Kdo je to?
Kdo je to Lady Gaga? Životopis Lady Gaga, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lady Gaga?

Kdo je to Lady Gaga? Stručný životopis

Pod uměleckým jménem Lady Gaga (vytvořeného podle názvu písně skupiny Queen "Radio Ga Ga") známe americkou zpěvačku italského původu, jejíž vlastní jméno zní Stefani Joanne Angelina Germanotta. Lidé, kteří se přímo nezajímají o její tvorbu, zpěvačku znají především díky roztodivným kostýmům a kreacím, v nichž se objevuje na svých vystoupeních - např. šaty ze syrového masa, oblečená pouze do punčoch, kdy si "zapomněla" vzít sukni apod. Lady Gaga bývá srovnávána s Madonnou v počátcích její kariéry, kdy na sebe upozornila různými provokacemi.Kdo je to Lady Gaga? Životopis Lady Gaga, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Lady Gaga

Národnost: italsko-americká
Datum narození: 28.3.1986
Místo narození: New York

Tento text (Lady Gaga) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Smart TV? Víte co je Třtinový cukr? Vzpomenete si na definici slova Křest? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epizoda?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Lady Gaga?, slovo, popis, termín, definice, přesný význam, vysvětlení, kdo to je, popis, lexikon, význam, hudba, přesný výraz, informace, synonymum

Pojem Lady Gaga je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lady Gaga ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Lady Gaga ve Wikipedii

Najít termín Lady Gaga ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Lady Gaga ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lady Gaga například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Lady Gaga?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lady Gaga? Kdo to byl Lady Gaga? Kdy se narodil Lady Gaga? Kde se narodil Lady Gaga? Lady Gaga je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Lady Gaga třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lady Gaga i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.