Kdo je to?
Kdo je to Lady Gaga? Životopis Lady Gaga, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lady Gaga?

Kdo je to Lady Gaga? Stručný životopis

Pod uměleckým jménem Lady Gaga (vytvořeného podle názvu písně skupiny Queen "Radio Ga Ga") známe americkou zpěvačku italského původu, jejíž vlastní jméno zní Stefani Joanne Angelina Germanotta. Lidé, kteří se přímo nezajímají o její tvorbu, zpěvačku znají především díky roztodivným kostýmům a kreacím, v nichž se objevuje na svých vystoupeních - např. šaty ze syrového masa, oblečená pouze do punčoch, kdy si "zapomněla" vzít sukni apod. Lady Gaga bývá srovnávána s Madonnou v počátcích její kariéry, kdy na sebe upozornila různými provokacemi.Kdo je to Lady Gaga? Životopis Lady Gaga, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Lady Gaga

Národnost: italsko-americká
Datum narození: 28.3.1986
Místo narození: New York

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lady Gaga s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Spam? Víte, co je to Drobenka? Vzpomenete si na definici slova Bentonit? Rozumíte pojmu Dřevoplast?

Klíčová slova: formulace, popis, pojem, popis, význam pojmu, synonymum, kdo to je, původ slova, co znamená, význam, termín, etymologie, přesný význam, heslo, co je to Lady Gaga?, přesný výraz

Pojem Lady Gaga je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Lady Gaga

Hledejte bez špehování slovo Lady Gaga ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Lady Gaga na Youtube

Hledat výraz Lady Gaga ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Lady Gaga ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lady Gaga například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lady Gaga

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lady Gaga? Kdo to byl Lady Gaga? Kdy se narodil Lady Gaga? Kde se narodil Lady Gaga? Lady Gaga se nachází v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Lady Gaga řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lady Gaga i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.