Kdo je to?
Kdo je to Lady Gaga? Životopis Lady Gaga, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lady Gaga?

Kdo je to Lady Gaga? Stručný životopis

Pod uměleckým jménem Lady Gaga (vytvořeného podle názvu písně skupiny Queen "Radio Ga Ga") známe americkou zpěvačku italského původu, jejíž vlastní jméno zní Stefani Joanne Angelina Germanotta. Lidé, kteří se přímo nezajímají o její tvorbu, zpěvačku znají především díky roztodivným kostýmům a kreacím, v nichž se objevuje na svých vystoupeních - např. šaty ze syrového masa, oblečená pouze do punčoch, kdy si "zapomněla" vzít sukni apod. Lady Gaga bývá srovnávána s Madonnou v počátcích její kariéry, kdy na sebe upozornila různými provokacemi.Kdo je to Lady Gaga? Životopis Lady Gaga, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Lady Gaga

Národnost: italsko-americká
Datum narození: 28.3.1986
Místo narození: New York

Zaujala vás biografie osobnosti Lady Gaga? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Synonymum? Pamatujete si definici pojmu Ratan? Vzpomenete si na definici slova Imunologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Definice?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, hudba, lexikon, odborný výraz, původ slova, význam, formulace, wiki, etymologie, popis, co znamená, význam slova, termín, popis, synonymum

Pojem Lady Gaga je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Lady Gaga

Zkusit najít Lady Gaga ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Lady Gaga na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lady Gaga ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Lady Gaga ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lady Gaga například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Lady Gaga? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lady Gaga? Kdo to byl Lady Gaga? Kdy se narodil Lady Gaga? Kde se narodil Lady Gaga? Lady Gaga se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Lady Gaga kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lady Gaga i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.