Kdo je to?
Kdo je to Lady Gaga? Životopis Lady Gaga, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lady Gaga?

Kdo je to Lady Gaga? Stručný životopis

Pod uměleckým jménem Lady Gaga (vytvořeného podle názvu písně skupiny Queen "Radio Ga Ga") známe americkou zpěvačku italského původu, jejíž vlastní jméno zní Stefani Joanne Angelina Germanotta. Lidé, kteří se přímo nezajímají o její tvorbu, zpěvačku znají především díky roztodivným kostýmům a kreacím, v nichž se objevuje na svých vystoupeních - např. šaty ze syrového masa, oblečená pouze do punčoch, kdy si "zapomněla" vzít sukni apod. Lady Gaga bývá srovnávána s Madonnou v počátcích její kariéry, kdy na sebe upozornila různými provokacemi.Kdo je to Lady Gaga? Životopis Lady Gaga, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Lady Gaga

Národnost: italsko-americká
Datum narození: 28.3.1986
Místo narození: New York

Líbí se stručný životopis s osobou Lady Gaga? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Synonymum? Vzpomenete si na definici slova Kokotka? Vzpomenete si na definici slova Imunologie? Vzpomněli byste si na význam slova Marengo?

Klíčová slova: definice, etymologie, termín, Lady Gaga, slovo, odborný výraz, informace, vysvětlení, co je to Lady Gaga?, význam slova, lexikon, heslo, kdo to je, pojem, formulace, hudba

Pojem Lady Gaga je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Lady Gaga ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Lady Gaga ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Lady Gaga ve Wikipedii

Hledat výraz Lady Gaga ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lady Gaga například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lady Gaga

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lady Gaga? Kdo to byl Lady Gaga? Kdy se narodil Lady Gaga? Kde se narodil Lady Gaga? Lady Gaga je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Lady Gaga dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lady Gaga i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.