Kdo je to?
Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Životopis Tatiana Vilhelmová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tatiana Vilhelmová?

Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Stručný životopis

Tatiana Vilhelmová, vlastním jménem Tatiana Čecháková, je jak filmová, tak divadelní herečka. Již od dětství navštěvovala hodiny baletu a zpívala v Kühnově dětském sboru. Začala studovat na státní konzervatoři v Praze, studium však nedokončila. Původně byla stálou členkou souboru v Dejvickém divadle, později zde pouze hostovala. Za své herecké výkony získala několik nominací a ocenění například Českého lva.
Tatiana Vilhelmová vynikla ve filmu Štěstí nebo snímku Společnice a dalších. Věnuje se také dobročinným akcím, které často zaštiťuje.Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Životopis Tatiana Vilhelmová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Tatiana Vilhelmová

Národnost: česká
Datum narození: 13. července 1978
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Tatiana Vilhelmová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ataxie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Polenta? Znáte termín Messenger? Víte co je Abeceda?

Klíčová slova: kdo to je, synonymum, definice, slovo, pojem, popis, význam, přesný význam, co znamená, formulace, termín, etymologie, informace, herectví, vysvětlení, přesný výraz

Pojem Tatiana Vilhelmová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Tatiana Vilhelmová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Tatiana Vilhelmová na Youtube

Najít slovo Tatiana Vilhelmová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Tatiana Vilhelmová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tatiana Vilhelmová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Tatiana Vilhelmová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Kdo to byl Tatiana Vilhelmová? Kdy se narodil Tatiana Vilhelmová? Kde se narodil Tatiana Vilhelmová? Tatiana Vilhelmová se nachází v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tatiana Vilhelmová třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tatiana Vilhelmová i v jiné kategorii než je herectví.