Kdo je to?
Kdo je to, byl Vynálezce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vynálezce? Lidé, věda

Kdo je to Vynálezce?

Jaký je význam slova Vynálezce? Co to znamená?

Vynálezce je taková osoba, která je tvůrce nebo objevitelem nové věci nebo vynalezla nějakou novou metodu, technologické řešení či technický princip. Vynálezcův výtvor se označuje jako vynález.
Pojmenování vynálezce s e používá především pro takové lidi, kteří vynálezy oficiálně podali a ochránili je tak patentem nebo jiným dokumentem poskytujícím ochranu.Kdo je to, byl Vynálezce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vynálezce? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vynálezce? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Sentiment? Znáte pojem Garam másala? Vzpomněli byste si co označuje výraz Michelinská hvězda? Vzpomenete si na definici slova Osobní údaj?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, popis, informace, Vynálezce, lexikon, slovo, přesný význam, význam slova, wiki, heslo, kdo to je, kdo je Vynálezce?, definice, formulace, termín

Pojem Vynálezce je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Vynálezce ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Vynálezce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Vynálezce na Youtube

Vyhledat výraz Vynálezce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vynálezce například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vynálezce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vynálezce? Kdo to byl Vynálezce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vynálezce? Definice pojmu Vynálezce je v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než věda).