Kdo je to?
Kdo je to, byl Vynálezce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vynálezce? Lidé, věda

Kdo je to Vynálezce?

Jaký je význam slova Vynálezce? Co to znamená?

Vynálezce je taková osoba, která je tvůrce nebo objevitelem nové věci nebo vynalezla nějakou novou metodu, technologické řešení či technický princip. Vynálezcův výtvor se označuje jako vynález.
Pojmenování vynálezce s e používá především pro takové lidi, kteří vynálezy oficiálně podali a ochránili je tak patentem nebo jiným dokumentem poskytujícím ochranu.Kdo je to, byl Vynálezce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vynálezce? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vynálezce s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Sentiment? Vzpomněli byste si co znamená slovo Emise? Vzpomněli byste si co označuje výraz Michelinská hvězda? Víte co je Býkovec?

Klíčová slova: lexikon, informace, Vynálezce, význam, definice, význam pojmu, původ slova, přesný výraz, pojem, termín, etymologie, kdo to je, slovo, vysvětlení, význam slova, synonymum

Pojem Vynálezce je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Vynálezce ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Vynálezce ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Vynálezce ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Vynálezce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vynálezce například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Vynálezce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vynálezce? Kdo to byl Vynálezce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vynálezce? Definice pojmu Vynálezce se nachází v kategorii věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Vynálezce hledat i v jiných kategoriích (než věda).