Kdo je to?
Kdo je to, byl Vynálezce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vynálezce? Lidé, věda

Kdo je to Vynálezce?

Jaký je význam slova Vynálezce? Co to znamená?

Vynálezce je taková osoba, která je tvůrce nebo objevitelem nové věci nebo vynalezla nějakou novou metodu, technologické řešení či technický princip. Vynálezcův výtvor se označuje jako vynález.
Pojmenování vynálezce s e používá především pro takové lidi, kteří vynálezy oficiálně podali a ochránili je tak patentem nebo jiným dokumentem poskytujícím ochranu.Kdo je to, byl Vynálezce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vynálezce? Lidé, věda

Definici slova Vynálezce můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Osmifinále? Víte, co je to Komedie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Adobe air? Rozumíte pojmu Apartheid?

Klíčová slova: odborný výraz, věda, význam, kdo to je, popis, heslo, slovo, původ slova, informace, přesný význam, synonymum, význam slova, formulace, wiki, co je to Vynálezce?, lexikon

Pojem Vynálezce je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vynálezce ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Vynálezce ve Wikipedii

Vyhledat termín Vynálezce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Vynálezce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vynálezce například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vynálezce

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vynálezce? Kdo to byl Vynálezce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vynálezce? Definice pojmu Vynálezce patří do sekce věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie věda.