Kdo je to?
Kdo je to, byl Vynálezce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vynálezce? Lidé, věda

Kdo je to Vynálezce?

Jaký je význam slova Vynálezce? Co to znamená?

Vynálezce je taková osoba, která je tvůrce nebo objevitelem nové věci nebo vynalezla nějakou novou metodu, technologické řešení či technický princip. Vynálezcův výtvor se označuje jako vynález.
Pojmenování vynálezce s e používá především pro takové lidi, kteří vynálezy oficiálně podali a ochránili je tak patentem nebo jiným dokumentem poskytujícím ochranu.Kdo je to, byl Vynálezce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vynálezce? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Vynálezce? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Osmifinále? Vzpomenete si na definici slova Blockchain? Vzpomněli byste si co označuje výraz Adobe air? Vzpomněli byste si na význam slova Roupy?

Klíčová slova: termín, věda, etymologie, přesný výraz, přesný význam, slovo, co znamená, Vynálezce, formulace, význam slova, kdo je Vynálezce?, význam pojmu, odborný výraz, synonymum, původ slova, heslo

Pojem Vynálezce je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Vynálezce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Vynálezce ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vynálezce ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Vynálezce ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vynálezce například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Vynálezce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vynálezce? Kdo to byl Vynálezce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vynálezce? Definice pojmu Vynálezce je v kategorii věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vynálezce v jiné sekci než věda.