Kdo je to?
Kdo je to Aleš Zavoral? Životopis Aleš Zavoral, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Aleš Zavoral?

Kdo je to Aleš Zavoral? Stručný životopis

Aleš Zavoral je podnikatel, který založil internetový obchod Alza. Patří k nejbohatším Čechům. Podnikat na živnostenský list začal v roce 1994, internetový obchod Alza otevřel v roce 2000. Vlastnil také společnost Alzasoft, jejíž akcie převedl na kyperskou společnost Karak. Ta v roce 2008 změnila jméno na Alza.
Aleš Zavoral je pověstný tím, že nekomunikuje s médii a nikdy neposkytl žádný rozhovor.Kdo je to Aleš Zavoral? Životopis Aleš Zavoral, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Aleš Zavoral

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1976

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Aleš Zavoral sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu NWO? Víte, co je to Danajský dar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Moratorium? Rozumíte pojmu Varenyky?

Klíčová slova: heslo, popis, synonymum, význam slova, informace, co je to Aleš Zavoral?, wiki, definice, slovo, termín, kdo je Aleš Zavoral?, původ slova, formulace, vysvětlení, přesný výraz, význam pojmu

Pojem Aleš Zavoral je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat termín Aleš Zavoral ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Aleš Zavoral ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Aleš Zavoral ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Aleš Zavoral ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Zavoral například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Aleš Zavoral?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Aleš Zavoral? Kdo to byl Aleš Zavoral? Kdy se narodil Aleš Zavoral? Aleš Zavoral patří do sekce podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Aleš Zavoral například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Zavoral i v jiné kategorii než je podnikání.