Kdo je to?
Kdo je Aleš Zavoral? Životopis Aleš Zavoral, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Aleš Zavoral?

Kdo je Aleš Zavoral? Životopis, informace, biografie, podnikání

Aleš Zavoral je podnikatel, který založil internetový obchod Alza. Patří k nejbohatším Čechům. Podnikat na živnostenský list začal v roce 1994, internetový obchod Alza otevřel v roce 2000. Vlastnil také společnost Alzasoft, jejíž akcie převedl na kyperskou společnost Karak. Ta v roce 2008 změnila jméno na Alza.
Aleš Zavoral je pověstný tím, že nekomunikuje s médii a nikdy neposkytl žádný rozhovor.Kdo je Aleš Zavoral? Životopis Aleš Zavoral, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Aleš Zavoral

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1976

Popis osobnosti Aleš Zavoral můžete sdílet se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Siri? Vzpomněli byste si na význam slova Kimči? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plast? Znáte definici termínu BMI?

Klíčová slova: informace, kdy se narodil Aleš Zavoral?, wiki, podnikání, lexikon, osobnost, osobnosti, Aleš Zavoral, datum narození, zajímavosti, podnikání, Aleš Zavoral, vysvětlení, popis, národnost, život

Pojem Aleš Zavoral je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Aleš Zavoral

Hledejte bez špehování slovo Aleš Zavoral ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Aleš Zavoral ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Aleš Zavoral v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Aleš Zavoral ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Aleš Zavoral ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Zavoral například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Aleš Zavoral

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Aleš Zavoral? Kdy se narodil Aleš Zavoral? Aleš Zavoral je v kategorii Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Aleš Zavoral dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Zavoral i v jiné kategorii než je podnikání.