Kdo je to?
Kdo je Aleš Zavoral? Životopis Aleš Zavoral, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Aleš Zavoral

Kdo je Aleš Zavoral? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Aleš Zavoral je podnikatel, který založil internetový obchod Alza. Patří k nejbohatším Čechům. Podnikat na živnostenský list začal v roce 1994, internetový obchod Alza otevřel v roce 2000. Vlastnil také společnost Alzasoft, jejíž akcie převedl na kyperskou společnost Karak. Ta v roce 2008 změnila jméno na Alza.
Aleš Zavoral je pověstný tím, že nekomunikuje s médii a nikdy neposkytl žádný rozhovor.Kdo je Aleš Zavoral? Životopis Aleš Zavoral, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Aleš Zavoral

Národnost: česká
Datum narození: 24. října 1976

Tento text (Aleš Zavoral) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Přívlastek? Znáte termín Zajištěná cesta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Orgán? Víte, co je to Endometrióza?

Klíčová slova: život, kdy se narodil Aleš Zavoral?, zajímavosti, lexikon, vysvětlení, kdo je Aleš Zavoral?, informace, podnikání, osobnosti, popis, osobnost, datum narození, podnikání, národnost, Aleš Zavoral, wikipedie

Pojem Aleš Zavoral je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Aleš Zavoral ve Wikislovníku

Hledat pojem Aleš Zavoral ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Aleš Zavoral ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Aleš Zavoral na Google.cz

Zkusit najít termín Aleš Zavoral ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aleš Zavoral například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Aleš Zavoral

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Aleš Zavoral? Kdy se narodil Aleš Zavoral? Aleš Zavoral patří do sekce Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Aleš Zavoral dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aleš Zavoral i v jiné kategorii než je podnikání.