Kdo je to?
Kdo je to František Ringo Čech? Životopis František Ringo Čech, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to František Ringo Čech?

Kdo je to František Ringo Čech? Stručný životopis

František Ringo Čech je umělec mnoha zaměření. Působí jako zpěvák i bubeník, textař i spisovatel, publicista, dramatik, scénárista, herec, komik, moderátor či naivní malíř. Vyučil se opravářem rádií a televizí, při práci vystupoval jako bubeník v různých souborech a spolupodílel se na založení kapely Olympic. Zde začat s textovou tvorbou. Z doby hráče na bicí nástroje pochází i jeho přezdívka Ringo. Vystupoval i v zahraničí, dostával se do střetu s normalizační politikou. S bratrem vytvořili skupinu Shut Up, která se stala divadelním orchestrem např. pro Divadlo Semafor. Zde vystupoval František Ringo Čech také jako komik. Skupina se přejmenovala na Skupinu Františka Ringo Čecha a František Čech začal vytvářet obrovská množství textů i pro další zpěváky a skupiny.
Kromě toho tvořil povídky a scénáře, hrál a moderoval. Začal také malovat a prosazovat se ve filmu. Je zakladatelem Čechova prozatímně osvobozeného divadla. V různých funkcích se zapojil i do politického života.Kdo je to František Ringo Čech? Životopis František Ringo Čech, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě František Ringo Čech

Národnost: česká
Datum narození: 9. července 1943
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností František Ringo Čech s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu EPC? Znáte termín Živá čokoláda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Inverze? Víte, co je to UNESCO?

Klíčová slova: definice, informace, odborný výraz, František Ringo Čech, význam slova, co je to František Ringo Čech?, původ slova, synonymum, co znamená, heslo, slovo, kdo to je, popis, význam pojmu, význam, termín

Pojem František Ringo Čech je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo František Ringo Čech ve Wikipedii

Hledat slovo František Ringo Čech ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz František Ringo Čech ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz František Ringo Čech v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo František Ringo Čech například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je František Ringo Čech? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to František Ringo Čech? Kdo to byl František Ringo Čech? Kdy se narodil František Ringo Čech? Kde se narodil František Ringo Čech? František Ringo Čech je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka František Ringo Čech dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Ringo Čech i v jiné kategorii než je politici.