Kdo je to?
Kdo je to Školník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Školník? Lidé, profese

Kdo je to Školník?

Jaký je význam slova Školník? Co to znamená?

Školník je osoba zodpovědná za objekt školy a školního pozemku z hlediska udržování pořádku a čistoty. Vykonává také drobnější opravy a údržbu, dohlíží na úklid, zajišťuje odborné firmy a pracovníky na náročnější opravy a stavební práce. Je zodpovědný za dodržování pravidel provozního řádu a bezpečnostní patření, která se týkají jeho činnosti.
Školník spolupracuje s bezpečnostní službou na zajištění objektu, má na starosti otevírání a uzavírání budovy. Vykonává také obsluhu vytápění, dohlíží na revize, údržbu a opravy a kontroluje výsledky těchto aktivit.Kdo je to Školník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Školník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Školník sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Podíl? Víte co je Progresivní daň? Znáte pojem Nindžucu? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bílá noc?

Klíčová slova: význam pojmu, Školník, etymologie, profese, termín, synonymum, vysvětlení, význam, definice, Školník, význam slova, lexikon, popis, formulace, heslo, přesný výraz

Pojem Školník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Školník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Školník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Školník ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Školník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Školník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Školník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Školník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Školník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Školník? Definice pojmu Školník je v kategorii Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Školník i v jiné části webu než je kategorie profese.