Kdo je to?
Kdo je Lenka Hovorková? Životopis Lenka Hovorková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Lenka Hovorková?

Kdo je Lenka Hovorková? Životopis, informace, biografie, modeling

Lenka Hovorková je česká modelka a vítězka soutěže krásy Miss Face 2011. Hovorková se narodila 9. března 1992 v Chrudimi. Po základní škole studovala obor Kosmetické služby na SOŠ a SOU v Pardubicích (2007-2011).
V sedmnácti letech se Hovorková zúčastnila soutěže krásy Top Model 2009, kde se probojovala do finále. Ve stejném roce skončila v semifinále soutěže iMiss 2009 a dvakrát se radovala z vítězství na soutěžích Miss Pardubického kraje a Miss východní Čechy. Ve stejném roce se zúčastnila ještě akce Look Bella.
V následujícím roce se stala dvakrát 1. vicemiss, a to na soutěžích Miss Léto 2010 a Miss Princess of the World Czech 2010.
V roce 2011 se stala vítězkou soutěže krásy Miss Face.
Hovorkovou mohou televizní diváci znát z reality show Hotel Paradise, která se vysílala na stanici Prima Love v roce 2012.
Lenka Hovorková pracuje pod agenturou Máša agency s.r.o.Kdo je Lenka Hovorková? Životopis Lenka Hovorková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Lenka Hovorková

Národnost: česká
Datum narození: 9. 3. 1992
Místo narození: Chrudim, Československo

Popis osobnosti Lenka Hovorková můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Dark web? Vzpomenete si na definici slova Bourbon? Vzpomenete si na definici slova MDŽ? Vzpomněli byste si na význam slova Karuselový podvod?

Klíčová slova: modeling, osobnost, popis, informace, Lenka Hovorková, wikipedie, modeling, datum narození, život, národnost, zajímavosti, wiki, biografie, narození, Lenka Hovorková, kdy se narodila Lenka Hovorková?

Pojem Lenka Hovorková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Lenka Hovorková lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lenka Hovorková ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Lenka Hovorková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Lenka Hovorková ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Lenka Hovorková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Lenka Hovorková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Hovorková například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Lenka Hovorková? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Lenka Hovorková? Kdy se narodila Lenka Hovorková? Kde se narodila Lenka Hovorková? Lenka Hovorková patří do kategorie Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Lenka Hovorková dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Hovorková i v jiné kategorii než je modeling.