Kdo je to?
Kdo je Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Nicole Kidman

Kdo je Nicole Kidman? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Nicole Kidman je herečkou havajského původu, ale za svou vlast považuje Austrálii. Prožila manželství i herecké partnerství s Tomem Cruisem, po rozvodu dokázala, že její kariéra je její vlastní zásluhou. Kariéra Nicole Kidman začínala hororem Úplné bezvětří.
Ještě v době manželství hrála ve snímcích jako Magická posedlost, Navždy a daleko, Peacemaker. Po rozvodu přišel film Moulin Rouge, který ji vynesl na herecký vrchol. Následovaly filmy Hodiny, Austrálie, Grace, kněžna monacká a jiné. Tyto filmy jí vynesly mnoho nominací i ocenění, Oscara, Zlatý Globus i cenu BAFTA.Kdo je Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Nicole Kidman

Národnost: australská
Datum narození: 20.6.1967
Místo narození: Honolulu

Zaujala vás biografie osobnosti Nicole Kidman? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova IMEI? Znáte termín VoIP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Intarzie? Víte, co je to Zvyk?

Klíčová slova: wiki, Nicole Kidman, lexikon, herectví, datum narození, kde se narodila Nicole Kidman?, narození, kdo je Nicole Kidman?, vysvětlení, popis, národnost, Nicole Kidman, wikipedie, životopis, zajímavosti, osobnosti

Pojem Nicole Kidman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Nicole Kidman na Google.cz

Hledat pojem Nicole Kidman na Google obrázcích

Hledat slovo Nicole Kidman ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Nicole Kidman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Nicole Kidman ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicole Kidman například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Nicole Kidman? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Nicole Kidman? Kdy se narodila Nicole Kidman? Kde se narodila Nicole Kidman? Nicole Kidman se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herečka černé, nicole Kidman, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Nicole Kidman třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Kidman i v jiné kategorii než je herectví.