Kdo je to?
Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nicole Kidman?

Kdo je to Nicole Kidman? Stručný životopis

Nicole Kidman je herečkou havajského původu, ale za svou vlast považuje Austrálii. Prožila manželství i herecké partnerství s Tomem Cruisem, po rozvodu dokázala, že její kariéra je její vlastní zásluhou. Kariéra Nicole Kidman začínala hororem Úplné bezvětří.
Ještě v době manželství hrála ve snímcích jako Magická posedlost, Navždy a daleko, Peacemaker. Po rozvodu přišel film Moulin Rouge, který ji vynesl na herecký vrchol. Následovaly filmy Hodiny, Austrálie, Grace, kněžna monacká a jiné. Tyto filmy jí vynesly mnoho nominací i ocenění, Oscara, Zlatý Globus i cenu BAFTA.Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Nicole Kidman

Národnost: australská
Datum narození: 20.6.1967
Místo narození: Honolulu

Sdílejte tuto stránku s osobností Nicole Kidman se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Segway? Vzpomněli byste si co označuje výraz Futsal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Platební brána? Znáte termín Apraxie?

Klíčová slova: slovo, význam, pojem, odborný výraz, popis, význam pojmu, Nicole Kidman, vysvětlení, termín, kdo je Nicole Kidman?, formulace, co znamená, synonymum, heslo, co je to Nicole Kidman?, definice

Pojem Nicole Kidman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Nicole Kidman

Vyhledat výraz Nicole Kidman ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Nicole Kidman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Nicole Kidman ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Nicole Kidman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicole Kidman například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nicole Kidman

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nicole Kidman? Kdo to byl Nicole Kidman? Kdy se narodil Nicole Kidman? Kde se narodil Nicole Kidman? Nicole Kidman je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Nicole Kidman řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Kidman i v jiné kategorii než je herectví.