Kdo je to?
Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nicole Kidman?

Kdo je to Nicole Kidman? Stručný životopis

Nicole Kidman je herečkou havajského původu, ale za svou vlast považuje Austrálii. Prožila manželství i herecké partnerství s Tomem Cruisem, po rozvodu dokázala, že její kariéra je její vlastní zásluhou. Kariéra Nicole Kidman začínala hororem Úplné bezvětří.
Ještě v době manželství hrála ve snímcích jako Magická posedlost, Navždy a daleko, Peacemaker. Po rozvodu přišel film Moulin Rouge, který ji vynesl na herecký vrchol. Následovaly filmy Hodiny, Austrálie, Grace, kněžna monacká a jiné. Tyto filmy jí vynesly mnoho nominací i ocenění, Oscara, Zlatý Globus i cenu BAFTA.Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Nicole Kidman

Národnost: australská
Datum narození: 20.6.1967
Místo narození: Honolulu

Sdílejte tuto stránku s osobností Nicole Kidman s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Právní úkon? Znáte definici termínu Parlament? Vzpomněli byste si co znamená slovo Satén? Pamatujete si definici pojmu Plovoucí podlaha?

Klíčová slova: heslo, formulace, význam pojmu, etymologie, původ slova, přesný výraz, vysvětlení, popis, Nicole Kidman, co znamená, přesný význam, kdo je Nicole Kidman?, definice, co je to Nicole Kidman?, popis, lexikon

Pojem Nicole Kidman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Nicole Kidman na Google.cz

Najít slovo Nicole Kidman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Nicole Kidman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Nicole Kidman ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicole Kidman například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Nicole Kidman?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nicole Kidman? Kdo to byl Nicole Kidman? Kdy se narodil Nicole Kidman? Kde se narodil Nicole Kidman? Nicole Kidman je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Nicole Kidman třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Kidman i v jiné kategorii než je herectví.