Kdo je to?
Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nicole Kidman?

Kdo je to Nicole Kidman? Stručný životopis

Nicole Kidman je herečkou havajského původu, ale za svou vlast považuje Austrálii. Prožila manželství i herecké partnerství s Tomem Cruisem, po rozvodu dokázala, že její kariéra je její vlastní zásluhou. Kariéra Nicole Kidman začínala hororem Úplné bezvětří.
Ještě v době manželství hrála ve snímcích jako Magická posedlost, Navždy a daleko, Peacemaker. Po rozvodu přišel film Moulin Rouge, který ji vynesl na herecký vrchol. Následovaly filmy Hodiny, Austrálie, Grace, kněžna monacká a jiné. Tyto filmy jí vynesly mnoho nominací i ocenění, Oscara, Zlatý Globus i cenu BAFTA.Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Nicole Kidman

Národnost: australská
Datum narození: 20.6.1967
Místo narození: Honolulu

Líbí se stručný životopis s osobou Nicole Kidman? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Segway? Vzpomenete si na definici slova Imunita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Platební brána? Vzpomněli byste si na význam slova Switch?

Klíčová slova: heslo, kdo je Nicole Kidman?, lexikon, význam, pojem, formulace, popis, wiki, etymologie, přesný význam, vysvětlení, původ slova, význam pojmu, herectví, odborný výraz, termín

Pojem Nicole Kidman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Nicole Kidman doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Nicole Kidman na Youtube

Najít termín Nicole Kidman ve Wikipedii

Hledat výraz Nicole Kidman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Nicole Kidman ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicole Kidman například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Nicole Kidman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nicole Kidman? Kdo to byl Nicole Kidman? Kdy se narodil Nicole Kidman? Kde se narodil Nicole Kidman? Nicole Kidman je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Nicole Kidman dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Kidman i v jiné kategorii než je herectví.