Kdo je to?
Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Nicole Kidman?

Kdo je to Nicole Kidman? Stručný životopis

Nicole Kidman je herečkou havajského původu, ale za svou vlast považuje Austrálii. Prožila manželství i herecké partnerství s Tomem Cruisem, po rozvodu dokázala, že její kariéra je její vlastní zásluhou. Kariéra Nicole Kidman začínala hororem Úplné bezvětří.
Ještě v době manželství hrála ve snímcích jako Magická posedlost, Navždy a daleko, Peacemaker. Po rozvodu přišel film Moulin Rouge, který ji vynesl na herecký vrchol. Následovaly filmy Hodiny, Austrálie, Grace, kněžna monacká a jiné. Tyto filmy jí vynesly mnoho nominací i ocenění, Oscara, Zlatý Globus i cenu BAFTA.Kdo je to Nicole Kidman? Životopis Nicole Kidman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Nicole Kidman

Národnost: australská
Datum narození: 20.6.1967
Místo narození: Honolulu

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Nicole Kidman sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Segway? Rozumíte pojmu Roaming? Vzpomněli byste si co znamená slovo Platební brána? Znáte pojem Swag?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, slovo, kdo je Nicole Kidman?, popis, informace, etymologie, vysvětlení, synonymum, odborný výraz, lexikon, význam, pojem, Nicole Kidman, kdo to je, wiki

Pojem Nicole Kidman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nicole Kidman v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Nicole Kidman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Nicole Kidman na Youtube

Hledat frázi Nicole Kidman ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Nicole Kidman ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nicole Kidman například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Nicole Kidman? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nicole Kidman? Kdo to byl Nicole Kidman? Kdy se narodil Nicole Kidman? Kde se narodil Nicole Kidman? Nicole Kidman se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Nicole Kidman dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nicole Kidman i v jiné kategorii než je herectví.