Kdo je to?
Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Kdo je to Vekslák?

Jaký je význam slova Vekslák? Co to znamená?

Vekslák je pojmenování, odvozené od německého slova Wechsel, směna nebo výměna. Jedná se o speciální slang, typický pro komunistické Československo.
Vekslák nelegálně obchodoval s cizími valutami nebo bony, za které pak bylo možno nakoupit nedostatkové zboží v prodejnách Tuzex. Jednalo se o trestnou činnost, kterou však bylo možno získat výdělek několikanásobně převyšující tehdejší mzdy.Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Vekslák? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Embolie? Pamatujete si definici pojmu Hip hop? Znáte termín Konfitování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čtyřstěn?

Klíčová slova: popis, co znamená, zločin, etymologie, formulace, kdo je Vekslák?, popis, původ slova, kdo to je, co je to Vekslák?, heslo, význam slova, význam, informace, význam pojmu, slovo

Pojem Vekslák je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Vekslák lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Vekslák ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Vekslák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Vekslák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Vekslák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vekslák například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vekslák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vekslák? Kdo to byl Vekslák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vekslák? Definice pojmu Vekslák je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Vekslák i v jiné sekci než je kategorie zločin.