Kdo je to?
Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Kdo je to Vekslák?

Jaký je význam slova Vekslák? Co to znamená?

Vekslák je pojmenování, odvozené od německého slova Wechsel, směna nebo výměna. Jedná se o speciální slang, typický pro komunistické Československo.
Vekslák nelegálně obchodoval s cizími valutami nebo bony, za které pak bylo možno nakoupit nedostatkové zboží v prodejnách Tuzex. Jednalo se o trestnou činnost, kterou však bylo možno získat výdělek několikanásobně převyšující tehdejší mzdy.Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Definici slova Vekslák můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Embolie? Vzpomenete si na definici slova Karaoke? Znáte termín Konfitování? Vzpomněli byste si na význam slova Platový výměr?

Klíčová slova: pojem, definice, kdo je Vekslák?, popis, původ slova, lexikon, popis, přesný význam, informace, vysvětlení, zločin, co je to Vekslák?, formulace, heslo, wiki, odborný výraz

Pojem Vekslák je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Vekslák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Vekslák na Google.cz

Vyhledat pojem Vekslák ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Vekslák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vekslák například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Vekslák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vekslák? Kdo to byl Vekslák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vekslák? Definice pojmu Vekslák se nachází v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.