Kdo je to?
Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Kdo je to Vekslák?

Jaký je význam slova Vekslák? Co to znamená?

Vekslák je pojmenování, odvozené od německého slova Wechsel, směna nebo výměna. Jedná se o speciální slang, typický pro komunistické Československo.
Vekslák nelegálně obchodoval s cizími valutami nebo bony, za které pak bylo možno nakoupit nedostatkové zboží v prodejnách Tuzex. Jednalo se o trestnou činnost, kterou však bylo možno získat výdělek několikanásobně převyšující tehdejší mzdy.Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Vekslák? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Embolie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Souřadné slovo? Znáte termín Konfitování? Znáte termín Islám?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, vysvětlení, popis, popis, heslo, slovo, přesný výraz, kdo to je, lexikon, zločin, význam slova, význam pojmu, etymologie, původ slova, synonymum

Pojem Vekslák je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Vekslák ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Vekslák na Youtube

Vyhledat termín Vekslák na Google.cz

Vyhledat slovo Vekslák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vekslák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Vekslák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vekslák? Kdo to byl Vekslák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vekslák? Definice pojmu Vekslák se nachází v sekci zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.