Kdo je to?
Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Kdo je to Vekslák?

Jaký je význam slova Vekslák? Co to znamená?

Vekslák je pojmenování, odvozené od německého slova Wechsel, směna nebo výměna. Jedná se o speciální slang, typický pro komunistické Československo.
Vekslák nelegálně obchodoval s cizími valutami nebo bony, za které pak bylo možno nakoupit nedostatkové zboží v prodejnách Tuzex. Jednalo se o trestnou činnost, kterou však bylo možno získat výdělek několikanásobně převyšující tehdejší mzdy.Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Definici slova Vekslák můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Biologický pas? Znáte pojem Izotonický nápoj? Znáte termín Emo? Vzpomenete si na definici slova Prvočíslo?

Klíčová slova: kdo to je, vysvětlení, kdo je Vekslák?, synonymum, zločin, formulace, popis, co je to Vekslák?, odborný výraz, lexikon, pojem, etymologie, význam pojmu, informace, co znamená, význam slova

Pojem Vekslák je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Vekslák v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Vekslák ve Wikipedii

Hledat pojem Vekslák ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vekslák ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Vekslák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vekslák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vekslák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vekslák? Kdo to byl Vekslák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vekslák? Definice pojmu Vekslák patří do sekce zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).