Kdo je to?
Kdo je to Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vekslák? Lidé, zločin

Kdo je to Vekslák?

Jaký je význam slova Vekslák? Co to znamená?

Vekslák je pojmenování, odvozené od německého slova Wechsel, směna nebo výměna. Jedná se o speciální slang, typický pro komunistické Československo.
Vekslák nelegálně obchodoval s cizími valutami nebo bony, za které pak bylo možno nakoupit nedostatkové zboží v prodejnách Tuzex. Jednalo se o trestnou činnost, kterou však bylo možno získat výdělek několikanásobně převyšující tehdejší mzdy.Kdo je to Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vekslák? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vekslák s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Onkologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ultrabook? Znáte termín Geologické kladivo? Znáte termín Lymfom?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, vysvětlení, definice, význam slova, heslo, synonymum, odborný výraz, zločin, Vekslák, lexikon, wiki, přesný výraz, etymologie, původ slova, co znamená

Pojem Vekslák je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Vekslák ve Wikipedii

Zkusit najít termín Vekslák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Vekslák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Vekslák ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Vekslák ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vekslák například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Vekslák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Vekslák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vekslák? Definice pojmu Vekslák patří do kategorie Zločin

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Vekslák i v jiné sekci než v zločin.