Kdo je to?
Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis Alessandra Ambrosio, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Alessandra Ambrosio?

Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis, informace, biografie, herectví

Alessandra Corine Ambrosio je brazilsko-americká modelka, módní designérka, herečka a televizní moderátorka. Ambrosio se narodila ve městě Rio Grande do Sul. Její předkové přišli do Brazílie z Polska a z Itálie. V jedenácti letech šla na plastickou operaci uší, protože je měla velké. Když měla Alessandra dvanáct let, přihlásila se do modelingové třídy. O dva roky později se zúčastnila soutěže Elite Model Look, kde se dostala do finále za Brazílii (1995). V následujícím roce začala teprve v patnácti letech pracovat pro agenturu Dilson Stein. Poprvé se objevila na obalu brazilského vydání magazínu Elle.
Od té doby Ambrosio spolupracovala na reklamních kampaních známých značek jako Gucci, Dolce and Gabbana, Clavin Klein, Oscar de la Renta, Christian Dior, Escada, Fendi, Giorgio Armani, Guesst, Hugo Boss, Ralph Lauren a mnoho dalších.
Dále na molech při módních přehlídkách zastupovala značky jako Prada, Chanel, Dolce and Gabbana, Christian Lacroix, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Louis Vuitton, Balmain, Halston, Vivienne Westwood, Giles Deacon a další.
Dále se objevila na titulní straně módních časopisů Elle, Cosmopolitan, GQ (v roce 2016 se na obálce objevila po boku slavného portugalského fotbalisty Cristiana Ronalda), Harper’s Bazaar, Marie Claire, Ocean Drive, Glamour nebo Vogue.
V roce 2014 Ambrosio založila svou vlastní módní značku s názvem Ale by Alessandra ve spolupráci s americkým maloobchodem Cherokee.
Ambrosio se proslavila také na televizních obrazovkách, když se objevila ve známých filmech Casino Royale (2006), Táta je doma (2015), Želvy Ninja 2 (2016), Táta je doma 2 (2017). Objevila se také v jedné epizodě amerického sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.
Časopis Forbes umístil Ambrosio v žebříčku nejlépe placených modelek na páté místo.Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis Alessandra Ambrosio, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Alessandra Ambrosio

Národnost: brazilská
Datum narození: 11. 4. 1981
Místo narození: Erechim, Rio Grande do Sul, Brazílie

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alessandra Ambrosio sdílet s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Cottage? Znáte pojem Tarhoňa? Rozumíte pojmu Espresso? Vzpomenete si na definici slova Zumba?

Klíčová slova: datum narození, život, národnost, kde se narodila Alessandra Ambrosio?, lexikon, osobnosti, kdo je Alessandra Ambrosio?, biografie, wikipedie, životopis, vysvětlení, Alessandra Ambrosio, kdy se narodila Alessandra Ambrosio?, místo narození, popis, wiki

Pojem Alessandra Ambrosio je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Alessandra Ambrosio

Hledejte bez špehování slovo Alessandra Ambrosio ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Alessandra Ambrosio ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Alessandra Ambrosio na Google obrázcích

Najít pojem Alessandra Ambrosio ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alessandra Ambrosio ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Alessandra Ambrosio například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Alessandra Ambrosio?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Alessandra Ambrosio? Kdy se narodila Alessandra Ambrosio? Kde se narodila Alessandra Ambrosio? Alessandra Ambrosio je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alessandra Ambrosio řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alessandra Ambrosio i v jiné kategorii než je herectví.