Kdo je to?
Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis Alessandra Ambrosio, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Alessandra Ambrosio?

Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis, informace, biografie, herectví

Alessandra Corine Ambrosio je brazilsko-americká modelka, módní designérka, herečka a televizní moderátorka. Ambrosio se narodila ve městě Rio Grande do Sul. Její předkové přišli do Brazílie z Polska a z Itálie. V jedenácti letech šla na plastickou operaci uší, protože je měla velké. Když měla Alessandra dvanáct let, přihlásila se do modelingové třídy. O dva roky později se zúčastnila soutěže Elite Model Look, kde se dostala do finále za Brazílii (1995). V následujícím roce začala teprve v patnácti letech pracovat pro agenturu Dilson Stein. Poprvé se objevila na obalu brazilského vydání magazínu Elle.
Od té doby Ambrosio spolupracovala na reklamních kampaních známých značek jako Gucci, Dolce and Gabbana, Clavin Klein, Oscar de la Renta, Christian Dior, Escada, Fendi, Giorgio Armani, Guesst, Hugo Boss, Ralph Lauren a mnoho dalších.
Dále na molech při módních přehlídkách zastupovala značky jako Prada, Chanel, Dolce and Gabbana, Christian Lacroix, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Louis Vuitton, Balmain, Halston, Vivienne Westwood, Giles Deacon a další.
Dále se objevila na titulní straně módních časopisů Elle, Cosmopolitan, GQ (v roce 2016 se na obálce objevila po boku slavného portugalského fotbalisty Cristiana Ronalda), Harper’s Bazaar, Marie Claire, Ocean Drive, Glamour nebo Vogue.
V roce 2014 Ambrosio založila svou vlastní módní značku s názvem Ale by Alessandra ve spolupráci s americkým maloobchodem Cherokee.
Ambrosio se proslavila také na televizních obrazovkách, když se objevila ve známých filmech Casino Royale (2006), Táta je doma (2015), Želvy Ninja 2 (2016), Táta je doma 2 (2017). Objevila se také v jedné epizodě amerického sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.
Časopis Forbes umístil Ambrosio v žebříčku nejlépe placených modelek na páté místo.Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis Alessandra Ambrosio, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Alessandra Ambrosio

Národnost: brazilská
Datum narození: 11. 4. 1981
Místo narození: Erechim, Rio Grande do Sul, Brazílie

Zaujala vás biografie osobnosti Alessandra Ambrosio? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Cottage? Znáte pojem Zisk? Rozumíte pojmu Nepřímá úměrnost? Vzpomenete si na definici slova Platonická láska?

Klíčová slova: národnost, wiki, herectví, narození, osobnost, místo narození, Alessandra Ambrosio, vysvětlení, popis, wikipedie, životopis, biografie, herectví, kde se narodila Alessandra Ambrosio?, osobnosti, informace

Pojem Alessandra Ambrosio je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít pojem Alessandra Ambrosio ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Alessandra Ambrosio ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Alessandra Ambrosio ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Alessandra Ambrosio ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alessandra Ambrosio například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Alessandra Ambrosio?

Právě jste zjistili Kdo je to Alessandra Ambrosio? Kdy se narodila Alessandra Ambrosio? Kde se narodila Alessandra Ambrosio? Alessandra Ambrosio je v sekci Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Alessandra Ambrosio řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alessandra Ambrosio i v jiné kategorii než je herectví.