Kdo je to?
Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis Alessandra Ambrosio, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Alessandra Ambrosio

Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Alessandra Corine Ambrosio je brazilsko-americká modelka, módní designérka, herečka a televizní moderátorka. Ambrosio se narodila ve městě Rio Grande do Sul. Její předkové přišli do Brazílie z Polska a z Itálie. V jedenácti letech šla na plastickou operaci uší, protože je měla velké. Když měla Alessandra dvanáct let, přihlásila se do modelingové třídy. O dva roky později se zúčastnila soutěže Elite Model Look, kde se dostala do finále za Brazílii (1995). V následujícím roce začala teprve v patnácti letech pracovat pro agenturu Dilson Stein. Poprvé se objevila na obalu brazilského vydání magazínu Elle.
Od té doby Ambrosio spolupracovala na reklamních kampaních známých značek jako Gucci, Dolce and Gabbana, Clavin Klein, Oscar de la Renta, Christian Dior, Escada, Fendi, Giorgio Armani, Guesst, Hugo Boss, Ralph Lauren a mnoho dalších.
Dále na molech při módních přehlídkách zastupovala značky jako Prada, Chanel, Dolce and Gabbana, Christian Lacroix, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Louis Vuitton, Balmain, Halston, Vivienne Westwood, Giles Deacon a další.
Dále se objevila na titulní straně módních časopisů Elle, Cosmopolitan, GQ (v roce 2016 se na obálce objevila po boku slavného portugalského fotbalisty Cristiana Ronalda), Harper’s Bazaar, Marie Claire, Ocean Drive, Glamour nebo Vogue.
V roce 2014 Ambrosio založila svou vlastní módní značku s názvem Ale by Alessandra ve spolupráci s americkým maloobchodem Cherokee.
Ambrosio se proslavila také na televizních obrazovkách, když se objevila ve známých filmech Casino Royale (2006), Táta je doma (2015), Želvy Ninja 2 (2016), Táta je doma 2 (2017). Objevila se také v jedné epizodě amerického sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.
Časopis Forbes umístil Ambrosio v žebříčku nejlépe placených modelek na páté místo.Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis Alessandra Ambrosio, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Alessandra Ambrosio

Národnost: brazilská
Datum narození: 11. 4. 1981
Místo narození: Erechim, Rio Grande do Sul, Brazílie

Tento text (Alessandra Ambrosio) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Denuklearizace? Vzpomenete si na definici slova Pýcha? Rozumíte pojmu Ážio? Vzpomněli byste si na význam slova Pelmeně?

Klíčová slova: wikipedie, informace, zajímavosti, Alessandra Ambrosio, kdy se narodila Alessandra Ambrosio?, narození, život, národnost, herectví, osobnost, lexikon, biografie, popis, herectví, životopis, Alessandra Ambrosio

Pojem Alessandra Ambrosio je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Alessandra Ambrosio v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Alessandra Ambrosio ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Alessandra Ambrosio v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Alessandra Ambrosio ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Alessandra Ambrosio ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Alessandra Ambrosio ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alessandra Ambrosio například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alessandra Ambrosio

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Alessandra Ambrosio? Kdy se narodila Alessandra Ambrosio? Kde se narodila Alessandra Ambrosio? Alessandra Ambrosio se nachází v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alessandra Ambrosio řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alessandra Ambrosio i v jiné kategorii než je herectví.