Kdo je to?
Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis Alessandra Ambrosio, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Alessandra Ambrosio?

Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis, informace, biografie, herectví

Alessandra Corine Ambrosio je brazilsko-americká modelka, módní designérka, herečka a televizní moderátorka. Ambrosio se narodila ve městě Rio Grande do Sul. Její předkové přišli do Brazílie z Polska a z Itálie. V jedenácti letech šla na plastickou operaci uší, protože je měla velké. Když měla Alessandra dvanáct let, přihlásila se do modelingové třídy. O dva roky později se zúčastnila soutěže Elite Model Look, kde se dostala do finále za Brazílii (1995). V následujícím roce začala teprve v patnácti letech pracovat pro agenturu Dilson Stein. Poprvé se objevila na obalu brazilského vydání magazínu Elle.
Od té doby Ambrosio spolupracovala na reklamních kampaních známých značek jako Gucci, Dolce and Gabbana, Clavin Klein, Oscar de la Renta, Christian Dior, Escada, Fendi, Giorgio Armani, Guesst, Hugo Boss, Ralph Lauren a mnoho dalších.
Dále na molech při módních přehlídkách zastupovala značky jako Prada, Chanel, Dolce and Gabbana, Christian Lacroix, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Louis Vuitton, Balmain, Halston, Vivienne Westwood, Giles Deacon a další.
Dále se objevila na titulní straně módních časopisů Elle, Cosmopolitan, GQ (v roce 2016 se na obálce objevila po boku slavného portugalského fotbalisty Cristiana Ronalda), Harper’s Bazaar, Marie Claire, Ocean Drive, Glamour nebo Vogue.
V roce 2014 Ambrosio založila svou vlastní módní značku s názvem Ale by Alessandra ve spolupráci s americkým maloobchodem Cherokee.
Ambrosio se proslavila také na televizních obrazovkách, když se objevila ve známých filmech Casino Royale (2006), Táta je doma (2015), Želvy Ninja 2 (2016), Táta je doma 2 (2017). Objevila se také v jedné epizodě amerického sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.
Časopis Forbes umístil Ambrosio v žebříčku nejlépe placených modelek na páté místo.Kdo je Alessandra Ambrosio? Životopis Alessandra Ambrosio, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Alessandra Ambrosio

Národnost: brazilská
Datum narození: 11. 4. 1981
Místo narození: Erechim, Rio Grande do Sul, Brazílie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alessandra Ambrosio s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Cottage? Rozumíte pojmu Smog? Rozumíte pojmu Emoce? Znáte pojem Lilek?

Klíčová slova: život, popis, datum narození, kdo je Alessandra Ambrosio?, kde se narodila Alessandra Ambrosio?, informace, kdy se narodila Alessandra Ambrosio?, místo narození, zajímavosti, wiki, vysvětlení, životopis, herectví, Alessandra Ambrosio, biografie, národnost

Pojem Alessandra Ambrosio je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít termín Alessandra Ambrosio ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Alessandra Ambrosio ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Alessandra Ambrosio ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Alessandra Ambrosio ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Alessandra Ambrosio na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alessandra Ambrosio například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Alessandra Ambrosio? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Alessandra Ambrosio? Kdy se narodila Alessandra Ambrosio? Kde se narodila Alessandra Ambrosio? Alessandra Ambrosio se nachází v sekci Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alessandra Ambrosio dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alessandra Ambrosio i v jiné kategorii než je herectví.