Kdo je to?
Kdo je to Lubomír Metnar? Životopis Lubomír Metnar, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Lubomír Metnar?

Kdo je to Lubomír Metnar? Stručný životopis

Lubomír Metnar je původním povoláním policista, později politik a od r. 2017 ministr vnitra ČR a od roku 2018 ministr obrany ČR. Po absolvování střední školy a vojenské služby se stal příslušníkem SNB. Po několika letech služby studoval na Vyšší policejní škole MV ČR a na Ostravské univerzitě, kde se specializoval na ekonomiku, obchod a služby a získal titul Mgr.
Lubomír Metnar působil také jako policejní vyšetřovatel, šéf bezpečnosti strojíren a náměstek ministra vnitra. Před jmenováním do funkce ministra pracoval v soukromém sektoru.Kdo je to Lubomír Metnar? Životopis Lubomír Metnar, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Lubomír Metnar

Národnost: česká
Datum narození: 6. října 1967
Místo narození: Olomouc

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lubomír Metnar sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Svobodárna? Znáte pojem Linon? Pamatujete si definici pojmu Zumba? Vzpomenete si na definici slova Clubhouse?

Klíčová slova: slovo, termín, synonymum, kdo to je, význam slova, Lubomír Metnar, význam, heslo, politici, lexikon, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, původ slova, kdo je Lubomír Metnar?, definice

Pojem Lubomír Metnar je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Lubomír Metnar na Youtube

Hledat heslo Lubomír Metnar ve Wikipedii

Hledat slovo Lubomír Metnar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Lubomír Metnar ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lubomír Metnar například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Lubomír Metnar?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lubomír Metnar? Kdo to byl Lubomír Metnar? Kdy se narodil Lubomír Metnar? Kde se narodil Lubomír Metnar? Lubomír Metnar patří do sekce politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Lubomír Metnar dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lubomír Metnar i v jiné kategorii než je politici.