Kdo je to?
Kdo je Lubomír Metnar? Životopis Lubomír Metnar, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Lubomír Metnar

Kdo je Lubomír Metnar? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Lubomír Metnar je původním povoláním policista, později politik a od r. 2017 ministr vnitra ČR a od roku 2018 ministr obrany ČR. Po absolvování střední školy a vojenské služby se stal příslušníkem SNB. Po několika letech služby studoval na Vyšší policejní škole MV ČR a na Ostravské univerzitě, kde se specializoval na ekonomiku, obchod a služby a získal titul Mgr.
Lubomír Metnar působil také jako policejní vyšetřovatel, šéf bezpečnosti strojíren a náměstek ministra vnitra. Před jmenováním do funkce ministra pracoval v soukromém sektoru.Kdo je Lubomír Metnar? Životopis Lubomír Metnar, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Lubomír Metnar

Národnost: česká
Datum narození: 6. října 1967
Místo narození: Olomouc

Sdílejte tuto stránku s osobností Lubomír Metnar s kolegy, přáteli a partnery na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Offsetová hypotéka? Víte co je Skleníkový efekt? Pamatujete si definici pojmu Pohanka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čistá mzda?

Klíčová slova: Lubomír Metnar, kdo je Lubomír Metnar?, Lubomír Metnar, informace, životopis, popis, biografie, kdy se narodil Lubomír Metnar?, lexikon, wikipedie, vysvětlení, zajímavosti, datum narození, život, osobnosti, wiki

Pojem Lubomír Metnar je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lubomír Metnar

Zkusit najít frázi Lubomír Metnar ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Lubomír Metnar ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Lubomír Metnar na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Lubomír Metnar ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Lubomír Metnar na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lubomír Metnar například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Lubomír Metnar?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Lubomír Metnar? Kdy se narodil Lubomír Metnar? Kde se narodil Lubomír Metnar? Lubomír Metnar je v sekci Politici

Kategorie politici, kongresmenka v růžovém, lubomír Metnar, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Lubomír Metnar dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lubomír Metnar i v jiné kategorii než je politici.