Kdo je to?
Kdo je to Lubomír Metnar? Životopis Lubomír Metnar, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Lubomír Metnar?

Kdo je to Lubomír Metnar? Stručný životopis

Lubomír Metnar je původním povoláním policista, později politik a od r. 2017 ministr vnitra ČR a od roku 2018 ministr obrany ČR. Po absolvování střední školy a vojenské služby se stal příslušníkem SNB. Po několika letech služby studoval na Vyšší policejní škole MV ČR a na Ostravské univerzitě, kde se specializoval na ekonomiku, obchod a služby a získal titul Mgr.
Lubomír Metnar působil také jako policejní vyšetřovatel, šéf bezpečnosti strojíren a náměstek ministra vnitra. Před jmenováním do funkce ministra pracoval v soukromém sektoru.Kdo je to Lubomír Metnar? Životopis Lubomír Metnar, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Lubomír Metnar

Národnost: česká
Datum narození: 6. října 1967
Místo narození: Olomouc

Popis osobnosti Lubomír Metnar můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Normalizace? Rozumíte pojmu Sukralóza? Pamatujete si definici pojmu Demokracie? Znáte pojem Voucher?

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, přesný význam, kdo to je, odborný výraz, informace, definice, původ slova, slovo, wiki, popis, popis, pojem, formulace, etymologie, politici

Pojem Lubomír Metnar je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Lubomír Metnar na Youtube

Hledat slovo Lubomír Metnar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Lubomír Metnar ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Lubomír Metnar ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lubomír Metnar například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Lubomír Metnar? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lubomír Metnar? Kdo to byl Lubomír Metnar? Kdy se narodil Lubomír Metnar? Kde se narodil Lubomír Metnar? Lubomír Metnar se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Lubomír Metnar kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lubomír Metnar i v jiné kategorii než je politici.