Kdo je to?
Kdo je to Michelle Pfeiffer? Životopis Michelle Pfeiffer, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Michelle Pfeiffer?

Kdo je to Michelle Pfeiffer? Stručný životopis

Michelle Pfeiffer je jedna z nejvýznamnější a oceňovaných amerických hereček. Dvakrát se stala nejkrásnější ženou světa a byla zobrazena na obálce časopisu People. Začínala v soutěžích krásy, odkud pak přešla k herectví. Herečkami se staly i její sestry. Její první role byly v televizních seriálech. Významnou roli získala ve filmech Zjizvená tvář, Jestřábí žena, Do noci nebo Sladká svoboda. Popularitu ji však získala hlavně komedie Čarodějky z Eastwicku. Pak následovaly filmy jako Manželství s mafií, Nebezpečné známosti, Báječní Bakerovi hoši, Řidič slečny Daisy, Frankie a Johny, Pole lásky, Batman se vrací, Věk nevinnosti, Pod povrchem, Hvězdný prach a další.
Michelle Pfeiffer byla několikrát nominována na Oscara a je držitelkou cen Zlatý glóbus a BAFTA.Kdo je to Michelle Pfeiffer? Životopis Michelle Pfeiffer, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Michelle Pfeiffer

Národnost: USA
Datum narození: 29. dubna 1958
Místo narození: Santa Ana

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michelle Pfeiffer sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Samospráva? Vzpomněli byste si na význam slova Onkologie? Víte, co je to Číslo pojištěnce? Znáte definici termínu Obsese?

Klíčová slova: synonymum, původ slova, formulace, definice, popis, heslo, přesný význam, Michelle Pfeiffer, význam pojmu, slovo, význam slova, wiki, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, vysvětlení

Pojem Michelle Pfeiffer je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Michelle Pfeiffer lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Michelle Pfeiffer na Youtube

Hledat termín Michelle Pfeiffer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Michelle Pfeiffer ve Wikislovníku

Najít pojem Michelle Pfeiffer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Michelle Pfeiffer například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Michelle Pfeiffer?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Michelle Pfeiffer? Kdo to byl Michelle Pfeiffer? Kdy se narodil Michelle Pfeiffer? Kde se narodil Michelle Pfeiffer? Michelle Pfeiffer patří do sekce herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michelle Pfeiffer kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michelle Pfeiffer i v jiné kategorii než je herectví.