Kdo je to?
Kdo je to Zpátečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zpátečník? Lidé, politika

Zpátečník

Jaký je význam slova Zpátečník? Co to znamená?

Zpátečník je člověk, který se brání modernímu pokroku a vše by raději nechal v současném stavu, či dokonce vrátil do stavu předchozího.
Zpátečnictví neboli reakcionářství je politický a názorový směr, který považuje "staré časy" za lepší a který má za cíl navrátit stav společnosti a politiky do tohoto stavu.
Zpátečnictví je radikální částí konzervativního směru názorového spektra. Silněji se projevuje v dobách velkých společenských nebo technologických změn. Může být namířeno proti vědeckému pokroku nebo proti politickým a společenským změnám. Zpátečníci usilují o to, aby se změny, které v rámci nového uspořádání nastaly, zrušily a vše se vrátilo do stavu před těmito změnami.
Označení zpátečník má obvykle lehce negativní význam, neboť jím chceme označit člověka, který má podle nás zastaralé názory, bojí se nových věcí apod.Kdo je to Zpátečník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zpátečník? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zpátečník s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Umakart? Víte co je Třtinový cukr? Víte co je Čitatel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cameo?

Klíčová slova: synonymum, odborný výraz, politika, původ slova, etymologie, přesný výraz, význam slova, politika, co znamená, přesný výraz, přesný význam, význam pojmu, Zpátečník, formulace, termín, definice

Pojem Zpátečník je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Zpátečník v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Zpátečník na Youtube

Zkusit najít slovo Zpátečník na Google obrázcích

Najít pojem Zpátečník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Zpátečník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Zpátečník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zpátečník například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Zpátečník, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Zpátečník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zpátečník? Definice pojmu Zpátečník se nachází v sekci Politika

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pokuste se také najít informace výraz, termín, heslo, výrazřekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politika.