Kdo je to?
Kdo je to, byl Taxikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Taxikář? Lidé, profese

Kdo je to Taxikář?

Co znamená a jaký je význam slova Taxikář?

Taxikář je řidič a přepravce osob i nákladů. Musí zvládat bezpečnou jízdu jak s nákladem, tak s cestujícími na kratších i delších trasách. Při řízení zohledňuje počasí, stav silnice a dopravní situaci. Jeho povinností je dodržet rozvrh pracovní doby, pravidelně kontrolovat technický stav vozidla a dohodnou se s cestujícími na ceně za určenou trasu.
Taxikář si o své práci pořizuje podrobné záznamy. Je schopen sám provést menší opravy vozidla, udržuje funkční vybavení i zařízení pro komunikaci.Kdo je to, byl Taxikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Taxikář? Lidé, profese

Tento text (Taxikář) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Workout? Vzpomenete si na definici slova Lepenice? Znáte termín Citové vydírání? Vzpomněli byste si na význam slova Hoblík?

Klíčová slova: co je to Taxikář?, vysvětlení, přesný výraz, definice, přesný význam, slovo, odborný výraz, pojem, popis, význam, formulace, kdo je Taxikář?, původ slova, co znamená, popis, lexikon

Pojem Taxikář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Taxikář

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Taxikář ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Taxikář na Google.cz

Najít slovo Taxikář ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Taxikář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Taxikář například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Taxikář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Taxikář? Kdo to byl Taxikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Taxikář? Definice pojmu Taxikář je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).