Kdo je to?
Kdo je to, byl Taxikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Taxikář? Lidé, profese

Kdo je to Taxikář?

Co znamená a jaký je význam slova Taxikář?

Taxikář je řidič a přepravce osob i nákladů. Musí zvládat bezpečnou jízdu jak s nákladem, tak s cestujícími na kratších i delších trasách. Při řízení zohledňuje počasí, stav silnice a dopravní situaci. Jeho povinností je dodržet rozvrh pracovní doby, pravidelně kontrolovat technický stav vozidla a dohodnou se s cestujícími na ceně za určenou trasu.
Taxikář si o své práci pořizuje podrobné záznamy. Je schopen sám provést menší opravy vozidla, udržuje funkční vybavení i zařízení pro komunikaci.Kdo je to, byl Taxikář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Taxikář? Lidé, profese

Definici slova Taxikář můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Workout? Vzpomněli byste si co znamená slovo Parní čistič? Znáte termín Citové vydírání? Víte co je Ratejna?

Klíčová slova: kdo to je, definice, přesný význam, co znamená, slovo, etymologie, heslo, termín, synonymum, význam pojmu, původ slova, odborný výraz, popis, kdo je Taxikář?, vysvětlení, pojem

Pojem Taxikář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Taxikář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Taxikář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Taxikář ve Wikipedii

Vyhledat termín Taxikář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Taxikář například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Taxikář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Taxikář? Kdo to byl Taxikář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Taxikář? Definice pojmu Taxikář se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.