Kdo je to?
Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Kdo je to Notorik?

Co znamená a jaký je význam slova Notorik?

Notorik čili hovorově "závislák" je člověk, který opakovaně podléhá určitému zlozvyku, může to být jedinec trpící závislostí na nějaké návykové látce, především na alkoholu. Mluvíme ale třeba i notorickém lháři - o člověku, který opakovaně podléhá zlozvyku lhaní.Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Definici slova Notorik můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Trombóza? Vzpomenete si na definici slova Estrogen? Znáte definici termínu Čarověník? Vzpomněli byste si na význam slova Eskontní úvěr?

Klíčová slova: slovo, význam, význam pojmu, vysvětlení, informace, co je to Notorik?, co znamená, kdo to je, přesný význam, popis, lexikon, význam slova, poruchy, přesný výraz, termín, wiki

Pojem Notorik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Notorik

Zkusit najít frázi Notorik ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Notorik na Youtube

Hledat slovo Notorik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Notorik ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Notorik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Notorik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Notorik? Kdo to byl Notorik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notorik? Definice pojmu Notorik se nachází v sekci poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.