Kdo je to?
Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Kdo je to Notorik?

Co znamená a jaký je význam slova Notorik?

Notorik čili hovorově "závislák" je člověk, který opakovaně podléhá určitému zlozvyku, může to být jedinec trpící závislostí na nějaké návykové látce, především na alkoholu. Mluvíme ale třeba i notorickém lháři - o člověku, který opakovaně podléhá zlozvyku lhaní.Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Notorik? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Trombóza? Pamatujete si definici pojmu Hřích? Znáte definici termínu Čarověník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Omalovánka?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný význam, význam pojmu, pojem, popis, termín, heslo, Notorik, přesný výraz, lexikon, vysvětlení, popis, význam, etymologie, kdo to je, původ slova

Pojem Notorik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Notorik v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Notorik na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Notorik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Notorik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Notorik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Notorik například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Notorik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Notorik? Kdo to byl Notorik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notorik? Definice pojmu Notorik je v sekci poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Notorik i v jiné sekci než je kategorie poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.