Kdo je to?
Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Kdo je to Notorik?

Co znamená a jaký je význam slova Notorik?

Notorik čili hovorově "závislák" je člověk, který opakovaně podléhá určitému zlozvyku, může to být jedinec trpící závislostí na nějaké návykové látce, především na alkoholu. Mluvíme ale třeba i notorickém lháři - o člověku, který opakovaně podléhá zlozvyku lhaní.


Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Tento text (Notorik) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Twoo? Rozumíte pojmu Únavový syndrom? Znáte definici termínu CNC stroj? Znáte pojem Bonita?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, wiki, odborný výraz, význam pojmu, informace, kdo to je, etymologie, význam slova, původ slova, popis, formulace, Notorik, přesný význam, co znamená, slovo

Pojem Notorik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Notorik na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Notorik ve Wikimedia Commons

Najít slovo Notorik ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Notorik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Notorik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Notorik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Notorik? Kdo to byl Notorik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notorik? Definice pojmu Notorik je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Notorik i jinde než v sekci než v poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.