Kdo je to?
Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Kdo je to Notorik?

Co znamená a jaký je význam slova Notorik?

Notorik čili hovorově "závislák" je člověk, který opakovaně podléhá určitému zlozvyku, může to být jedinec trpící závislostí na nějaké návykové látce, především na alkoholu. Mluvíme ale třeba i notorickém lháři - o člověku, který opakovaně podléhá zlozvyku lhaní.Kdo je to, byl Notorik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Notorik? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Notorik? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Trombóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Halal? Znáte definici termínu Čarověník? Znáte termín Ženská obřízka?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, synonymum, definice, význam pojmu, wiki, heslo, význam slova, etymologie, odborný výraz, přesný výraz, popis, původ slova, přesný význam, termín, Notorik

Pojem Notorik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Notorik

Hledat frázi Notorik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Notorik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Notorik na Google.cz

Hledat výraz Notorik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Notorik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Notorik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Notorik? Kdo to byl Notorik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Notorik? Definice pojmu Notorik patří do sekce poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat pojem, text, definici, například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.