Kdo je to?
Kdo je Michael Krásný? Životopis Michael Krásný, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Michael Krásný

Kdo je Michael Krásný? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Michael Krásný je český hudebník, baskytarista a skladatel.
Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka a zároveň ČVUT, kde dosáhl na titul Ing.
Po celou svou hudební kariéru spolupracoval jako baskytarista a skladatel s mnoha uskupeními a dalšími tvůrci. Průlomovou pro něj byla spolupráce s Laco Déczim a jeho kapelou Cellula New York, se kterou absolvoval i mezinárodní turné.
Kromě toho spolupracoval Michael Krásný například s Big Band Felixe Slováčka, Ondřej Ruml & band, Milan Svoboda Quartet, Danem Bártou či Yvettou Blanarovičovou.
Na začátku kariéry byl Michael Krásný součástí kapel Krucipüsk a Gaia Mesiah. Dlouhodobě se realizuje v uskupení Quattro Formaggi, které je multižánrovým a experimentálním hudebním projektem.Kdo je Michael Krásný? Životopis Michael Krásný, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Michael Krásný

Národnost: česká
Datum narození: 1. ledna 1984
Místo narození: Opava

Tento text (Michael Krásný) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Inovace? Víte co je OMG? Rozumíte pojmu Zubrovka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mantra?

Klíčová slova: hudba, biografie, narození, Michael Krásný, kdo je Michael Krásný?, lexikon, osobnost, informace, zajímavosti, popis, wiki, wikipedie, Michael Krásný, vysvětlení, hudba, kde se narodil Michael Krásný?

Pojem Michael Krásný je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Michael Krásný ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Michael Krásný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Michael Krásný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Michael Krásný na Google.cz

Najít termín Michael Krásný ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Krásný například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Krásný

Právě nyní již víte Kdo je to Michael Krásný? Kdy se narodil Michael Krásný? Kde se narodil Michael Krásný? Michael Krásný patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, bílé piano, michael Krásný, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Michael Krásný řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Krásný i v jiné kategorii než je hudba.