Kdo je to?
Kdo je to, byl Pablb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pablb? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pablb?

Co znamená a jaký je význam slova Pablb?

Výraz pablb je synonymem ke slovům jako hlupák, blbec, moula, trouba či bambula. Jedná se o hloupého, nerozumného, případně až naivního člověka, které necharakterizují pouze méně inteligentní projevy chování, myšlení a jednání, ale též nerozumné činy. Pablb je ten, kdo často něco pokazí, zpacká, splete, naletí na něco anebo věří i tomu, u čeho je každému soudnému člověku jasné, že se jedná o vtip či podvod. Výskyt pablbů je v populaci poměrně častý a sami pablbové či často neuvědomují, že by mohli mít nějaký problém. Okolí se jim někdy směje, někdy jim pomůže, ale většinou se k nim staví poměrně shovívaně bez toho, aniž by jimi opovrhovalo.


Kdo je to, byl Pablb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pablb? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pablb se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Variace? Víte, co je to Šmakoun? Vzpomněli byste si co znamená slovo Daňový bonus? Rozumíte pojmu Nebezpečný odpad?

Klíčová slova: kdo to je, hanlivé, co znamená, význam, slovo, pojem, původ slova, význam slova, Pablb, význam pojmu, přesný význam, co je to Pablb?, heslo, informace, synonymum, lexikon

Pojem Pablb je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Pablb

Hledat slovo Pablb ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Pablb v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pablb ve Wikimedia Commons

Najít heslo Pablb ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pablb například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Pablb, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pablb? Kdo to byl Pablb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pablb? Definice pojmu Pablb je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).