Kdo je to?
Kdo je to Pablb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pablb? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pablb?

Jaký je význam slova Pablb? Co to znamená?

Výraz pablb je synonymem ke slovům jako hlupák, blbec, moula, trouba či bambula. Jedná se o hloupého, nerozumného, případně až naivního člověka, které necharakterizují pouze méně inteligentní projevy chování, myšlení a jednání, ale též nerozumné činy. Pablb je ten, kdo často něco pokazí, zpacká, splete, naletí na něco anebo věří i tomu, u čeho je každému soudnému člověku jasné, že se jedná o vtip či podvod. Výskyt pablbů je v populaci poměrně častý a sami pablbové či často neuvědomují, že by mohli mít nějaký problém. Okolí se jim někdy směje, někdy jim pomůže, ale většinou se k nim staví poměrně shovívaně bez toho, aniž by jimi opovrhovalo.


Kdo je to Pablb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pablb? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Pablb doporučujeme sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Variace? Vzpomněli byste si na význam slova Linux? Vzpomněli byste si co znamená slovo Total Commander? Znáte definici termínu Lež?

Klíčová slova: etymologie, odborný výraz, přesný význam, význam slova, lexikon, termín, definice, vysvětlení, Pablb, hanlivé, význam, synonymum, slovo, hanlivé, význam pojmu, informace

Pojem Pablb je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Pablb ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Pablb ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Pablb na Youtube

Hledat slovo Pablb ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pablb ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pablb například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pablb

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Pablb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pablb? Definice pojmu Pablb se nachází v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Pablb v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.