Kdo je to?
Kdo je to, byl Pablb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pablb? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pablb?

Co znamená a jaký je význam slova Pablb?

Výraz pablb je synonymem ke slovům jako hlupák, blbec, moula, trouba či bambula. Jedná se o hloupého, nerozumného, případně až naivního člověka, které necharakterizují pouze méně inteligentní projevy chování, myšlení a jednání, ale též nerozumné činy. Pablb je ten, kdo často něco pokazí, zpacká, splete, naletí na něco anebo věří i tomu, u čeho je každému soudnému člověku jasné, že se jedná o vtip či podvod. Výskyt pablbů je v populaci poměrně častý a sami pablbové či často neuvědomují, že by mohli mít nějaký problém. Okolí se jim někdy směje, někdy jim pomůže, ale většinou se k nim staví poměrně shovívaně bez toho, aniž by jimi opovrhovalo.


Kdo je to, byl Pablb? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pablb? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pablb sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Karaoke? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sukcese? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stud? Víte co je Pejorativní?

Klíčová slova: kdo to je, co je to Pablb?, lexikon, termín, význam, co znamená, formulace, heslo, význam slova, význam pojmu, definice, přesný výraz, odborný výraz, původ slova, pojem, wiki

Pojem Pablb je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pablb v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Pablb ve Wikislovníku

Hledat výraz Pablb na Google.cz

Hledat videa s názvem Pablb na Youtube

Hledat pojem Pablb v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pablb například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pablb

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pablb? Kdo to byl Pablb? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pablb? Definice pojmu Pablb patří do sekce hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Pablb i v jiné kategorii než v hanlivé.