Kdo je to?
Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo byl David Rockefeller?

Kdo byl David Rockefeller? Životopis, informace, biografie, podnikání

David Rockefeller byl významným členem rodiny Rockefellerů, úspěšným podnikatelem a patřil k nejbohatším lidem světa. Byl správcem Rockefellerových fondů, které financovaly např. založení OSN, když zajistily pozemky na stavbu a také peníze pro ústřední budovu této organizace.
David Rockefeller byl synem zakladatele Standard Oil a nejmladší syn Johna D. Rockefellera Juniora.Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě David Rockefeller

Národnost: USA
Datum narození: 12. červen 1915
Místo narození: New York
Datum úmrtí: 20. března 2017

Zaujala vás biografie osobnosti David Rockefeller? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Google disk? Vzpomenete si na definici slova Kmenový list? Vzpomněli byste si co znamená slovo Glutasol? Vzpomněli byste si na význam slova Tůň?

Klíčová slova: kdo to je, David Rockefeller, datum úmrtí, národnost, wikipedie, kde se narodil David Rockefeller?, kdo je David Rockefeller?, nežijící, wiki, popis, Kdy zemřel David Rockefeller, datum narození, zajímavosti, osobnosti, život, kdy se narodil David Rockefeller?

Pojem David Rockefeller je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo David Rockefeller ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín David Rockefeller v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem David Rockefeller ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Rockefeller ve Wikimedia Commons

Hledat pojem David Rockefeller ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo David Rockefeller například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je David Rockefeller? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo byl David Rockefeller? Kdy se narodil David Rockefeller? Kde se narodil David Rockefeller? Kdy zemřel David Rockefeller? David Rockefeller patří do sekce Podnikání

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka David Rockefeller třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rockefeller i v jiné kategorii než je podnikání.