Kdo je to?
Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to David Rockefeller?

Kdo to byl David Rockefeller? Stručný životopis

David Rockefeller byl významným členem rodiny Rockefellerů, úspěšným podnikatelem a patřil k nejbohatším lidem světa. Byl správcem Rockefellerových fondů, které financovaly např. založení OSN, když zajistily pozemky na stavbu a také peníze pro ústřední budovu této organizace.
David Rockefeller byl synem zakladatele Standard Oil a nejmladší syn Johna D. Rockefellera Juniora.Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě David Rockefeller

Národnost: USA
Datum narození: 12. červen 1915
Místo narození: New York
Datum úmrtí: 20. března 2017

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Rockefeller? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Podmět? Vzpomněli byste si co označuje výraz Užitná plocha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolísavý tlak? Znáte termín Lajkovat?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, popis, co je to David Rockefeller?, význam slova, David Rockefeller, slovo, lexikon, kdo to je, synonymum, vysvětlení, popis, kdo je David Rockefeller?, informace, termín, wiki

Pojem David Rockefeller je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo David Rockefeller ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi David Rockefeller ve Wikipedii

Najít termín David Rockefeller ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem David Rockefeller v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo David Rockefeller například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to David Rockefeller?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Rockefeller? Kdo to byl David Rockefeller? Kdy se narodil David Rockefeller? Kde se narodil David Rockefeller? Kdy zemřel David Rockefeller? David Rockefeller je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka David Rockefeller například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rockefeller i v jiné kategorii než je podnikání.