Kdo je to?
Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to David Rockefeller?

Kdo to byl David Rockefeller? Stručný životopis

David Rockefeller byl významným členem rodiny Rockefellerů, úspěšným podnikatelem a patřil k nejbohatším lidem světa. Byl správcem Rockefellerových fondů, které financovaly např. založení OSN, když zajistily pozemky na stavbu a také peníze pro ústřední budovu této organizace.
David Rockefeller byl synem zakladatele Standard Oil a nejmladší syn Johna D. Rockefellera Juniora.Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě David Rockefeller

Národnost: USA
Datum narození: 12. červen 1915
Místo narození: New York
Datum úmrtí: 20. března 2017

Popis osobnosti David Rockefeller můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Předmět? Víte co je Společenská škodlivost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Xenofobie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pesto?

Klíčová slova: podnikání, slovo, David Rockefeller, význam, kdo je David Rockefeller?, původ slova, kdo to je, odborný výraz, popis, wiki, přesný výraz, formulace, synonymum, lexikon, co znamená, přesný význam

Pojem David Rockefeller je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo David Rockefeller ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín David Rockefeller v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít David Rockefeller ve Wikislovníku

Hledat termín David Rockefeller ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo David Rockefeller například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to David Rockefeller?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to David Rockefeller? Kdo to byl David Rockefeller? Kdy se narodil David Rockefeller? Kde se narodil David Rockefeller? Kdy zemřel David Rockefeller? David Rockefeller patří do sekce podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka David Rockefeller řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rockefeller i v jiné kategorii než je podnikání.