Kdo je to?
Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo byl David Rockefeller?

Kdo byl David Rockefeller? Životopis, informace, biografie, podnikání

David Rockefeller byl významným členem rodiny Rockefellerů, úspěšným podnikatelem a patřil k nejbohatším lidem světa. Byl správcem Rockefellerových fondů, které financovaly např. založení OSN, když zajistily pozemky na stavbu a také peníze pro ústřední budovu této organizace.
David Rockefeller byl synem zakladatele Standard Oil a nejmladší syn Johna D. Rockefellera Juniora.Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě David Rockefeller

Národnost: USA
Datum narození: 12. červen 1915
Místo narození: New York
Datum úmrtí: 20. března 2017

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Rockefeller sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Google disk? Znáte pojem Avokádo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zlatý řez? Vzpomenete si na definici slova Amonium?

Klíčová slova: Kdy zemřel David Rockefeller, wiki, nežijící, David Rockefeller, životopis, vysvětlení, zajímavosti, místo narození, informace, osobnosti, kdo je David Rockefeller?, národnost, kdo to je, život, David Rockefeller, osobnost

Pojem David Rockefeller je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít heslo David Rockefeller ve Wikislovníku

Hledat slovo David Rockefeller v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem David Rockefeller na Youtube

Hledejte bez špehování slovo David Rockefeller ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo David Rockefeller ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo David Rockefeller například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to David Rockefeller?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo byl David Rockefeller? Kdy se narodil David Rockefeller? Kde se narodil David Rockefeller? Kdy zemřel David Rockefeller? David Rockefeller je v sekci Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka David Rockefeller například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rockefeller i v jiné kategorii než je podnikání.