Kdo je to?
Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

David Rockefeller

Kdo byl David Rockefeller? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

David Rockefeller byl významným členem rodiny Rockefellerů, úspěšným podnikatelem a patřil k nejbohatším lidem světa. Byl správcem Rockefellerových fondů, které financovaly např. založení OSN, když zajistily pozemky na stavbu a také peníze pro ústřední budovu této organizace.
David Rockefeller byl synem zakladatele Standard Oil a nejmladší syn Johna D. Rockefellera Juniora.Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě David Rockefeller

Národnost: USA
Datum narození: 12. červen 1915
Místo narození: New York
Datum úmrtí: 20. března 2017

Sdílejte tuto stránku s osobností David Rockefeller s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Arganový olej? Víte, co je to Manko? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alkovna? Rozumíte pojmu Evernote?

Klíčová slova: zajímavosti, narození, datum úmrtí, popis, David Rockefeller, Kdy zemřel David Rockefeller, vysvětlení, národnost, wikipedie, David Rockefeller, informace, podnikání, životopis, život, kde se narodil David Rockefeller?, místo narození

Pojem David Rockefeller je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín David Rockefeller ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem David Rockefeller na Youtube

Najít výraz David Rockefeller v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem David Rockefeller na Google.cz

Hledat heslo David Rockefeller ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo David Rockefeller například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Rockefeller

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo byl David Rockefeller? Kdy se narodil David Rockefeller? Kde se narodil David Rockefeller? Kdy zemřel David Rockefeller? David Rockefeller patří do sekce Podnikání

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka David Rockefeller např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rockefeller i v jiné kategorii než je podnikání.