Kdo je to?
Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to David Rockefeller?

Kdo to byl David Rockefeller? Stručný životopis

David Rockefeller byl významným členem rodiny Rockefellerů, úspěšným podnikatelem a patřil k nejbohatším lidem světa. Byl správcem Rockefellerových fondů, které financovaly např. založení OSN, když zajistily pozemky na stavbu a také peníze pro ústřední budovu této organizace.
David Rockefeller byl synem zakladatele Standard Oil a nejmladší syn Johna D. Rockefellera Juniora.Kdo byl David Rockefeller? Životopis David Rockefeller, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě David Rockefeller

Národnost: USA
Datum narození: 12. červen 1915
Místo narození: New York
Datum úmrtí: 20. března 2017

Líbí se stručný životopis s osobou David Rockefeller? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Předmět? Víte, co je to Půdorys? Vzpomněli byste si co znamená slovo Xenofobie? Rozumíte pojmu Mikrovlákno?

Klíčová slova: David Rockefeller, přesný výraz, odborný výraz, popis, termín, synonymum, wiki, co je to David Rockefeller?, přesný význam, informace, definice, co znamená, podnikání, kdo je David Rockefeller?, význam pojmu, pojem

Pojem David Rockefeller je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu David Rockefeller

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Rockefeller ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo David Rockefeller ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo David Rockefeller ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem David Rockefeller na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo David Rockefeller například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Rockefeller

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to David Rockefeller? Kdo to byl David Rockefeller? Kdy se narodil David Rockefeller? Kde se narodil David Rockefeller? Kdy zemřel David Rockefeller? David Rockefeller je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka David Rockefeller dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rockefeller i v jiné kategorii než je podnikání.