Kdo je to?
Kdo je to Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Kdo je to Porodní asistentka?

Co znamená a jaký je význam slova Porodní asistentka?

Porodní asistentka je povolání osoby, která se stará o ženy v době těhotenství, porodu a při následné péči. Do šesti týdnů se zabývá i zdravotním stavem novorozeněte. Může pracovat samostatně i bez dohledu lékaře.
Porodní asistentka většinou pracuje v nějakém zdravotnickém zařízení nebo gynekologické ordinaci, ale může mít i svou vlastní praxi s individuální péčí a samostatným vedením porodu.



Kdo je to Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Porodní asistentka? s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Nubuk? Znáte pojem Psychohygiena? Vzpomenete si na definici slova Arduino? Vzpomenete si na definici slova Plugin?

Klíčová slova: co znamená, wikipedie, formulace, pojem, přesný výraz, lexikon, přesný výraz, lékařství, slovo, odborný výraz, vysvětlení, definice, popis, Porodní asistentka, informace, lékařství

Pojem Porodní asistentka je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Porodní asistentka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Porodní asistentka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Porodní asistentka ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Porodní asistentka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Porodní asistentka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní asistentka například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Porodní asistentka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Porodní asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Porodní asistentka? Definice pojmu Porodní asistentka je v kategorii Lékařství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.