Kdo je to?
Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Kdo je to Porodní asistentka?

Co znamená a jaký je význam slova Porodní asistentka?

Porodní asistentka je povolání osoby, která se stará o ženy v době těhotenství, porodu a při následné péči. Do šesti týdnů se zabývá i zdravotním stavem novorozeněte. Může pracovat samostatně i bez dohledu lékaře.
Porodní asistentka většinou pracuje v nějakém zdravotnickém zařízení nebo gynekologické ordinaci, ale může mít i svou vlastní praxi s individuální péčí a samostatným vedením porodu.Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Definici slova Porodní asistentka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Retro? Vzpomněli byste si co znamená slovo Udržitelný rozvoj? Vzpomenete si na definici slova Kapustňák? Víte co je Ostění?

Klíčová slova: kdo je Porodní asistentka?, vysvětlení, slovo, heslo, wiki, co znamená, popis, definice, lékařství, termín, lexikon, odborný výraz, formulace, pojem, Porodní asistentka, význam slova

Pojem Porodní asistentka je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Porodní asistentka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Porodní asistentka na Google.cz

Hledat frázi Porodní asistentka ve Wikislovníku

Hledat termín Porodní asistentka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní asistentka například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Porodní asistentka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Porodní asistentka? Kdo to byl Porodní asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Porodní asistentka? Definice pojmu Porodní asistentka se nachází v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Porodní asistentka v jiné sekci než lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.