Kdo je to?
Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Kdo je to Porodní asistentka?

Co znamená a jaký je význam slova Porodní asistentka?

Porodní asistentka je povolání osoby, která se stará o ženy v době těhotenství, porodu a při následné péči. Do šesti týdnů se zabývá i zdravotním stavem novorozeněte. Může pracovat samostatně i bez dohledu lékaře.
Porodní asistentka většinou pracuje v nějakém zdravotnickém zařízení nebo gynekologické ordinaci, ale může mít i svou vlastní praxi s individuální péčí a samostatným vedením porodu.Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Porodní asistentka? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Karát? Pamatujete si definici pojmu Nocebo? Vzpomenete si na definici slova Laminární box? Vzpomněli byste si co znamená slovo Creme fraiche?

Klíčová slova: synonymum, co je to Porodní asistentka?, význam slova, slovo, přesný výraz, heslo, wiki, lékařství, popis, kdo to je, původ slova, formulace, Porodní asistentka, kdo je Porodní asistentka?, etymologie, odborný výraz

Pojem Porodní asistentka je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Porodní asistentka

Hledejte bez špehování slovo Porodní asistentka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Porodní asistentka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Porodní asistentka na Youtube

Zkusit najít Porodní asistentka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní asistentka například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Porodní asistentka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Porodní asistentka? Kdo to byl Porodní asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Porodní asistentka? Definice pojmu Porodní asistentka se nachází v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Porodní asistentka i v jiné sekci než v lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.