Kdo je to?
Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Kdo je to Porodní asistentka?

Co znamená a jaký je význam slova Porodní asistentka?

Porodní asistentka je povolání osoby, která se stará o ženy v době těhotenství, porodu a při následné péči. Do šesti týdnů se zabývá i zdravotním stavem novorozeněte. Může pracovat samostatně i bez dohledu lékaře.
Porodní asistentka většinou pracuje v nějakém zdravotnickém zařízení nebo gynekologické ordinaci, ale může mít i svou vlastní praxi s individuální péčí a samostatným vedením porodu.Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Porodní asistentka? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Retro? Znáte termín Interakce? Vzpomenete si na definici slova Kapustňák? Víte, co je to Komiks?

Klíčová slova: lékařství, heslo, lexikon, synonymum, pojem, přesný výraz, co znamená, formulace, Porodní asistentka, definice, vysvětlení, význam, původ slova, přesný význam, wiki, kdo je Porodní asistentka?

Pojem Porodní asistentka je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Porodní asistentka

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Porodní asistentka ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Porodní asistentka na Youtube

Hledat frázi Porodní asistentka ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Porodní asistentka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní asistentka například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Porodní asistentka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Porodní asistentka? Kdo to byl Porodní asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Porodní asistentka? Definice pojmu Porodní asistentka je v sekci lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Porodní asistentka i jinde než v sekci než v lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.