Kdo je to?
Kdo je to Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Kdo je to Porodní asistentka?

Co znamená a jaký je význam slova Porodní asistentka?

Porodní asistentka je povolání osoby, která se stará o ženy v době těhotenství, porodu a při následné péči. Do šesti týdnů se zabývá i zdravotním stavem novorozeněte. Může pracovat samostatně i bez dohledu lékaře.
Porodní asistentka většinou pracuje v nějakém zdravotnickém zařízení nebo gynekologické ordinaci, ale může mít i svou vlastní praxi s individuální péčí a samostatným vedením porodu.Kdo je to Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Porodní asistentka s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Nubuk? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pneumokok? Vzpomenete si na definici slova Arduino? Víte co je Oblévačka?

Klíčová slova: přesný význam, Porodní asistentka, heslo, význam pojmu, Porodní asistentka, pojem, význam, lexikon, co znamená, wiki, přesný výraz, termín, původ slova, etymologie, wikipedie, popis

Pojem Porodní asistentka je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Porodní asistentka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Porodní asistentka na Google.cz

Najít heslo Porodní asistentka ve Wikislovníku

Vyhledat termín Porodní asistentka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní asistentka například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Porodní asistentka

Právě jste zjistili Kdo je to Porodní asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Porodní asistentka? Definice pojmu Porodní asistentka se nachází v sekci Lékařství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.