Kdo je to?
Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Kdo je to Porodní asistentka?

Co znamená a jaký je význam slova Porodní asistentka?

Porodní asistentka je povolání osoby, která se stará o ženy v době těhotenství, porodu a při následné péči. Do šesti týdnů se zabývá i zdravotním stavem novorozeněte. Může pracovat samostatně i bez dohledu lékaře.
Porodní asistentka většinou pracuje v nějakém zdravotnickém zařízení nebo gynekologické ordinaci, ale může mít i svou vlastní praxi s individuální péčí a samostatným vedením porodu.Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Porodní asistentka? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Nubuk? Znáte definici termínu VoIP? Vzpomenete si na definici slova Podzim? Pamatujete si definici pojmu Ekzém?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, synonymum, co znamená, lékařství, význam, původ slova, význam pojmu, popis, definice, Porodní asistentka, přesný význam, význam slova, formulace, odborný výraz, heslo

Pojem Porodní asistentka je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Porodní asistentka

Hledejte bez špehování slovo Porodní asistentka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Porodní asistentka ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Porodní asistentka ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Porodní asistentka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní asistentka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Porodní asistentka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Porodní asistentka? Kdo to byl Porodní asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Porodní asistentka? Definice pojmu Porodní asistentka je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Porodní asistentka hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.