Kdo je to?
Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Kdo je to Porodní asistentka?

Co znamená a jaký je význam slova Porodní asistentka?

Porodní asistentka je povolání osoby, která se stará o ženy v době těhotenství, porodu a při následné péči. Do šesti týdnů se zabývá i zdravotním stavem novorozeněte. Může pracovat samostatně i bez dohledu lékaře.
Porodní asistentka většinou pracuje v nějakém zdravotnickém zařízení nebo gynekologické ordinaci, ale může mít i svou vlastní praxi s individuální péčí a samostatným vedením porodu.Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Porodní asistentka? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Retro? Znáte pojem Svoboda? Vzpomenete si na definici slova Kapustňák? Vzpomenete si na definici slova Obligátní?

Klíčová slova: co je to Porodní asistentka?, etymologie, přesný význam, lexikon, informace, co znamená, původ slova, Porodní asistentka, popis, formulace, kdo je Porodní asistentka?, odborný výraz, význam, termín, synonymum, wiki

Pojem Porodní asistentka je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Porodní asistentka v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Porodní asistentka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Porodní asistentka ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Porodní asistentka na Youtube

Vyhledat termín Porodní asistentka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní asistentka například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Porodní asistentka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Porodní asistentka? Kdo to byl Porodní asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Porodní asistentka? Definice pojmu Porodní asistentka patří do sekce lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Porodní asistentka i v jiných kategoriích (než lékařství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.