Kdo je to?
Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Kdo je to Porodní asistentka?

Co znamená a jaký je význam slova Porodní asistentka?

Porodní asistentka je povolání osoby, která se stará o ženy v době těhotenství, porodu a při následné péči. Do šesti týdnů se zabývá i zdravotním stavem novorozeněte. Může pracovat samostatně i bez dohledu lékaře.
Porodní asistentka většinou pracuje v nějakém zdravotnickém zařízení nebo gynekologické ordinaci, ale může mít i svou vlastní praxi s individuální péčí a samostatným vedením porodu.Kdo je to, byl Porodní asistentka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Porodní asistentka? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Porodní asistentka se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Retro? Znáte definici termínu Relativní? Vzpomenete si na definici slova Kapustňák? Pamatujete si definici pojmu Rodinný dům?

Klíčová slova: kdo to je, lexikon, informace, vysvětlení, heslo, význam slova, odborný výraz, kdo je Porodní asistentka?, popis, původ slova, přesný význam, popis, lékařství, přesný výraz, význam, co znamená

Pojem Porodní asistentka je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Porodní asistentka

Najít výraz Porodní asistentka ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Porodní asistentka na Youtube

Najít termín Porodní asistentka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Porodní asistentka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Porodní asistentka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Porodní asistentka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Porodní asistentka? Kdo to byl Porodní asistentka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Porodní asistentka? Definice pojmu Porodní asistentka je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Porodní asistentka i v jiné sekci než v lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.