Kdo je to?
Kdo je to Karel Gott? Životopis Karel Gott, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Karel Gott?

Kdo je to Karel Gott? Stručný životopis

Karel Gott patří k nejznámějším českým umělcům. Je proslulým zpěvákem, malířem i hercem. Začínal vystupováním v kavárnách, trampskou hudbou a zúčastňoval se soutěží amatérských zpěváků. Vystupoval v divadle Semafor, kde získal angažmá a postupně se prosazoval v hitparádách. Je oblíbený i v zahraničí, především v Německu. Největších úspěchů dosahoval od 80. let minulého století s písněmi lidovými, popovými i úpravami klasické hudby. Populární jsou i jeho filmové písně. Za svůj umělecký přínos získal Karel Gott mnoho ocenění a vyznamenání, jen Zlatých slavíků má více než 40.Kdo je to Karel Gott? Životopis Karel Gott, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Karel Gott

Národnost: česká
Datum narození: 14. července 1939
Místo narození: Plzeň

Popis osobnosti Karel Gott můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ionizátor? Vzpomněli byste si na význam slova Poříz? Víte, co je to Gainer? Znáte definici termínu Součet?

Klíčová slova: význam, co je to Karel Gott?, přesný význam, hudba, kdo to je, co znamená, odborný výraz, slovo, formulace, lexikon, termín, wiki, definice, popis, popis, heslo

Pojem Karel Gott je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Karel Gott lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Karel Gott ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Karel Gott na Google.cz

Hledat videa s názvem Karel Gott na Youtube

Vyhledat termín Karel Gott ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Gott například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Karel Gott? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Karel Gott? Kdo to byl Karel Gott? Kdy se narodil Karel Gott? Kde se narodil Karel Gott? Karel Gott se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karel Gott dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Gott i v jiné kategorii než je hudba.