Kdo je to?
Kdo je Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Igor Chaun?

Kdo je Igor Chaun? Životopis, informace, biografie, umělci

Igor Chaun je významný filmový scénárista, spisovatel – prozaik a režisér. Patří k nejvýznamnějším zástupcům současné tvorby v oblasti filmu. Pochází s umělecké rodiny, jako student byl v roce 1989 členem Koordinačního stávkového výboru FAMU. Již před vlastním studiem pracoval jako asistent na Barrandově.
Kromě oblasti filmu se Igor Chaun věnuje také esoterice.Kdo je Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě Igor Chaun

Národnost: česká
Datum narození: 22. srpna 1963
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Igor Chaun sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Příbor? Znáte pojem Muzeum? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úvodník? Vzpomenete si na definici slova Harlem shake?

Klíčová slova: zajímavosti, umělci, informace, Igor Chaun, národnost, kdo je Igor Chaun?, kde se narodil Igor Chaun?, osobnost, wikipedie, místo narození, osobnosti, datum narození, biografie, popis, vysvětlení, kdy se narodil Igor Chaun?

Pojem Igor Chaun je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít heslo Igor Chaun ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Igor Chaun ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Igor Chaun na Google.cz

Vyhledat slovo Igor Chaun na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Igor Chaun na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Igor Chaun například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Igor Chaun

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Igor Chaun? Kdy se narodil Igor Chaun? Kde se narodil Igor Chaun? Igor Chaun je v sekci Umělci

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Igor Chaun např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Igor Chaun i v jiné kategorii než je umělci.