Kdo je to?
Kdo je Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Igor Chaun

Kdo je Igor Chaun? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Igor Chaun je významný filmový scénárista, spisovatel – prozaik a režisér. Patří k nejvýznamnějším zástupcům současné tvorby v oblasti filmu. Pochází s umělecké rodiny, jako student byl v roce 1989 členem Koordinačního stávkového výboru FAMU. Již před vlastním studiem pracoval jako asistent na Barrandově.
Kromě oblasti filmu se Igor Chaun věnuje také esoterice.Kdo je Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Igor Chaun

Národnost: česká
Datum narození: 22. srpna 1963
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Igor Chaun? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Apokalypsa? Víte, co je to Celiakie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Yolo? Rozumíte pojmu IPA?

Klíčová slova: wikipedie, život, umělci, narození, umělci, biografie, vysvětlení, popis, místo narození, životopis, wiki, osobnosti, lexikon, Igor Chaun, kdo je Igor Chaun?, informace

Pojem Igor Chaun je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Igor Chaun ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Igor Chaun ve vyhledávači Qwant

Najít termín Igor Chaun ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Igor Chaun ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Igor Chaun ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Igor Chaun například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Igor Chaun?

Nyní již víte Kdo je to Igor Chaun? Kdy se narodil Igor Chaun? Kde se narodil Igor Chaun? Igor Chaun patří do sekce Umělci

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Igor Chaun řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Igor Chaun i v jiné kategorii než je umělci.