Kdo je to?
Kdo je Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Igor Chaun?

Kdo je Igor Chaun? Životopis, informace, biografie, umělci

Igor Chaun je významný filmový scénárista, spisovatel – prozaik a režisér. Patří k nejvýznamnějším zástupcům současné tvorby v oblasti filmu. Pochází s umělecké rodiny, jako student byl v roce 1989 členem Koordinačního stávkového výboru FAMU. Již před vlastním studiem pracoval jako asistent na Barrandově.
Kromě oblasti filmu se Igor Chaun věnuje také esoterice.Kdo je Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě Igor Chaun

Národnost: česká
Datum narození: 22. srpna 1963
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Igor Chaun s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Příbor? Pamatujete si definici pojmu Mandala? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hybnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čpavek?

Klíčová slova: narození, Igor Chaun, Igor Chaun, umělci, životopis, umělci, kde se narodil Igor Chaun?, zajímavosti, informace, místo narození, lexikon, biografie, osobnost, národnost, wiki, život

Pojem Igor Chaun je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Igor Chaun lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Igor Chaun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Igor Chaun ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Igor Chaun ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Igor Chaun na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Igor Chaun například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Igor Chaun? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Igor Chaun? Kdy se narodil Igor Chaun? Kde se narodil Igor Chaun? Igor Chaun patří do kategorie Umělci

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Igor Chaun dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Igor Chaun i v jiné kategorii než je umělci.