Kdo je to?
Kdo je to Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Igor Chaun?

Kdo je to Igor Chaun? Stručný životopis

Igor Chaun je významný filmový scénárista, spisovatel – prozaik a režisér. Patří k nejvýznamnějším zástupcům současné tvorby v oblasti filmu. Pochází s umělecké rodiny, jako student byl v roce 1989 členem Koordinačního stávkového výboru FAMU. Již před vlastním studiem pracoval jako asistent na Barrandově.
Kromě oblasti filmu se Igor Chaun věnuje také esoterice.Kdo je to Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Igor Chaun

Národnost: česká
Datum narození: 22. srpna 1963
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Igor Chaun sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Souhvězdí? Znáte pojem Vikýř? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aktivní uhlí? Vzpomenete si na definici slova Ašvaganda?

Klíčová slova: formulace, pojem, kdo je Igor Chaun?, co je to Igor Chaun?, význam pojmu, Igor Chaun, kdo to je, přesný význam, vysvětlení, termín, etymologie, přesný výraz, heslo, co znamená, popis, význam

Pojem Igor Chaun je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Igor Chaun

Hledat výraz Igor Chaun ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Igor Chaun v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Igor Chaun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Igor Chaun ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Igor Chaun například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Igor Chaun?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Igor Chaun? Kdo to byl Igor Chaun? Kdy se narodil Igor Chaun? Kde se narodil Igor Chaun? Igor Chaun patří do sekce umělci. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Igor Chaun například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Igor Chaun i v jiné kategorii než je umělci.