Kdo je to?
Kdo je to Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Igor Chaun?

Kdo je to Igor Chaun? Stručný životopis

Igor Chaun je významný filmový scénárista, spisovatel – prozaik a režisér. Patří k nejvýznamnějším zástupcům současné tvorby v oblasti filmu. Pochází s umělecké rodiny, jako student byl v roce 1989 členem Koordinačního stávkového výboru FAMU. Již před vlastním studiem pracoval jako asistent na Barrandově.
Kromě oblasti filmu se Igor Chaun věnuje také esoterice.Kdo je to Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Igor Chaun

Národnost: česká
Datum narození: 22. srpna 1963
Místo narození: Praha

Tento text (Igor Chaun) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Souhvězdí? Víte, co je to Open Office? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aktivní uhlí? Rozumíte pojmu Rustikální?

Klíčová slova: co je to Igor Chaun?, Igor Chaun, význam slova, popis, přesný význam, slovo, umělci, odborný výraz, etymologie, kdo je Igor Chaun?, formulace, vysvětlení, pojem, původ slova, popis, wiki

Pojem Igor Chaun je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Igor Chaun ve Wikipedii

Hledat frázi Igor Chaun ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Igor Chaun ve vyhledávači Yandex

Najít termín Igor Chaun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Igor Chaun například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Igor Chaun?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Igor Chaun? Kdo to byl Igor Chaun? Kdy se narodil Igor Chaun? Kde se narodil Igor Chaun? Igor Chaun je v kategorii umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Igor Chaun třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Igor Chaun i v jiné kategorii než je umělci.