Kdo je to?
Kdo je to Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Igor Chaun?

Kdo je to Igor Chaun? Stručný životopis

Igor Chaun je významný filmový scénárista, spisovatel – prozaik a režisér. Patří k nejvýznamnějším zástupcům současné tvorby v oblasti filmu. Pochází s umělecké rodiny, jako student byl v roce 1989 členem Koordinačního stávkového výboru FAMU. Již před vlastním studiem pracoval jako asistent na Barrandově.
Kromě oblasti filmu se Igor Chaun věnuje také esoterice.Kdo je to Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Igor Chaun

Národnost: česká
Datum narození: 22. srpna 1963
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Igor Chaun? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova NASA? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kombinované studium? Vzpomněli byste si co znamená slovo ČVOP? Znáte termín Kickbox?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, odborný výraz, význam slova, kdo to je, termín, informace, přesný výraz, význam, definice, co je to Igor Chaun?, význam pojmu, kdo je Igor Chaun?, heslo, popis, přesný význam

Pojem Igor Chaun je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Igor Chaun ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Igor Chaun ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Igor Chaun na Youtube

Hledat termín Igor Chaun ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Igor Chaun například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Igor Chaun? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Igor Chaun? Kdo to byl Igor Chaun? Kdy se narodil Igor Chaun? Kde se narodil Igor Chaun? Igor Chaun je v sekci umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Igor Chaun třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Igor Chaun i v jiné kategorii než je umělci.