Kdo je to?
Kdo je Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Igor Chaun?

Kdo je Igor Chaun? Životopis, informace, biografie, umělci

Igor Chaun je významný filmový scénárista, spisovatel – prozaik a režisér. Patří k nejvýznamnějším zástupcům současné tvorby v oblasti filmu. Pochází s umělecké rodiny, jako student byl v roce 1989 členem Koordinačního stávkového výboru FAMU. Již před vlastním studiem pracoval jako asistent na Barrandově.
Kromě oblasti filmu se Igor Chaun věnuje také esoterice.Kdo je Igor Chaun? Životopis Igor Chaun, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Igor Chaun

Národnost: česká
Datum narození: 22. srpna 1963
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Igor Chaun? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Příbor? Znáte termín Twitter? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kontextová reklama? Víte, co je to CDS2?

Klíčová slova: umělci, osobnost, wikipedie, Igor Chaun, vysvětlení, osobnosti, datum narození, kdy se narodil Igor Chaun?, Igor Chaun, národnost, životopis, popis, místo narození, biografie, kdo je Igor Chaun?, informace

Pojem Igor Chaun je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Igor Chaun hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat výraz Igor Chaun na Google obrázcích

Vyhledat výraz Igor Chaun na Google.cz

Najít heslo Igor Chaun ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Igor Chaun ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Igor Chaun ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Igor Chaun například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Igor Chaun? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Igor Chaun? Kdy se narodil Igor Chaun? Kde se narodil Igor Chaun? Igor Chaun patří do kategorie Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Igor Chaun třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Igor Chaun i v jiné kategorii než je umělci.