Kdo je to?
Kdo je to Geolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Geolog? Lidé, profese

Kdo je to Geolog?

Jaký je význam slova Geolog? Co to znamená?

Geolog je osoba, která se věnuje různým materiálům a dění na Zemi. Zkoumá především složení hornin, složení a stavbu Země, nejrůznější procesy, které k vytvoření zemského tělesa vedly a které stále probíhají. Geolog provádí výzkum, sbírá vzorky a na základě získaných poznatků pak sestavuje geologické mapy.
K jeho základní výbavě patří kladívko a kompas, které slouží k získání vzorků a měření, s jehož pomocí je pak vytvořena základní mapa zkoumané oblasti.Kdo je to Geolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Geolog? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Geolog sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín QOS? Znáte definici termínu Absint? Vzpomenete si na definici slova Cephalea? Pamatujete si definici pojmu Dropbox?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, odborný výraz, slovo, přesný výraz, vysvětlení, popis, Geolog, původ slova, wikipedie, heslo, co znamená, termín, definice, formulace, informace

Pojem Geolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Geolog lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Geolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Geolog ve Wikipedii

Vyhledat pojem Geolog na Google obrázcích

Hledat výraz Geolog ve Wikislovníku

Hledat termín Geolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Geolog například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Geolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Geolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geolog? Definice pojmu Geolog je v kategorii Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, text, definici, dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Geolog i jinde než v sekci než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.