Kdo je to?
Kdo je Imran Musa Zangi? Životopis Imran Musa Zangi, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Imran Musa Zangi

Kdo je Imran Musa Zangi? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, lékařství

Imram Musa Zangi je český lékař a hudebník íránsko-iráckého původu.
Jeho matka pochází z Íránu, otec z Iráku, Imram Musa Zangi však vyrůstal v Československu.
Vystudoval medicínu na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze a získal titul MUDr. Začal se specializovat na oftalmologii. Po studiích nastoupil na Oční kliniku 1. LF UK, později působil v Centru péče o zrak Ústavu lékařské kosmetiky v Praze.
Kromě očního lékařství se také věnuje podnikání a provozuje vlastní optiku.
Širší veřejnosti je však znám hlavně jako umělec - začal hrát na bicí a prosadil se po boku Mikiho Volka. Později spolupracoval s dalšími českými umělci a kapelami, například s Monkey Bussiness. Působil také v triu s kytaristou Tonym Asckermanem a pianistou Martinem Kratochvílem.
Jeho manželkou je bývalá česká reprezentantka v krasobruslení Jana Beránková; Zangi sám v mládí profesionálně krasobruslil.Kdo je Imran Musa Zangi? Životopis Imran Musa Zangi, osobnosti, slavný člověk z kategorie lékařství

Hlavní data o osobě Imran Musa Zangi

Datum narození: 22. února 1958
Místo narození: Teherán, Írán

Tento text (Imran Musa Zangi) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Pixel? Víte co je Diktafon? Pamatujete si definici pojmu LGBT? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mezoterapie?

Klíčová slova: kde se narodil Imran Musa Zangi?, wikipedie, Imran Musa Zangi, lékařství, kdo je Imran Musa Zangi?, osobnosti, vysvětlení, životopis, osobnost, kdy se narodil Imran Musa Zangi?, místo narození, zajímavosti, život, popis, informace, lexikon

Pojem Imran Musa Zangi je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Imran Musa Zangi na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Imran Musa Zangi ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Imran Musa Zangi ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Imran Musa Zangi v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Imran Musa Zangi ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Imran Musa Zangi například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Imran Musa Zangi? Stručná biografie

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Imran Musa Zangi? Kdy se narodil Imran Musa Zangi? Kde se narodil Imran Musa Zangi? Imran Musa Zangi patří do kategorie Lékařství

Kategorie lékařství, pilulky lékárna, imran Musa Zangi, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Imran Musa Zangi dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Imran Musa Zangi i v jiné kategorii než je lékařství.