Kdo je to?
Kdo je to Karel Voříšek? Životopis Karel Voříšek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Voříšek?

Kdo je to Karel Voříšek? Stručný životopis

Karel Voříšek je moderátor a autor knih. Moderuje zpravodajství především v televizi, v TV Nova a později na FTV Prima. Je absolventem FF UK. Již za studia se aktivně zapojil v KSČ. Začínal jako programový hlasatel, později působil jako redaktor.
Velmi úspěšný byl Karel Voříšek jako moderátor hlavního zpravodajství na TV Nova. Tato práce mu vynesla několik cen TýTý. Je autorem zatím tří knih.Kdo je to Karel Voříšek? Životopis Karel Voříšek, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Karel Voříšek

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1963
Místo narození: Slaný

Zaujala vás biografie osobnosti Karel Voříšek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Erektilní dysfunkce? Pamatujete si definici pojmu Mandragora? Znáte termín Profylaxe? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chřipka?

Klíčová slova: odborný výraz, původ slova, wiki, přesný výraz, kdo je Karel Voříšek?, vysvětlení, Karel Voříšek, etymologie, definice, přesný význam, popis, lexikon, slovo, význam slova, co znamená, kdo to je

Pojem Karel Voříšek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Karel Voříšek zkuste tyto odkazy

Zkusit najít slovo Karel Voříšek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Karel Voříšek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Karel Voříšek na Youtube

Hledat výraz Karel Voříšek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Voříšek například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Voříšek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Karel Voříšek? Kdo to byl Karel Voříšek? Kdy se narodil Karel Voříšek? Kde se narodil Karel Voříšek? Karel Voříšek se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Karel Voříšek např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Voříšek i v jiné kategorii než je novináři.