Kdo je to?
Kdo je to Karel Voříšek? Životopis Karel Voříšek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Voříšek?

Kdo je to Karel Voříšek? Stručný životopis

Karel Voříšek je moderátor a autor knih. Moderuje zpravodajství především v televizi, v TV Nova a později na FTV Prima. Je absolventem FF UK. Již za studia se aktivně zapojil v KSČ. Začínal jako programový hlasatel, později působil jako redaktor.
Velmi úspěšný byl Karel Voříšek jako moderátor hlavního zpravodajství na TV Nova. Tato práce mu vynesla několik cen TýTý. Je autorem zatím tří knih.Kdo je to Karel Voříšek? Životopis Karel Voříšek, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Karel Voříšek

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1963
Místo narození: Slaný

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karel Voříšek s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Fyzické napadení? Znáte definici termínu Tračník? Znáte termín Křížová cesta? Pamatujete si definici pojmu Anarchie?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, wiki, formulace, synonymum, pojem, etymologie, popis, význam slova, heslo, slovo, co je to Karel Voříšek?, vysvětlení, co znamená, termín, odborný výraz

Pojem Karel Voříšek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Karel Voříšek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Karel Voříšek na Google.cz

Hledat videa s názvem Karel Voříšek na Youtube

Hledat frázi Karel Voříšek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Voříšek například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Karel Voříšek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Karel Voříšek? Kdo to byl Karel Voříšek? Kdy se narodil Karel Voříšek? Kde se narodil Karel Voříšek? Karel Voříšek patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Karel Voříšek dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Voříšek i v jiné kategorii než je novináři.