Kdo je to?
Kdo je to Pičus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pičus? Lidé, hanlivé

Pičus

Jaký je význam slova Pičus? Co to znamená?

Pičus nebo též píčus, případně i píčák, je velmi vulgární nadávka pro protivného, nesympatického a po všech stránkách nepříjemného muže. Všechna tato slova jsou pochopitelně odvozena od slova píča, jímž v běžném hovoru sprostě označujeme nejen ženský genitál, ale také silně nesympatickou osobu ženského pohlaví, ať už se jedná o neoblíbenou šéfovou, učitelku, sousedku či tchyni.


Kdo je to Pičus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pičus? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Pičus? Pak se o ní podělte s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kóma? Vzpomněli byste si na význam slova Pentagram? Víte, co je to Zbruf? Znáte definici termínu ECMO?

Klíčová slova: hanlivé, význam pojmu, formulace, přesný výraz, informace, synonymum, wikipedie, termín, definice, přesný výraz, hanlivé, vysvětlení, popis, původ slova, význam, význam slova

Pojem Pičus je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Pičus ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Pičus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Pičus ve Wikislovníku

Najít termín Pičus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Pičus na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pičus například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Pičus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Pičus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pičus? Definice pojmu Pičus patří do sekce Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Pičus i v jiné kategorii než v hanlivé.