Kdo je to?
Kdo je to, byl Koželuh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koželuh? Lidé, profese

Kdo je to Koželuh?

Co znamená a jaký je význam slova Koželuh?

Koželuh je původní tradiční řemeslo, které bylo postupně nahrazováno výrobou v továrnách. Řemeslník se zabýval vyděláváním a dalším zpracováním zvířecích kůží. Z těch pak vyrobil useň, která byla pružná a měkká, takže s ní dále mohli pracovat i jiní řemeslníci.
Koželuh byl závislý na velkém množství vody, materiál ke zpracování byl také typický nepříjemným pachem. Proto tito řemeslníci sídlili poblíž řek a mimo centra měst.Kdo je to, byl Koželuh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koželuh? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Koželuh s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Adaptér? Víte, co je to Osteoporóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Adaptér? Rozumíte pojmu Ekumenická bohoslužba?

Klíčová slova: Koželuh, etymologie, význam pojmu, popis, informace, význam, původ slova, synonymum, popis, termín, vysvětlení, wiki, odborný výraz, kdo je Koželuh?, pojem, přesný význam

Pojem Koželuh je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Koželuh ve Wikislovníku

Hledat výraz Koželuh ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Koželuh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Koželuh ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Koželuh například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Koželuh

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Koželuh? Kdo to byl Koželuh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koželuh? Definice pojmu Koželuh je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Koželuh i v jiné kategorii než v profese.