Kdo je to?
Kdo je to Koželuh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koželuh? Lidé, profese

Kdo je to Koželuh?

Co znamená a jaký je význam slova Koželuh?

Koželuh je původní tradiční řemeslo, které bylo postupně nahrazováno výrobou v továrnách. Řemeslník se zabýval vyděláváním a dalším zpracováním zvířecích kůží. Z těch pak vyrobil useň, která byla pružná a měkká, takže s ní dále mohli pracovat i jiní řemeslníci.
Koželuh byl závislý na velkém množství vody, materiál ke zpracování byl také typický nepříjemným pachem. Proto tito řemeslníci sídlili poblíž řek a mimo centra měst.Kdo je to Koželuh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koželuh? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Koželuh s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Adaptér? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anexe? Vzpomněli byste si co znamená slovo Agorafobie? Víte co je Den Země?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, slovo, heslo, formulace, přesný význam, profese, informace, význam pojmu, přesný výraz, původ slova, synonymum, pojem, Koželuh, Koželuh, co znamená

Pojem Koželuh je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Koželuh

Najít heslo Koželuh ve Wikipedii

Hledat výraz Koželuh ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Koželuh na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Koželuh ve Wikimedia Commons

Najít výraz Koželuh ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Koželuh například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Koželuh

Nyní již víte Kdo je to Koželuh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koželuh? Definice pojmu Koželuh se nachází v sekci Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat pojem, definici, text, výraz například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.