Kdo je to?
Kdo je to, byl Koželuh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koželuh? Lidé, profese

Kdo je to Koželuh?

Co znamená a jaký je význam slova Koželuh?

Koželuh je původní tradiční řemeslo, které bylo postupně nahrazováno výrobou v továrnách. Řemeslník se zabýval vyděláváním a dalším zpracováním zvířecích kůží. Z těch pak vyrobil useň, která byla pružná a měkká, takže s ní dále mohli pracovat i jiní řemeslníci.
Koželuh byl závislý na velkém množství vody, materiál ke zpracování byl také typický nepříjemným pachem. Proto tito řemeslníci sídlili poblíž řek a mimo centra měst.Kdo je to, byl Koželuh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koželuh? Lidé, profese

Tento text (Koželuh) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova CDS2? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konzola? Vzpomněli byste si co znamená slovo Laparoskopie? Víte co je Mass storage?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, formulace, kdo to je, popis, význam, informace, etymologie, termín, pojem, přesný význam, synonymum, vysvětlení, co znamená, kdo je Koželuh?, přesný výraz

Pojem Koželuh je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Koželuh na Youtube

Vyhledat slovo Koželuh na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Koželuh ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Koželuh ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Koželuh například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Koželuh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Koželuh? Kdo to byl Koželuh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koželuh? Definice pojmu Koželuh je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Koželuh hledat i v jiných kategoriích (než profese).