Kdo je to?
Kdo je to, byl Koželuh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koželuh? Lidé, profese

Kdo je to Koželuh?

Co znamená a jaký je význam slova Koželuh?

Koželuh je původní tradiční řemeslo, které bylo postupně nahrazováno výrobou v továrnách. Řemeslník se zabýval vyděláváním a dalším zpracováním zvířecích kůží. Z těch pak vyrobil useň, která byla pružná a měkká, takže s ní dále mohli pracovat i jiní řemeslníci.
Koželuh byl závislý na velkém množství vody, materiál ke zpracování byl také typický nepříjemným pachem. Proto tito řemeslníci sídlili poblíž řek a mimo centra měst.Kdo je to, byl Koželuh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koželuh? Lidé, profese

Definici slova Koželuh můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cynismus? Pamatujete si definici pojmu Ad hoc? Znáte pojem Erasmus? Vzpomněli byste si na význam slova Clickbait?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, co je to Koželuh?, vysvětlení, informace, popis, přesný výraz, popis, význam, přesný význam, profese, heslo, wiki, význam slova, kdo to je

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Koželuh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Koželuh? Kdo to byl Koželuh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koželuh? Definice pojmu Koželuh se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Koželuh i v jiné sekci než v profese.