Kdo je to?
Kdo je to, byl Koželuh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koželuh? Lidé, profese

Kdo je to Koželuh?

Co znamená a jaký je význam slova Koželuh?

Koželuh je původní tradiční řemeslo, které bylo postupně nahrazováno výrobou v továrnách. Řemeslník se zabýval vyděláváním a dalším zpracováním zvířecích kůží. Z těch pak vyrobil useň, která byla pružná a měkká, takže s ní dále mohli pracovat i jiní řemeslníci.
Koželuh byl závislý na velkém množství vody, materiál ke zpracování byl také typický nepříjemným pachem. Proto tito řemeslníci sídlili poblíž řek a mimo centra měst.Kdo je to, byl Koželuh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koželuh? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Koželuh s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova CDS2? Vzpomněli byste si na význam slova Sněžná čára? Vzpomněli byste si co znamená slovo Laparoskopie? Znáte definici termínu Flobertka?

Klíčová slova: heslo, co je to Koželuh?, profese, slovo, definice, přesný výraz, informace, odborný výraz, význam pojmu, pojem, význam, význam slova, co znamená, etymologie, lexikon, formulace

Pojem Koželuh je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Koželuh ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Koželuh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Koželuh ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Koželuh ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Koželuh například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Koželuh, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Koželuh? Kdo to byl Koželuh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koželuh? Definice pojmu Koželuh se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Koželuh i v jiné kategorii než je sekce profese.