Kdo je to?
Kdo je Vojtěch Drahokoupil? Životopis Vojtěch Drahokoupil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Vojtěch Drahokoupil

Kdo je Vojtěch Drahokoupil? Životopis, informace, biografie, hudba

Vojtěch Drahokoupil je český zpěvák, moderátor a herec. Drahokoupil se narodil v Liberci a v 8 letech se s rodinou přestěhoval do Toužimi. V Toužimi se připojil k místní kapele All For 69. Měl problémy s partou romských dětí, které Vojtěcha občas zmlátily. Když byl Drahokoupil dospělý, přestěhoval se do Prahy. Připojil se ke chlapeckému hudebnímu uskupení New Element, kde působil od roku 2014 do roku 2017. Poté se kapela rozpadla a vydal se na sólovou dráhu. Mezi jeho známé písně patří V bílých peřinách, Chci se rvát nebo Žít tady a teď z roku 2020. V roce 2018 začal moderovat hudební pořad Mixxxer Show, která se vysílá na hudební televizní stanici Óčko. Téhož roku soutěžil v televizní talentové soutěži Tvoje tvář má známý hlas (5. řada).
Drahokoupil si zahrál také v muzikálech Muž se železnou maskou, Tři mušketýři nebo Ferda Mravenec. V roce 2020 vyjde jeho debutový film Andílci za školou, kde bude hrát hlavní roli.Kdo je Vojtěch Drahokoupil? Životopis Vojtěch Drahokoupil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Vojtěch Drahokoupil

Národnost: česká
Datum narození: 31. 8. 1995
Místo narození: Liberec, Česká republika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vojtěch Drahokoupil s jinými lidmina internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Nuťák? Víte co je Biokoridor? Vzpomenete si na definici slova Koroze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Labrys?

Klíčová slova: osobnosti, wikipedie, wiki, narození, životopis, Vojtěch Drahokoupil, místo narození, informace, kdy se narodil Vojtěch Drahokoupil?, popis, Vojtěch Drahokoupil, kdo je Vojtěch Drahokoupil?, hudba, život, lexikon, datum narození

Pojem Vojtěch Drahokoupil je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Vojtěch Drahokoupil na Google.cz

Hledat výraz Vojtěch Drahokoupil na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Vojtěch Drahokoupil ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Vojtěch Drahokoupil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Vojtěch Drahokoupil ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Drahokoupil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Vojtěch Drahokoupil?

Právě jste zjistili Kdo je to Vojtěch Drahokoupil? Kdy se narodil Vojtěch Drahokoupil? Kde se narodil Vojtěch Drahokoupil? Vojtěch Drahokoupil patří do sekce Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Vojtěch Drahokoupil řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Drahokoupil i v jiné kategorii než je hudba.