Kdo je to?
Kdo je Vojtěch Drahokoupil? Životopis Vojtěch Drahokoupil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Vojtěch Drahokoupil?

Kdo je Vojtěch Drahokoupil? Životopis, informace, biografie, hudba

Vojtěch Drahokoupil je český zpěvák, moderátor a herec. Drahokoupil se narodil v Liberci a v 8 letech se s rodinou přestěhoval do Toužimi. V Toužimi se připojil k místní kapele All For 69. Měl problémy s partou romských dětí, které Vojtěcha občas zmlátily. Když byl Drahokoupil dospělý, přestěhoval se do Prahy. Připojil se ke chlapeckému hudebnímu uskupení New Element, kde působil od roku 2014 do roku 2017. Poté se kapela rozpadla a vydal se na sólovou dráhu. Mezi jeho známé písně patří V bílých peřinách, Chci se rvát nebo Žít tady a teď z roku 2020. V roce 2018 začal moderovat hudební pořad Mixxxer Show, která se vysílá na hudební televizní stanici Óčko. Téhož roku soutěžil v televizní talentové soutěži Tvoje tvář má známý hlas (5. řada).
Drahokoupil si zahrál také v muzikálech Muž se železnou maskou, Tři mušketýři nebo Ferda Mravenec. V roce 2020 vyjde jeho debutový film Andílci za školou, kde bude hrát hlavní roli.Kdo je Vojtěch Drahokoupil? Životopis Vojtěch Drahokoupil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Vojtěch Drahokoupil

Národnost: česká
Datum narození: 31. 8. 1995
Místo narození: Liberec, Česká republika

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Vojtěch Drahokoupil sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Pencak Silat? Znáte definici termínu Zbruf? Vzpomenete si na definici slova Piniové oříšky? Pamatujete si definici pojmu Inkaso?

Klíčová slova: wikipedie, osobnosti, kde se narodil Vojtěch Drahokoupil?, místo narození, život, kdo je Vojtěch Drahokoupil?, životopis, datum narození, lexikon, osobnost, hudba, wiki, národnost, zajímavosti, Vojtěch Drahokoupil, narození

Pojem Vojtěch Drahokoupil je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Vojtěch Drahokoupil na Youtube

Hledat výraz Vojtěch Drahokoupil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Vojtěch Drahokoupil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Vojtěch Drahokoupil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Vojtěch Drahokoupil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Drahokoupil například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Vojtěch Drahokoupil?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Vojtěch Drahokoupil? Kdy se narodil Vojtěch Drahokoupil? Kde se narodil Vojtěch Drahokoupil? Vojtěch Drahokoupil patří do sekce Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Vojtěch Drahokoupil třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Drahokoupil i v jiné kategorii než je hudba.