Kdo je to?
Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Životopis Jarmila Kratochvílová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jarmila Kratochvílová?

Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Stručný životopis

Jarmila Kratochvílová je světově proslulá bývalá atletka – běžkyně krátkých a středních tratí. V roce 1983 vytvořila světový rekord na 800 m, který doposud nebyl překonán, a má také historicky druhý nejlepší čas v běhu na 400 m.
Je také držitelkou halových národních rekordů v běhu na 100, 200, 400 a 800 metrů.Její halový světový rekord na 400 metrů také nebyl překonán. Jarmila Kratochvílová nyní působí jako trenérka, je nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Životopis Jarmila Kratochvílová, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Jarmila Kratochvílová

Národnost: česká
Datum narození: 26. ledna 1951
Místo narození: Golčův Jeníkov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jarmila Kratochvílová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolonie? Pamatujete si definici pojmu Vlastenectví? Víte, co je to Poříz? Vzpomněli byste si co znamená slovo Polarizační brýle?

Klíčová slova: kdo je Jarmila Kratochvílová?, informace, popis, sport, vysvětlení, termín, slovo, význam slova, lexikon, wiki, co znamená, význam pojmu, Jarmila Kratochvílová, definice, popis, synonymum

Pojem Jarmila Kratochvílová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Jarmila Kratochvílová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jarmila Kratochvílová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Jarmila Kratochvílová ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Jarmila Kratochvílová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jarmila Kratochvílová například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jarmila Kratochvílová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Kdo to byl Jarmila Kratochvílová? Kdy se narodil Jarmila Kratochvílová? Kde se narodil Jarmila Kratochvílová? Jarmila Kratochvílová je v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jarmila Kratochvílová řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jarmila Kratochvílová i v jiné kategorii než je sport.