Kdo je to?
Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Životopis Jarmila Kratochvílová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jarmila Kratochvílová?

Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Stručný životopis

Jarmila Kratochvílová je světově proslulá bývalá atletka – běžkyně krátkých a středních tratí. V roce 1983 vytvořila světový rekord na 800 m, který doposud nebyl překonán, a má také historicky druhý nejlepší čas v běhu na 400 m.
Je také držitelkou halových národních rekordů v běhu na 100, 200, 400 a 800 metrů.Její halový světový rekord na 400 metrů také nebyl překonán. Jarmila Kratochvílová nyní působí jako trenérka, je nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Životopis Jarmila Kratochvílová, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Jarmila Kratochvílová

Národnost: česká
Datum narození: 26. ledna 1951
Místo narození: Golčův Jeníkov

Líbí se stručný životopis s osobou Jarmila Kratochvílová? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Molekula? Pamatujete si definici pojmu No frost? Víte, co je to Bůh? Vzpomněli byste si co znamená slovo Demikát?

Klíčová slova: co znamená, kdo je Jarmila Kratochvílová?, etymologie, původ slova, Jarmila Kratochvílová, synonymum, termín, popis, kdo to je, odborný výraz, heslo, informace, co je to Jarmila Kratochvílová?, význam slova, přesný výraz, význam

Pojem Jarmila Kratochvílová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Jarmila Kratochvílová ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Jarmila Kratochvílová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Jarmila Kratochvílová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jarmila Kratochvílová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jarmila Kratochvílová například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Jarmila Kratochvílová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Kdo to byl Jarmila Kratochvílová? Kdy se narodil Jarmila Kratochvílová? Kde se narodil Jarmila Kratochvílová? Jarmila Kratochvílová je v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jarmila Kratochvílová kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jarmila Kratochvílová i v jiné kategorii než je sport.