Kdo je to?
Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Životopis Jarmila Kratochvílová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jarmila Kratochvílová?

Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Stručný životopis

Jarmila Kratochvílová je světově proslulá bývalá atletka – běžkyně krátkých a středních tratí. V roce 1983 vytvořila světový rekord na 800 m, který doposud nebyl překonán, a má také historicky druhý nejlepší čas v běhu na 400 m.
Je také držitelkou halových národních rekordů v běhu na 100, 200, 400 a 800 metrů.Její halový světový rekord na 400 metrů také nebyl překonán. Jarmila Kratochvílová nyní působí jako trenérka, je nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Životopis Jarmila Kratochvílová, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Jarmila Kratochvílová

Národnost: česká
Datum narození: 26. ledna 1951
Místo narození: Golčův Jeníkov

Sdílejte tuto stránku s osobností Jarmila Kratochvílová s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Investice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Guru? Víte, co je to Alžírská káva? Víte co je Epilátor?

Klíčová slova: termín, popis, definice, význam slova, kdo to je, význam, synonymum, kdo je Jarmila Kratochvílová?, původ slova, přesný význam, wiki, vysvětlení, popis, odborný výraz, formulace, pojem

Pojem Jarmila Kratochvílová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Jarmila Kratochvílová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jarmila Kratochvílová na Youtube

Zkusit najít slovo Jarmila Kratochvílová ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Jarmila Kratochvílová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jarmila Kratochvílová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jarmila Kratochvílová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Kdo to byl Jarmila Kratochvílová? Kdy se narodil Jarmila Kratochvílová? Kde se narodil Jarmila Kratochvílová? Jarmila Kratochvílová je v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jarmila Kratochvílová dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jarmila Kratochvílová i v jiné kategorii než je sport.