Kdo je to?
Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Životopis Jarmila Kratochvílová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jarmila Kratochvílová?

Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Stručný životopis

Jarmila Kratochvílová je světově proslulá bývalá atletka – běžkyně krátkých a středních tratí. V roce 1983 vytvořila světový rekord na 800 m, který doposud nebyl překonán, a má také historicky druhý nejlepší čas v běhu na 400 m.
Je také držitelkou halových národních rekordů v běhu na 100, 200, 400 a 800 metrů.Její halový světový rekord na 400 metrů také nebyl překonán. Jarmila Kratochvílová nyní působí jako trenérka, je nositelkou Medaile Za zásluhy.Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Životopis Jarmila Kratochvílová, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Jarmila Kratochvílová

Národnost: česká
Datum narození: 26. ledna 1951
Místo narození: Golčův Jeníkov

Popis osobnosti Jarmila Kratochvílová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Molekula? Vzpomenete si na definici slova Fraktál? Víte, co je to Bůh? Vzpomněli byste si na význam slova Cicer?

Klíčová slova: synonymum, formulace, kdo je Jarmila Kratochvílová?, kdo to je, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, původ slova, informace, přesný význam, vysvětlení, lexikon, termín, slovo, pojem, popis

Pojem Jarmila Kratochvílová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jarmila Kratochvílová

Najít slovo Jarmila Kratochvílová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Jarmila Kratochvílová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jarmila Kratochvílová na Youtube

Najít termín Jarmila Kratochvílová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jarmila Kratochvílová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jarmila Kratochvílová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jarmila Kratochvílová? Kdo to byl Jarmila Kratochvílová? Kdy se narodil Jarmila Kratochvílová? Kde se narodil Jarmila Kratochvílová? Jarmila Kratochvílová se nachází v sekci sport. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jarmila Kratochvílová dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jarmila Kratochvílová i v jiné kategorii než je sport.