Kdo je to?
Kdo je to Nástěnkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nástěnkář? Lidé, Školství

Nástěnkář

Co znamená a jaký je význam slova Nástěnkář?

Nástěnkář je osoba, která se stará o nástěnku.
Nástěnky byly či jsou běžné například ve školách nebo firmách. Vyvěšují se na ně třeba důležité informace pro kolektiv (důležitá telefonní čísla a e-maily, hestlo k wi-fi, pokyny ke školnímu výletu, zaměstnanecké soutěže...). Dále mohou mít motivační charakter - například vyvěšení nejlepšího projektu, "zaměstnanec měsíce" apod. Případně mohou mít funkci sdružování kolektivu - jsou tam fotografie ze společných firemních akcí, třídních výletů apod.
Nástěnkář je osoba, která se této nástěnce věnuje: vyvěšuje na ni nové informace, udržuje ji v pořádku, zdobí ji atd. Dnes může mít nástěnka také elektronickou podobu.Kdo je to Nástěnkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nástěnkář? Lidé, Školství

Definici slova Nástěnkář můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Třtinový cukr? Pamatujete si definici pojmu Diakonie? Rozumíte pojmu Euromajdan? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ethernet?

Klíčová slova: lexikon, informace, Nástěnkář, formulace, odborný výraz, popis, termín, Nástěnkář, co znamená, slovo, Školství, wikipedie, přesný význam, synonymum, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Nástěnkář je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Nástěnkář na Google.cz

Hledat frázi Nástěnkář ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Nástěnkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Nástěnkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Nástěnkář ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nástěnkář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Nástěnkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Nástěnkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nástěnkář? Definice pojmu Nástěnkář je v kategorii Školství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Nástěnkář i jinde než v sekci než v Školství.