Kdo je to?
Kdo je Channing Tatum? Životopis Channing Tatum, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Channing Tatum?

Kdo je Channing Tatum? Životopis, informace, biografie, herectví

Channing Matthew Tatum je americký herec, producent, model a tanečník. Narodil se ve městě Cullman v Alabamě. V 6 letech se přestěhoval s rodiči do státu Mississippi. Během střední školy hrál baseball a americký fotbal, a dokonce získal stipendium na univerzitě Glenville State College, ale studium záhy přerušil. Po střední škole se objevil jako tanečník v klipu k písničce She Bangs od zpěváka Rickyho Martina (2000). Zahrál si i v reklamách pro společnosti American Eagle a Pepsi. Objevil se v žebříčku top 50 nejkrásnějších tváří v magazínu Tear Sheet (2001). Jako model podepsal smlouvy s agenturami Ford Models a Beatrice Model.
Jako herec se poprvé objevil v seriálu Kriminálka Miami (2004). První filmová role přišla v roce 2005 ve snímku Coach Carter. O rok později se proslavil snímky Let’s Dance a Super Náhradník. S rokem 2009 přišla role v akčním filmu G. I. Joe, další roky zase romantické filmy Milý Johne (2010) a Navždy spolu (2012). V ten samý rok vyšla úspěšná komedie 21 Jump Street a o 2 roky později vzniklo pokračování 22 Jump Street. Po střední škole Tatum pracoval několik měsíců jako striptér a v roce 2012 hrál ve filmu Bez Kalhot právě striptéra (pokračování s názvem Bez Kalhot XXL natočil v roce 2015). Magazín The People jej zvolil Nejvíce sexy mužem planety.
Rok 2013 byl pro Tatuma úspěšný s pokračováním válečného filmu G. I. Joe s názvem Odveta, válečným filmem Útok na Bílý Dům a psychologickým dramatem Vedlejší Účinky. Zahrál si také ve filmu Quentina Tarantina Osm Hrozných (2015).Kdo je Channing Tatum? Životopis Channing Tatum, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Channing Tatum

Národnost: americká
Datum narození: 26. 4. 1980
Místo narození: Cullman, Alabama, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Channing Tatum? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Čabajka? Víte, co je to Interakce? Znáte pojem Ostropestřec mariánský? Rozumíte pojmu Clubhouse?

Klíčová slova: popis, kdy se narodil Channing Tatum?, kdo je Channing Tatum?, lexikon, informace, datum narození, osobnost, osobnosti, biografie, životopis, místo narození, narození, vysvětlení, zajímavosti, národnost, Channing Tatum

Pojem Channing Tatum je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Channing Tatum ve Wikipedii

Hledat frázi Channing Tatum na Google obrázcích

Najít pojem Channing Tatum ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Channing Tatum ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Channing Tatum ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Channing Tatum například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Channing Tatum

Právě nyní již víte Kdo je to Channing Tatum? Kdy se narodil Channing Tatum? Kde se narodil Channing Tatum? Channing Tatum se nachází v kategorii Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Channing Tatum např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Channing Tatum i v jiné kategorii než je herectví.