Kdo je to?
Kdo je to Channing Tatum? Životopis Channing Tatum, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Channing Tatum?

Kdo je to Channing Tatum? Stručný životopis

Channing Matthew Tatum je americký herec, producent, model a tanečník. Narodil se ve městě Cullman v Alabamě. V 6 letech se přestěhoval s rodiči do státu Mississippi. Během střední školy hrál baseball a americký fotbal, a dokonce získal stipendium na univerzitě Glenville State College, ale studium záhy přerušil. Po střední škole se objevil jako tanečník v klipu k písničce She Bangs od zpěváka Rickyho Martina (2000). Zahrál si i v reklamách pro společnosti American Eagle a Pepsi. Objevil se v žebříčku top 50 nejkrásnějších tváří v magazínu Tear Sheet (2001). Jako model podepsal smlouvy s agenturami Ford Models a Beatrice Model.
Jako herec se poprvé objevil v seriálu Kriminálka Miami (2004). První filmová role přišla v roce 2005 ve snímku Coach Carter. O rok později se proslavil snímky Let’s Dance a Super Náhradník. S rokem 2009 přišla role v akčním filmu G. I. Joe, další roky zase romantické filmy Milý Johne (2010) a Navždy spolu (2012). V ten samý rok vyšla úspěšná komedie 21 Jump Street a o 2 roky později vzniklo pokračování 22 Jump Street. Po střední škole Tatum pracoval několik měsíců jako striptér a v roce 2012 hrál ve filmu Bez Kalhot právě striptéra (pokračování s názvem Bez Kalhot XXL natočil v roce 2015). Magazín The People jej zvolil Nejvíce sexy mužem planety.
Rok 2013 byl pro Tatuma úspěšný s pokračováním válečného filmu G. I. Joe s názvem Odveta, válečným filmem Útok na Bílý Dům a psychologickým dramatem Vedlejší Účinky. Zahrál si také ve filmu Quentina Tarantina Osm Hrozných (2015).Kdo je to Channing Tatum? Životopis Channing Tatum, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Channing Tatum

Národnost: americká
Datum narození: 26. 4. 1980
Místo narození: Cullman, Alabama, USA

Tento text (Channing Tatum) můžete samozřejmě sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Čabajka? Znáte pojem Čtvrtfinále? Znáte pojem Zápraží? Vzpomenete si na definici slova Clearing?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, heslo, herectví, lexikon, co znamená, význam slova, popis, slovo, definice, přesný výraz, pojem, etymologie, termín, kdo je Channing Tatum?, význam pojmu

Pojem Channing Tatum je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Channing Tatum v následujících zdrojích

Najít termín Channing Tatum na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Channing Tatum ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Channing Tatum v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Channing Tatum ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Channing Tatum například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Channing Tatum

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Channing Tatum? Kdo to byl Channing Tatum? Kdy se narodil Channing Tatum? Kde se narodil Channing Tatum? Channing Tatum je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Channing Tatum např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Channing Tatum i v jiné kategorii než je herectví.