Kdo je to?
Kdo je to, byl Koumák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koumák? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Koumák?

Co znamená a jaký je význam slova Koumák?

Koumák, jinak také vynálezce, vědátor, koumes, číman, zlepšovatel či novátor, je pojmenování užívané pro podnikavého člověka, snažícího se stále objevovat něco nového nebo uplatnit nové postupy.
Koumák dokáže vyřešit řadu zdánlivě neřešitelných situací tím, že použije nějaký zlepšovák nebo novinku, jejichž autorem je on sám. Jde o chytrou, šikovnou a všímavou osobu.Kdo je to, byl Koumák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koumák? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Koumák s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fax? Vzpomněli byste si co znamená slovo Správní delikt? Znáte pojem Bafuňář? Víte co je Apatie?

Klíčová slova: Koumák, synonymum, definice, vysvětlení, informace, lexikon, co je to Koumák?, popis, původ slova, kdo je Koumák?, význam, význam slova, vlastnosti, wiki, co znamená, heslo

Pojem Koumák je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Koumák

Vyhledat pojem Koumák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Koumák na Youtube

Vyhledat heslo Koumák ve Wikipedii

Hledat výraz Koumák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Koumák například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Koumák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Koumák? Kdo to byl Koumák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koumák? Definice pojmu Koumák se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Koumák hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).