Kdo je to?
Kdo je to, byl Koumák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koumák? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Koumák?

Co znamená a jaký je význam slova Koumák?

Koumák, jinak také vynálezce, vědátor, koumes, číman, zlepšovatel či novátor, je pojmenování užívané pro podnikavého člověka, snažícího se stále objevovat něco nového nebo uplatnit nové postupy.
Koumák dokáže vyřešit řadu zdánlivě neřešitelných situací tím, že použije nějaký zlepšovák nebo novinku, jejichž autorem je on sám. Jde o chytrou, šikovnou a všímavou osobu.Kdo je to, byl Koumák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Koumák? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Koumák? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Watt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skydrive? Znáte pojem Revoluce? Víte co je Linkedin?

Klíčová slova: wiki, popis, vysvětlení, informace, formulace, význam slova, slovo, vlastnosti, Koumák, etymologie, heslo, význam pojmu, odborný výraz, termín, přesný výraz, co je to Koumák?

Pojem Koumák je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Koumák v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Koumák na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Koumák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Koumák ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Koumák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Koumák například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Koumák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Koumák? Kdo to byl Koumák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koumák? Definice pojmu Koumák je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Koumák i v jiných kategoriích (než vlastnosti).