Kdo je to?
Kdo je to, byl Povaleč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Povaleč? Lidé, hanlivé

Kdo je to Povaleč?

Co znamená a jaký je význam slova Povaleč?

Povaleč je líná osoba, která se nejraději povaluje. Typická pro povaleče je poloha vleže a povalování, odtud pochází název druhu nábytku - válenda. Jde o člověka, který místo práce upřednostňuje stálý odpočinek. V nuceném pracovním nasazení se pohybuje pomalu, nelze od něj očekávat kvalitní práci.
Povaleč odpočívá za každých okolností, i ve volném čase.Kdo je to, byl Povaleč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Povaleč? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Povaleč? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Terorismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Krátkozrakost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lucidní snění? Znáte termín Nordic walking?

Klíčová slova: termín, lexikon, význam pojmu, vysvětlení, kdo je Povaleč?, slovo, heslo, kdo to je, hanlivé, význam slova, pojem, co znamená, synonymum, odborný výraz, wiki, význam

Pojem Povaleč je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Povaleč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Povaleč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Povaleč ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Povaleč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Povaleč například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Povaleč, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Povaleč? Kdo to byl Povaleč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Povaleč? Definice pojmu Povaleč je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.