Kdo je to?
Kdo je to Povaleč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Povaleč? Lidé, hanlivé

Kdo je to Povaleč?

Co znamená a jaký je význam slova Povaleč?

Povaleč je líná osoba, která se nejraději povaluje. Typická pro povaleče je poloha vleže a povalování, odtud pochází název druhu nábytku - válenda. Jde o člověka, který místo práce upřednostňuje stálý odpočinek. V nuceném pracovním nasazení se pohybuje pomalu, nelze od něj očekávat kvalitní práci.
Povaleč odpočívá za každých okolností, i ve volném čase.


Kdo je to Povaleč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Povaleč? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Povaleč? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova BPEJ? Vzpomněli byste si na význam slova Taslan? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zimnice? Znáte definici termínu Cloudové úložiště?

Klíčová slova: informace, odborný výraz, původ slova, co znamená, wiki, heslo, Povaleč, hanlivé, význam, etymologie, význam slova, lexikon, přesný výraz, pojem, definice, hanlivé

Pojem Povaleč je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Povaleč doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít termín Povaleč ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Povaleč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Povaleč ve Wikipedii

Hledat termín Povaleč ve Wikislovníku

Najít termín Povaleč ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Povaleč například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Povaleč

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Povaleč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Povaleč? Definice pojmu Povaleč je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).