Kdo je to?
Kdo je to, byl Specialista logistiky? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Specialista logistiky? Lidé, profese

Kdo je to Specialista logistiky?

Co znamená a jaký je význam slova Specialista logistiky?

Specialista logistiky je profese, ve které je hlavní náplní práce optimalizace dopravy a využití efektivních dopravních prostředků, zodpovídá za použití nejvhodnějších prostředků pro manipulaci a mechanizaci. Musí také zajistit dostatečný přísun materiálu nebo surovin.
Specialista logistiky vyhodnocuje efektivnost přepravy a skladování a také to, jak jsou uspořádány procesy výroby. Pro výkon tohoto povolání by měl pracovník mít minimálně vysokoškolské vzdělání.Kdo je to, byl Specialista logistiky? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Specialista logistiky? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Specialista logistiky s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Žahour? Vzpomněli byste si na význam slova Molekulární gastronomie? Vzpomněli byste si na význam slova Bajka? Znáte definici termínu Džem?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Specialista logistiky?, termín, slovo, popis, co je to Specialista logistiky?, formulace, význam, původ slova, definice, etymologie, heslo, význam slova, synonymum, pojem, kdo to je

Pojem Specialista logistiky je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Specialista logistiky v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Specialista logistiky ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Specialista logistiky ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Specialista logistiky ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Specialista logistiky v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Specialista logistiky například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Specialista logistiky

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Specialista logistiky? Kdo to byl Specialista logistiky? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Specialista logistiky? Definice pojmu Specialista logistiky patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.