Kdo je to?
Kdo je to Cobie Smulders? Životopis Cobie Smulders, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Cobie Smulders?

Kdo je to Cobie Smulders? Stručný životopis

Cobie Smulders, celým jménem Jacoba Francisca Maria Cobie Smulders, je herečka. Cobie je její přezdívka. Již během studia na střední škole se věnovala modelingu a herectví. K jejím prvním rolím patřila epizoda v seriálu Lovci netopýrů, dále vystupovala v seriálu Veritas.
Největším úspěchem Cobie Smulders je role televizní reportérky Robin Schebartské v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.Kdo je to Cobie Smulders? Životopis Cobie Smulders, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Cobie Smulders

Národnost: Britská Kolumbie
Datum narození: 3. dubna 1982
Místo narození: Vancouver

Zaujala vás biografie osobnosti Cobie Smulders? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Secese? Znáte termín Kreativita? Víte, co je to Konspirační teorie? Víte, co je to Diosmin?

Klíčová slova: význam, etymologie, termín, pojem, co znamená, synonymum, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, herectví, popis, formulace, co je to Cobie Smulders?, kdo to je, wiki

Pojem Cobie Smulders je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Cobie Smulders

Hledat frázi Cobie Smulders ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Cobie Smulders ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Cobie Smulders ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Cobie Smulders v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Cobie Smulders například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Cobie Smulders? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Cobie Smulders? Kdo to byl Cobie Smulders? Kdy se narodil Cobie Smulders? Kde se narodil Cobie Smulders? Cobie Smulders se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Cobie Smulders třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cobie Smulders i v jiné kategorii než je herectví.