Kdo je to?
Kdo je Cobie Smulders? Životopis Cobie Smulders, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Cobie Smulders

Kdo je Cobie Smulders? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Cobie Smulders, celým jménem Jacoba Francisca Maria Cobie Smulders, je herečka. Cobie je její přezdívka. Již během studia na střední škole se věnovala modelingu a herectví. K jejím prvním rolím patřila epizoda v seriálu Lovci netopýrů, dále vystupovala v seriálu Veritas.
Největším úspěchem Cobie Smulders je role televizní reportérky Robin Schebartské v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.Kdo je Cobie Smulders? Životopis Cobie Smulders, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Cobie Smulders

Národnost: kanadská
Datum narození: 3. dubna 1982
Místo narození: Vancouver, Kanada

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cobie Smulders s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Miserere? Víte, co je to Sorbitol? Víte, co je to Post Bellum? Rozumíte pojmu Separatismus?

Klíčová slova: osobnosti, Cobie Smulders, místo narození, životopis, kde se narodila Cobie Smulders?, lexikon, osobnost, datum narození, narození, vysvětlení, informace, zajímavosti, biografie, národnost, wikipedie, život

Pojem Cobie Smulders je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Cobie Smulders doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Cobie Smulders ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Cobie Smulders ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Cobie Smulders na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cobie Smulders ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Cobie Smulders ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Cobie Smulders například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Cobie Smulders?

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Cobie Smulders? Kdy se narodila Cobie Smulders? Kde se narodila Cobie Smulders? Cobie Smulders je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, skořicové dlouhé vlasy, cobie Smulders, ilustrační obrázek

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Cobie Smulders dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cobie Smulders i v jiné kategorii než je herectví.