Kdo je to?
Kdo je Cobie Smulders? Životopis Cobie Smulders, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Cobie Smulders?

Kdo je Cobie Smulders? Životopis, informace, biografie, herectví

Cobie Smulders, celým jménem Jacoba Francisca Maria Cobie Smulders, je herečka. Cobie je její přezdívka. Již během studia na střední škole se věnovala modelingu a herectví. K jejím prvním rolím patřila epizoda v seriálu Lovci netopýrů, dále vystupovala v seriálu Veritas.
Největším úspěchem Cobie Smulders je role televizní reportérky Robin Schebartské v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.Kdo je Cobie Smulders? Životopis Cobie Smulders, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Cobie Smulders

Národnost: kanadská
Datum narození: 3. dubna 1982
Místo narození: Vancouver, Kanada

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cobie Smulders s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Secese? Vzpomenete si na definici slova Frigidita? Víte, co je to Textový editor? Vzpomněli byste si na význam slova Dogmatismus?

Klíčová slova: zajímavosti, národnost, wiki, herectví, život, kde se narodila Cobie Smulders?, wikipedie, herectví, Cobie Smulders, osobnost, biografie, kdo je Cobie Smulders?, místo narození, informace, popis, vysvětlení

Pojem Cobie Smulders je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Cobie Smulders lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Cobie Smulders ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Cobie Smulders ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Cobie Smulders ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Cobie Smulders ve Wikipedii

Vyhledat výraz Cobie Smulders v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Cobie Smulders například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Cobie Smulders? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Cobie Smulders? Kdy se narodila Cobie Smulders? Kde se narodila Cobie Smulders? Cobie Smulders se nachází v sekci Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Cobie Smulders třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cobie Smulders i v jiné kategorii než je herectví.