Kdo je to?
Kdo je to Cobie Smulders? Životopis Cobie Smulders, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Cobie Smulders?

Kdo je to Cobie Smulders? Stručný životopis

Cobie Smulders, celým jménem Jacoba Francisca Maria Cobie Smulders, je herečka. Cobie je její přezdívka. Již během studia na střední škole se věnovala modelingu a herectví. K jejím prvním rolím patřila epizoda v seriálu Lovci netopýrů, dále vystupovala v seriálu Veritas.
Největším úspěchem Cobie Smulders je role televizní reportérky Robin Schebartské v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.Kdo je to Cobie Smulders? Životopis Cobie Smulders, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Cobie Smulders

Národnost: Britská Kolumbie
Datum narození: 3. dubna 1982
Místo narození: Vancouver

Sdílejte tuto stránku s osobností Cobie Smulders s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Filologie? Vzpomněli byste si na význam slova A-GPS? Víte, co je to Literatura faktu? Znáte definici termínu Cysta?

Klíčová slova: odborný výraz, herectví, význam pojmu, heslo, synonymum, význam slova, kdo je Cobie Smulders?, význam, pojem, přesný význam, přesný výraz, wiki, co znamená, etymologie, formulace, vysvětlení

Pojem Cobie Smulders je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Cobie Smulders ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Cobie Smulders na Youtube

Vyhledat slovo Cobie Smulders ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Cobie Smulders ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cobie Smulders například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Cobie Smulders? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cobie Smulders? Kdo to byl Cobie Smulders? Kdy se narodil Cobie Smulders? Kde se narodil Cobie Smulders? Cobie Smulders je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Cobie Smulders dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Cobie Smulders i v jiné kategorii než je herectví.