Kdo je to?
Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Řezník?

Kdo je to Řezník? Stručný životopis

Řezník je umělecký pseudonym českého rappera, který se vlastním jménem jmenuje Martin Pohl. Věnuje žánru horrorcore. Hudbou se zabývá od roku 2002, vystupuje v masce. Věnuje se také tvorbě kreslených vtipů zvaných Martyho frky se stejnými náměty a slovníkem, jaké jsou typické pro jeho hudební tvorbu. Pro jeho tvorbu je charakteristický cynismus, sexismus, značná vulgarita až oplzlost. Kvůli obsahu jeho textů na něj již bylo podáno několik trestních oznámení, ale všechna byla u soudu zamítnuta. V jeho textech by se mělo jednat o nadsázku, ovšem ne každý to tak může chápat. Největší reklamu Řezníkovi udělalo jeho vyřazení z ankety Český slavík v roce 2013, právě kvůli údajné propagaci násilí a vulgaritě jeho textů. Řezník má mnoho odpůrců, ale velmi početná je skupina jeho příznivců.Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Řezník

Národnost: česká
Datum narození: 1.10.1986
Místo narození: Rumburk

Sdílejte tuto stránku s osobností Řezník s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu CHKO? Víte, co je to Elektrolýza? Znáte definici termínu Humoreska? Rozumíte pojmu Histologie?

Klíčová slova: heslo, synonymum, popis, definice, co znamená, vysvětlení, co je to Řezník?, význam, význam slova, kdo je Řezník?, hudba, Řezník, přesný výraz, etymologie, původ slova, popis

Pojem Řezník je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Řezník zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat heslo Řezník ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Řezník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Řezník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Řezník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Řezník například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Řezník?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Řezník? Kdo to byl Řezník? Kdy se narodil Řezník? Kde se narodil Řezník? Řezník je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Řezník například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Řezník i v jiné kategorii než je hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.