Kdo je to?
Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Řezník?

Kdo je to Řezník? Stručný životopis

Řezník je umělecký pseudonym českého rappera, který se vlastním jménem jmenuje Martin Pohl. Věnuje žánru horrorcore. Hudbou se zabývá od roku 2002, vystupuje v masce. Věnuje se také tvorbě kreslených vtipů zvaných Martyho frky se stejnými náměty a slovníkem, jaké jsou typické pro jeho hudební tvorbu. Pro jeho tvorbu je charakteristický cynismus, sexismus, značná vulgarita až oplzlost. Kvůli obsahu jeho textů na něj již bylo podáno několik trestních oznámení, ale všechna byla u soudu zamítnuta. V jeho textech by se mělo jednat o nadsázku, ovšem ne každý to tak může chápat. Největší reklamu Řezníkovi udělalo jeho vyřazení z ankety Český slavík v roce 2013, právě kvůli údajné propagaci násilí a vulgaritě jeho textů. Řezník má mnoho odpůrců, ale velmi početná je skupina jeho příznivců.Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Řezník

Národnost: česká
Datum narození: 1.10.1986
Místo narození: Rumburk

Tento text (Řezník) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu CHKO? Rozumíte pojmu Červená knihovna? Znáte definici termínu Uherský rok? Znáte pojem Báseň?

Klíčová slova: etymologie, heslo, formulace, definice, lexikon, Řezník, co je to Řezník?, informace, význam pojmu, popis, termín, původ slova, význam, kdo je Řezník?, popis, hudba

Pojem Řezník je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Řezník ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Řezník ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Řezník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Řezník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Řezník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Řezník

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Řezník? Kdo to byl Řezník? Kdy se narodil Řezník? Kde se narodil Řezník? Řezník je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Řezník řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Řezník i v jiné kategorii než je hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.