Kdo je to?
Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Řezník?

Kdo je to Řezník? Stručný životopis

Řezník je umělecký pseudonym českého rappera, který se vlastním jménem jmenuje Martin Pohl. Věnuje žánru horrorcore. Hudbou se zabývá od roku 2002, vystupuje v masce. Věnuje se také tvorbě kreslených vtipů zvaných Martyho frky se stejnými náměty a slovníkem, jaké jsou typické pro jeho hudební tvorbu. Pro jeho tvorbu je charakteristický cynismus, sexismus, značná vulgarita až oplzlost. Kvůli obsahu jeho textů na něj již bylo podáno několik trestních oznámení, ale všechna byla u soudu zamítnuta. V jeho textech by se mělo jednat o nadsázku, ovšem ne každý to tak může chápat. Největší reklamu Řezníkovi udělalo jeho vyřazení z ankety Český slavík v roce 2013, právě kvůli údajné propagaci násilí a vulgaritě jeho textů. Řezník má mnoho odpůrců, ale velmi početná je skupina jeho příznivců.Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Řezník

Národnost: česká
Datum narození: 1.10.1986
Místo narození: Rumburk

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Řezník? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Aqua? Vzpomněli byste si na význam slova Jarmulka? Znáte definici termínu Honitba? Znáte definici termínu Mandelbrotova množina?

Klíčová slova: popis, etymologie, popis, termín, lexikon, wiki, vysvětlení, původ slova, kdo to je, synonymum, přesný výraz, význam pojmu, heslo, informace, formulace, co znamená

Pojem Řezník je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Řezník zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Řezník ve Wikislovníku

Najít termín Řezník na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Řezník ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Řezník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Řezník například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Řezník?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Řezník? Kdo to byl Řezník? Kdy se narodil Řezník? Kde se narodil Řezník? Řezník je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Řezník řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Řezník i v jiné kategorii než je hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.