Kdo je to?
Kdo je Řezník? Životopis Řezník, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Řezník

Kdo je Řezník? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Řezník je umělecký pseudonym českého rappera, který se vlastním jménem jmenuje Martin Pohl. Věnuje žánru horrorcore. Hudbou se zabývá od roku 2002, vystupuje v masce. Věnuje se také tvorbě kreslených vtipů zvaných Martyho frky se stejnými náměty a slovníkem, jaké jsou typické pro jeho hudební tvorbu. Pro jeho tvorbu je charakteristický cynismus, sexismus, značná vulgarita až oplzlost. Kvůli obsahu jeho textů na něj již bylo podáno několik trestních oznámení, ale všechna byla u soudu zamítnuta. V jeho textech by se mělo jednat o nadsázku, ovšem ne každý to tak může chápat. Největší reklamu Řezníkovi udělalo jeho vyřazení z ankety Český slavík v roce 2013, právě kvůli údajné propagaci násilí a vulgaritě jeho textů. Řezník má mnoho odpůrců, ale velmi početná je skupina jeho příznivců.Kdo je Řezník? Životopis Řezník, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Řezník

Národnost: česká
Datum narození: 1.10.1986
Místo narození: Rumburk

Tento text (Řezník) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Mandát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Občanský zákoník? Znáte definici termínu Zvratné zájmeno? Víte co je Kolagen?

Klíčová slova: zajímavosti, wikipedie, kde se narodil Řezník?, datum narození, lexikon, životopis, kdy se narodil Řezník?, život, vysvětlení, narození, osobnost, informace, kdo je Řezník?, hudba, Řezník, osobnosti

Pojem Řezník je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Řezník lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Řezník ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Řezník ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Řezník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Řezník na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Řezník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Řezník například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Řezník? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Řezník? Kdy se narodil Řezník? Kde se narodil Řezník? Řezník je v sekci Hudba

Text vytvořen pro Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Řezník kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Řezník i v jiné kategorii než je hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.