Kdo je to?
Kdo je Řezník? Životopis Řezník, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Řezník?

Kdo je Řezník? Životopis, informace, biografie, hudba

Řezník je umělecký pseudonym českého rappera, který se vlastním jménem jmenuje Martin Pohl. Věnuje žánru horrorcore. Hudbou se zabývá od roku 2002, vystupuje v masce. Věnuje se také tvorbě kreslených vtipů zvaných Martyho frky se stejnými náměty a slovníkem, jaké jsou typické pro jeho hudební tvorbu. Pro jeho tvorbu je charakteristický cynismus, sexismus, značná vulgarita až oplzlost. Kvůli obsahu jeho textů na něj již bylo podáno několik trestních oznámení, ale všechna byla u soudu zamítnuta. V jeho textech by se mělo jednat o nadsázku, ovšem ne každý to tak může chápat. Největší reklamu Řezníkovi udělalo jeho vyřazení z ankety Český slavík v roce 2013, právě kvůli údajné propagaci násilí a vulgaritě jeho textů. Řezník má mnoho odpůrců, ale velmi početná je skupina jeho příznivců.Kdo je Řezník? Životopis Řezník, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Řezník

Národnost: česká
Datum narození: 1.10.1986
Místo narození: Rumburk

Sdílejte tuto stránku s osobností Řezník se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Aqua? Vzpomněli byste si na význam slova Příslovce? Znáte definici termínu Honitba? Znáte definici termínu Maltovník?

Klíčová slova: narození, osobnost, hudba, wiki, Řezník, místo narození, Řezník, kdy se narodil Řezník?, život, informace, vysvětlení, popis, životopis, hudba, wikipedie, lexikon

Pojem Řezník je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít termín Řezník ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Řezník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Řezník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Řezník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Řezník například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Řezník? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Řezník? Kdy se narodil Řezník? Kde se narodil Řezník? Řezník patří do kategorie Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Řezník dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Řezník i v jiné kategorii než je hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.