Kdo je to?
Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Řezník?

Kdo je to Řezník? Stručný životopis

Řezník je umělecký pseudonym českého rappera, který se vlastním jménem jmenuje Martin Pohl. Věnuje žánru horrorcore. Hudbou se zabývá od roku 2002, vystupuje v masce. Věnuje se také tvorbě kreslených vtipů zvaných Martyho frky se stejnými náměty a slovníkem, jaké jsou typické pro jeho hudební tvorbu. Pro jeho tvorbu je charakteristický cynismus, sexismus, značná vulgarita až oplzlost. Kvůli obsahu jeho textů na něj již bylo podáno několik trestních oznámení, ale všechna byla u soudu zamítnuta. V jeho textech by se mělo jednat o nadsázku, ovšem ne každý to tak může chápat. Největší reklamu Řezníkovi udělalo jeho vyřazení z ankety Český slavík v roce 2013, právě kvůli údajné propagaci násilí a vulgaritě jeho textů. Řezník má mnoho odpůrců, ale velmi početná je skupina jeho příznivců.Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Řezník

Národnost: česká
Datum narození: 1.10.1986
Místo narození: Rumburk

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Řezník s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu CHKO? Vzpomněli byste si co znamená slovo Entuziasmus? Znáte definici termínu Uherský rok? Víte co je Škytavka?

Klíčová slova: pojem, synonymum, původ slova, význam, slovo, přesný význam, význam pojmu, co je to Řezník?, informace, Řezník, význam slova, lexikon, formulace, popis, definice, popis

Pojem Řezník je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Řezník zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Řezník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Řezník ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Řezník ve Wikipedii

Hledat slovo Řezník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Řezník například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Řezník? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Řezník? Kdo to byl Řezník? Kdy se narodil Řezník? Kde se narodil Řezník? Řezník se nachází v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Řezník dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Řezník i v jiné kategorii než je hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.