Kdo je to?
Kdo je Tomáš Unger? Životopis Tomáš Unger, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Tomáš Unger?

Kdo je Tomáš Unger? Životopis, informace, biografie, politici

Tomáš Unger je politik spojený s Pirátskou stranou, puškař a restaurátor. Vyrůstal ve východních Čechách a je vystudovaný mechanik elektronických zařízení a strojař. Před vstupem do politiky se věnoval restaurování rozmanitých předmětů, například zbraní nebo kamenných a kovových předmětů. Podílel se i na opravě Kuksu, zámku v Ratibořicích nebo Kramářovy vily, která slouží jako sídlo českých premiérů. Vedle restaurování se zabývá i ruční výrobou podle tradičních postupů a jeho firma vyrábí lampy, zbraně, opasky nebo doplňky uniforem. Hlavním zdrojem inspirace jeho řemeslnické práce je období Rakouska-Uherska.
Do politiky vstoupil během komunálních voleb v roce 2018, když jako člen Pirátské strany kandidoval v Náchodě za koalici Za moderní Náchod s úctou k tradicím - Piráti, TOP 09, Zelení a nezávislí. Mezi hlavní body jeho politického programu patřila kultivace průmyslového areálu Tepna Náchod, rozvoj cyklostezek nebo oprava památek, což souvisí s jeho předchozí profesí. Koalice získala přes 11 % hlasů a stala se třetí nejsilnější stranou, ale Unger se do zastupitelstva nedostal. Podobná situace se opakovala i po volbách v roce 2022. Přestože Unger nebyl zvolen zastupitelem, má v plánu se nadále věnovat komunální politice na Náchodsku. Během sněmovních voleb roku 2021 byl rovněž jedním z lídrů Pirátské strany v Královéhradeckém kraji.Kdo je Tomáš Unger? Životopis Tomáš Unger, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Tomáš Unger

Národnost: česká
Datum narození: 18. června 1984
Místo narození: Náchod

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Unger sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Muzikoterapie? Vzpomněli byste si co označuje výraz SSHD disk? Víte, co je to Piedestal? Znáte termín Skleníkový efekt?

Klíčová slova: popis, život, narození, biografie, wiki, politici, místo narození, kdo je Tomáš Unger?, informace, národnost, osobnost, osobnosti, kde se narodil Tomáš Unger?, lexikon, wikipedie, Tomáš Unger

Pojem Tomáš Unger je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Unger ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Tomáš Unger ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Unger ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Tomáš Unger ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Tomáš Unger na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Unger například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Unger?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Tomáš Unger? Kdy se narodil Tomáš Unger? Kde se narodil Tomáš Unger? Tomáš Unger se nachází v kategorii Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Unger řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Unger i v jiné kategorii než je politici.