Kdo je to?
Kdo je to, byl Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tesař? Lidé, profese

Kdo je to Tesař?

Co znamená a jaký je význam slova Tesař?

Tesař je řemeslník, který pracuje v oboru tesařství. To má dlouhou tradici a je součástí stavebnictví. Jedná se především o práci se dřevem, nejčastěji se jedná o výrobu různých stavebních konstrukcí a systémů.
Tesař pracuje většinou ve venkovním prostředí, musí být zručný, obratný a silný. Velkou část tesařských dovedností lze získat pouze praxí.Kdo je to, byl Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tesař? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Tesař? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Datová schránka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lombardní úvěr? Víte co je Orgán? Víte co je Interpretace?

Klíčová slova: informace, význam slova, heslo, přesný význam, vysvětlení, význam, odborný výraz, definice, termín, formulace, Tesař, přesný výraz, slovo, kdo to je, popis, etymologie

Pojem Tesař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tesař ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Tesař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Tesař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Tesař ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tesař například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Tesař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tesař? Kdo to byl Tesař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tesař? Definice pojmu Tesař je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.