Kdo je to?
Kdo je to, byl Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tesař? Lidé, profese

Kdo je to Tesař?

Co znamená a jaký je význam slova Tesař?

Tesař je řemeslník, který pracuje v oboru tesařství. To má dlouhou tradici a je součástí stavebnictví. Jedná se především o práci se dřevem, nejčastěji se jedná o výrobu různých stavebních konstrukcí a systémů.
Tesař pracuje většinou ve venkovním prostředí, musí být zručný, obratný a silný. Velkou část tesařských dovedností lze získat pouze praxí.Kdo je to, byl Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tesař? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tesař sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Datová schránka? Víte co je Windsurfing? Víte co je Orgán? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fundus?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, definice, co znamená, co je to Tesař?, etymologie, profese, heslo, vysvětlení, význam pojmu, lexikon, Tesař, kdo je Tesař?, popis, popis, synonymum

Pojem Tesař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tesař zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Tesař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Tesař na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Tesař ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Tesař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tesař například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Tesař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tesař? Kdo to byl Tesař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tesař? Definice pojmu Tesař se nachází v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.