Kdo je to?
Kdo je to, byl Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tesař? Lidé, profese

Kdo je to Tesař?

Co znamená a jaký je význam slova Tesař?

Tesař je řemeslník, který pracuje v oboru tesařství. To má dlouhou tradici a je součástí stavebnictví. Jedná se především o práci se dřevem, nejčastěji se jedná o výrobu různých stavebních konstrukcí a systémů.
Tesař pracuje většinou ve venkovním prostředí, musí být zručný, obratný a silný. Velkou část tesařských dovedností lze získat pouze praxí.Kdo je to, byl Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tesař? Lidé, profese

Tento text (Tesař) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lecitin? Vzpomenete si na definici slova Půdorys? Víte co je Červená čočka? Vzpomněli byste si na význam slova Deprivace?

Klíčová slova: informace, význam, kdo to je, heslo, kdo je Tesař?, co znamená, termín, synonymum, význam slova, lexikon, definice, etymologie, odborný výraz, popis, popis, přesný výraz

Pojem Tesař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Tesař

Vyhledat slovo Tesař ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Tesař ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Tesař ve vyhledávači Qwant

Najít termín Tesař na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tesař například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Tesař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tesař? Kdo to byl Tesař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tesař? Definice pojmu Tesař je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Tesař v jiné sekci než profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.