Kdo je to?
Kdo je to Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tesař? Lidé, profese

Tesař

Co znamená a jaký je význam slova Tesař?

Tesař je řemeslník, který pracuje v oboru tesařství. To má dlouhou tradici a je součástí stavebnictví. Jedná se především o práci se dřevem, nejčastěji se jedná o výrobu různých stavebních konstrukcí a systémů.
Tesař pracuje většinou ve venkovním prostředí, musí být zručný, obratný a silný. Velkou část tesařských dovedností lze získat pouze praxí.Kdo je to Tesař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tesař? Lidé, profese

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Akryl? Znáte pojem Vektor? Víte co je Vysoký tlak? Vzpomenete si na definici slova Altruismus?

Klíčová slova: význam slova, profese, etymologie, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, slovo, informace, Tesař, definice, wiki, přesný výraz, profese, termín, odborný výraz, heslo

Pojem Tesař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Tesař na Youtube

Zkusit najít termín Tesař na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tesař ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Tesař ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Tesař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tesař například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tesař

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Tesař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tesař? Definice pojmu Tesař je v sekci Profese

Kategorie profese, záchranář, tesař, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat informace výraz, definici, slovo, termín třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.