Kdo je to?
Kdo je to, byl Štětka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Štětka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Štětka?

Co znamená a jaký je význam slova Štětka?

Štětka je vulgární označení pro lehkou ženu, nevěstku, prostitutku. Původem je slovo pravděpodobně z němčiny, od slova kartáč, kartáčovat.
Štětka poskytuje sexuální služby za úplatu, střídá partnery a nemívá jinou pravidelnou práci. Za svůj způsob obživy je společensky odsuzována a často bývá předmětem opovržení.


Kdo je to, byl Štětka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Štětka? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Štětka s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Emotikon? Rozumíte pojmu CRP? Pamatujete si definici pojmu PF? Znáte pojem Grenadina?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, heslo, co je to Štětka?, kdo to je, odborný výraz, význam slova, původ slova, Štětka, vysvětlení, definice, termín, formulace, popis, wiki, synonymum

Pojem Štětka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Štětka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Štětka na Youtube

Hledat heslo Štětka ve Wikipedii

Hledat pojem Štětka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Štětka například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Štětka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Štětka? Kdo to byl Štětka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Štětka? Definice pojmu Štětka se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, text, definici, třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Štětka v jiné sekci než hanlivé.