Kdo je to?
Kdo je to, byl Štětka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Štětka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Štětka?

Co znamená a jaký je význam slova Štětka?

Štětka je vulgární označení pro lehkou ženu, nevěstku, prostitutku. Původem je slovo pravděpodobně z němčiny, od slova kartáč, kartáčovat.
Štětka poskytuje sexuální služby za úplatu, střídá partnery a nemívá jinou pravidelnou práci. Za svůj způsob obživy je společensky odsuzována a často bývá předmětem opovržení.Kdo je to, byl Štětka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Štětka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Štětka? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Sedimentace? Znáte pojem Underground? Pamatujete si definici pojmu Benigní? Vzpomenete si na definici slova Terina?

Klíčová slova: definice, přesný význam, wiki, původ slova, kdo je Štětka?, slovo, vysvětlení, odborný výraz, hanlivé, co je to Štětka?, heslo, kdo to je, význam slova, popis, pojem, informace

Pojem Štětka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Štětka ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Štětka na Youtube

Najít pojem Štětka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Štětka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Štětka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Štětka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Štětka? Kdo to byl Štětka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Štětka? Definice pojmu Štětka je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.