Kdo je to?
Kdo je to Zootechnik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zootechnik? Lidé, profese

Zootechnik

Co znamená a jaký je význam slova Zootechnik?

Zootechnik či zootechnička je osoba věnující se chovu zvířat.
Zootechnik má na starosti chov zvířat a jeho technologii a má v tomto oboru znalosti získané studiem i osobní praxí. Zootechnika se zabývá chovem zvířat pro maso či další živočišné produkty nebo pro suroviny (například kůže, peří apod.), případně pro další využití, například pro práci (koně, voli), spásání pozemků a podobně.
Obor zootechnika lze v České republice studovat i na univerzitě, například na Mendelově univerzitě v Brně.Kdo je to Zootechnik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zootechnik? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Zootechnik? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Mandátní smlouva? Znáte definici termínu Fasádní skoba? Víte co je Rotunda? Pamatujete si definici pojmu Dynamo?

Klíčová slova: wiki, profese, definice, etymologie, Zootechnik, informace, slovo, termín, wikipedie, význam, přesný výraz, Zootechnik, význam slova, co znamená, popis, profese

Pojem Zootechnik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Zootechnik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Zootechnik ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Zootechnik na Google.cz

Vyhledat výraz Zootechnik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Zootechnik na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zootechnik například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zootechnik

Nyní již víte Kdo je to Zootechnik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zootechnik? Definice pojmu Zootechnik je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme vyhledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Zootechnik hledat i v jiných kategoriích (než profese).