Kdo je to?
Kdo je to Ester Geislerová? Životopis Ester Geislerová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ester Geislerová?

Kdo je to Ester Geislerová? Stručný životopis

Ester Geislerová je česká herečka, modelka, výtvarnice a návrhářka.
Narodila se do umělecké rodiny, jejími sestrami jsou herečka Anna Geislerová a výtvarnice Lela Geislerová. Ona sama dosáhla na Akademii výtvarných umění v Praze titulu MgA. Během své profesní kariéry plynule přechází od herectví k uměleckým a návrhářským aktivitám.
V roce 2002 se zúčastnila modelingové soutěže Elite Model Look a zvítězila v jejím národním finále.
Jako herečka se na začátku kariéry často objevovala ve filmech pro děti a mládež (např.: Jabloňová panna, O Ječmínkovi, Dámě kord nesluší) v současnosti získává často menší role v seriálech (Policie Modrava, Já, Mattoni, Život a doba soudce A.K, Anatomie lži...).
Jako módní návrhářka pracovala na projektech dětských doplňků a ženské módy.
V umělecké sféře se pohybuje v oblasti audiovize, spolupracovala na projektu Tekutá mateřská láska nebo výstavě Reenactment, sama vystavovala na výstavě Odložená osobnost.Kdo je to Ester Geislerová? Životopis Ester Geislerová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Ester Geislerová

Národnost: česká
Datum narození: Praha
Místo narození: 5. března 1984

Zaujala vás biografie osobnosti Ester Geislerová? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Nádivka? Znáte definici termínu Progresivní daň? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tlakový Holter? Pamatujete si definici pojmu FMCG?

Klíčová slova: kdo je Ester Geislerová?, odborný výraz, původ slova, přesný význam, co znamená, význam slova, popis, lexikon, co je to Ester Geislerová?, informace, pojem, vysvětlení, etymologie, termín, herectví, synonymum

Pojem Ester Geislerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Ester Geislerová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Ester Geislerová na Google.cz

Vyhledat pojem Ester Geislerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Ester Geislerová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Geislerová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ester Geislerová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ester Geislerová? Kdo to byl Ester Geislerová? Kdy se narodil Ester Geislerová? Kde se narodil Ester Geislerová? Ester Geislerová patří do sekce herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ester Geislerová například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Geislerová i v jiné kategorii než je herectví.