Kdo je to?
Kdo je Ester Geislerová? Životopis Ester Geislerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Ester Geislerová?

Kdo je Ester Geislerová? Životopis, informace, biografie, herectví

Ester Geislerová je česká herečka, modelka, výtvarnice a návrhářka.
Narodila se do umělecké rodiny, jejími sestrami jsou herečka Anna Geislerová a výtvarnice Lela Geislerová. Ona sama dosáhla na Akademii výtvarných umění v Praze titulu MgA. Během své profesní kariéry plynule přechází od herectví k uměleckým a návrhářským aktivitám.
V roce 2002 se zúčastnila modelingové soutěže Elite Model Look a zvítězila v jejím národním finále.
Jako herečka se na začátku kariéry často objevovala ve filmech pro děti a mládež (např.: Jabloňová panna, O Ječmínkovi, Dámě kord nesluší) v současnosti získává často menší role v seriálech (Policie Modrava, Já, Mattoni, Život a doba soudce A.K, Anatomie lži...).
Jako módní návrhářka pracovala na projektech dětských doplňků a ženské módy.
V umělecké sféře se pohybuje v oblasti audiovize, spolupracovala na projektu Tekutá mateřská láska nebo výstavě Reenactment, sama vystavovala na výstavě Odložená osobnost.Kdo je Ester Geislerová? Životopis Ester Geislerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Ester Geislerová

Národnost: česká
Datum narození: Praha
Místo narození: 5. března 1984

Zaujala vás biografie osobnosti Ester Geislerová? Potom se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Nádivka? Vzpomněli byste si na význam slova Frapé? Vzpomněli byste si co znamená slovo Wordpress? Znáte definici termínu Mikroúvěr?

Klíčová slova: místo narození, narození, datum narození, lexikon, Ester Geislerová, herectví, zajímavosti, národnost, informace, vysvětlení, životopis, biografie, herectví, popis, kdy se narodila Ester Geislerová?, osobnost

Pojem Ester Geislerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Ester Geislerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Ester Geislerová ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ester Geislerová ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Ester Geislerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Ester Geislerová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Geislerová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Ester Geislerová?

Právě jste zjistili Kdo je to Ester Geislerová? Kdy se narodila Ester Geislerová? Kde se narodila Ester Geislerová? Ester Geislerová je v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ester Geislerová například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Geislerová i v jiné kategorii než je herectví.