Kdo je to?
Kdo je Ester Geislerová? Životopis Ester Geislerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Ester Geislerová

Kdo je Ester Geislerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Ester Geislerová je česká herečka, modelka, výtvarnice a návrhářka.
Narodila se do umělecké rodiny, jejími sestrami jsou herečka Anna Geislerová a výtvarnice Lela Geislerová. Ona sama dosáhla na Akademii výtvarných umění v Praze titulu MgA. Během své profesní kariéry plynule přechází od herectví k uměleckým a návrhářským aktivitám.
V roce 2002 se zúčastnila modelingové soutěže Elite Model Look a zvítězila v jejím národním finále.
Jako herečka se na začátku kariéry často objevovala ve filmech pro děti a mládež (např.: Jabloňová panna, O Ječmínkovi, Dámě kord nesluší) v současnosti získává často menší role v seriálech (Policie Modrava, Já, Mattoni, Život a doba soudce A.K, Anatomie lži...).
Jako módní návrhářka pracovala na projektech dětských doplňků a ženské módy.
V umělecké sféře se pohybuje v oblasti audiovize, spolupracovala na projektu Tekutá mateřská láska nebo výstavě Reenactment, sama vystavovala na výstavě Odložená osobnost.Kdo je Ester Geislerová? Životopis Ester Geislerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Ester Geislerová

Národnost: česká
Datum narození: Praha
Místo narození: 5. března 1984

Líbí se stručný životopis s osobou Ester Geislerová? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Divoká karta? Pamatujete si definici pojmu Den díkůvzdání? Vzpomněli byste si co znamená slovo Whiskey? Vzpomněli byste si co znamená slovo Životní pojištění?

Klíčová slova: kdy se narodila Ester Geislerová?, životopis, místo narození, kde se narodila Ester Geislerová?, život, osobnost, lexikon, informace, vysvětlení, Ester Geislerová, wiki, biografie, wikipedie, kdo je Ester Geislerová?, popis, herectví

Pojem Ester Geislerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ester Geislerová

Najít pojem Ester Geislerová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Ester Geislerová ve Wikipedii

Najít výraz Ester Geislerová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Ester Geislerová ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ester Geislerová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ester Geislerová například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ester Geislerová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ester Geislerová? Kdy se narodila Ester Geislerová? Kde se narodila Ester Geislerová? Ester Geislerová patří do kategorie Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ester Geislerová třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ester Geislerová i v jiné kategorii než je herectví.