Kdo je to?
Kdo je to Zloduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zloduch? Lidé, hanlivé

Zloduch

Jaký je význam slova Zloduch? Co to znamená?

Zloduch ne hanlivé označení pro osobu, která páchá zlé skutky druhým lidem. Může se jednat o mstivého, malomyslného, manipulativního člověka, který na sebe upozorňuje zlými činy. Dělá mu radost páchat zlo. Původ slova najdeme ve složenině dvou slov zlo a duch, ze kterého vznikne podstatné jméno rodu mužského zloduch. Synonyma pro slovo zloduch jsou syčák, hajzl, protiva, neřád, záškodník, škoditel, rošťák, lump, lotr, zloun, protivoun, satanáš, ďábel, ďáblík, satanášek, zlotřilec, satan, čert, čertík, čertíček, démon, padouch, bídák, rarach, běs, démonek.


Kdo je to Zloduch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zloduch? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Asteroid? Víte co je Ztracené bednění? Vzpomněli byste si co znamená slovo Heliograf? Vzpomněli byste si co označuje výraz Startup?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, lexikon, přesný výraz, informace, původ slova, Zloduch, wiki, přesný výraz, synonymum, Zloduch, pojem, formulace, přesný význam, odborný výraz, definice

Pojem Zloduch je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Zloduch

Vyhledat heslo Zloduch ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Zloduch na Google.cz

Najít pojem Zloduch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Zloduch na Google obrázcích

Vyhledat heslo Zloduch ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zloduch například ve Wikipedii, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Zloduch, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zloduch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zloduch? Definice pojmu Zloduch patří do kategorie Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Zloduch i jinde než v sekci než v hanlivé.