Kdo je to?
Kdo je to Silvie Dymáková? Životopis Silvie Dymáková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Silvie Dymáková?

Kdo je to Silvie Dymáková? Stručný životopis

Silvie Dymáková je žurnalistka, režisérka, scénáristka a kameramanka. Studovala management ekonomiky. Nejdříve působila v televizi Puls, poté moderovala zpravodajství Rádia Ok. Stala se regionální reportérkou v televizi Prima. Silvie Dymáková založila vlastní produkční společnost, kde se zaměřuje na tvorbu zpravodajských, publicistických a dokumentárních pořadů. V ČT pracuje dále jako režisérka, redaktorka a také střihačka.Kdo je to Silvie Dymáková? Životopis Silvie Dymáková, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Silvie Dymáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. dubna 1982

Líbí se stručný životopis s osobou Silvie Dymáková? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cash flow? Rozumíte pojmu Důtky? Znáte pojem Přírodní rezervace? Znáte pojem Notifikace?

Klíčová slova: wiki, definice, formulace, informace, popis, slovo, vysvětlení, odborný výraz, význam, co znamená, přesný výraz, Silvie Dymáková, termín, lexikon, přesný význam, etymologie

Pojem Silvie Dymáková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Silvie Dymáková v následujících zdrojích

Najít slovo Silvie Dymáková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Silvie Dymáková na Youtube

Najít pojem Silvie Dymáková ve Wikipedii

Najít termín Silvie Dymáková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Silvie Dymáková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Silvie Dymáková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Silvie Dymáková? Kdo to byl Silvie Dymáková? Kdy se narodil Silvie Dymáková? Silvie Dymáková je v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Silvie Dymáková řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Silvie Dymáková i v jiné kategorii než je novináři.