Kdo je to?
Kdo je to Silvie Dymáková? Životopis Silvie Dymáková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Silvie Dymáková?

Kdo je to Silvie Dymáková? Stručný životopis

Silvie Dymáková je žurnalistka, režisérka, scénáristka a kameramanka. Studovala management ekonomiky. Nejdříve působila v televizi Puls, poté moderovala zpravodajství Rádia Ok. Stala se regionální reportérkou v televizi Prima. Silvie Dymáková založila vlastní produkční společnost, kde se zaměřuje na tvorbu zpravodajských, publicistických a dokumentárních pořadů. V ČT pracuje dále jako režisérka, redaktorka a také střihačka.Kdo je to Silvie Dymáková? Životopis Silvie Dymáková, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Silvie Dymáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. dubna 1982

Zaujala vás biografie osobnosti Silvie Dymáková? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kultivátor? Vzpomněli byste si na význam slova Osamělost? Znáte pojem Mrakodrap? Znáte definici termínu Otoneurologie?

Klíčová slova: popis, popis, co je to Silvie Dymáková?, novináři, význam, odborný výraz, přesný význam, formulace, kdo je Silvie Dymáková?, vysvětlení, pojem, slovo, lexikon, termín, informace, Silvie Dymáková

Pojem Silvie Dymáková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Silvie Dymáková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Silvie Dymáková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Silvie Dymáková ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Silvie Dymáková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Silvie Dymáková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Silvie Dymáková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Silvie Dymáková? Kdo to byl Silvie Dymáková? Kdy se narodil Silvie Dymáková? Silvie Dymáková se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Silvie Dymáková dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Silvie Dymáková i v jiné kategorii než je novináři.