Kdo je to?
Kdo je to Silvie Dymáková? Životopis Silvie Dymáková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Silvie Dymáková?

Kdo je to Silvie Dymáková? Stručný životopis

Silvie Dymáková je žurnalistka, režisérka, scénáristka a kameramanka. Studovala management ekonomiky. Nejdříve působila v televizi Puls, poté moderovala zpravodajství Rádia Ok. Stala se regionální reportérkou v televizi Prima. Silvie Dymáková založila vlastní produkční společnost, kde se zaměřuje na tvorbu zpravodajských, publicistických a dokumentárních pořadů. V ČT pracuje dále jako režisérka, redaktorka a také střihačka.Kdo je to Silvie Dymáková? Životopis Silvie Dymáková, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Silvie Dymáková

Národnost: česká
Datum narození: 30. dubna 1982

Tento text (Silvie Dymáková) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cash flow? Vzpomněli byste si na význam slova Kontokorent? Znáte pojem Přírodní rezervace? Znáte definici termínu Mansarda?

Klíčová slova: co je to Silvie Dymáková?, význam slova, Silvie Dymáková, přesný výraz, kdo je Silvie Dymáková?, synonymum, popis, kdo to je, odborný výraz, definice, informace, pojem, etymologie, termín, význam, slovo

Pojem Silvie Dymáková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Silvie Dymáková ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Silvie Dymáková ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Silvie Dymáková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Silvie Dymáková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Silvie Dymáková například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Silvie Dymáková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Silvie Dymáková? Kdo to byl Silvie Dymáková? Kdy se narodil Silvie Dymáková? Silvie Dymáková je v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Silvie Dymáková kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Silvie Dymáková i v jiné kategorii než je novináři.