Kdo je to?
Kdo je to Dražitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dražitel? Lidé, podnikání

Dražitel

Jaký je význam slova Dražitel? Co to znamená?

Dražitel je účastníkem dražby či aukce.
Zatímco dražebník je osoba, která aukci podle zákona o veřejných dražbách organizuje a má k této činnosti vystavenou koncesi, dražitel je osoba, která se dražby účastní jako zájemce o koupi draženého objektu.
Dražba je způsob prodeje draženého předmětu, který je představen dražitelům, a ti následně činí finanční nabídky. Předmět je prodán dražiteli s nejvyšší nabídkou.
Dražitel obvykle musí pro účast v dražbě splnit některé podmínky, je vyžadováno ověření jeho totožnosti, někdy může být například podmínkou účasti na dražbě složení určité kauce apod.Kdo je to Dražitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dražitel? Lidé, podnikání

Sdílejte tento text s heslem Dražitel s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Člunkový běh? Víte, co je to Odbytné? Víte co je Cholera? Rozumíte pojmu Fair play?

Klíčová slova: podnikání, informace, význam slova, význam pojmu, vysvětlení, přesný význam, význam, Dražitel, wiki, Dražitel, původ slova, heslo, popis, formulace, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Dražitel je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Dražitel na Google.cz

Najít termín Dražitel na Google obrázcích

Vyhledat heslo Dražitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Dražitel ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Dražitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dražitel například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Dražitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Dražitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dražitel? Definice pojmu Dražitel patří do kategorie Podnikání

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Dražitel i jinde než v sekci než v podnikání.