Kdo je to?
Kdo je to, byl Speditér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speditér? Lidé, profese

Kdo je to Speditér?

Co znamená a jaký je význam slova Speditér?

Speditér neboli česky zasilatel má za úkol zajistit zakázky spojené s přepravou, distribucí a skladováním zboží. Má za úkol vyřizování smluvního zajištění přepravy, komunikaci s jednotlivými dopravci a se zákazníky.Kdo je to, byl Speditér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speditér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Speditér? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Instagram? Vzpomenete si na definici slova Léze? Vzpomenete si na definici slova Emigrace? Vzpomněli byste si na význam slova Idiom?

Klíčová slova: co znamená, pojem, odborný výraz, slovo, definice, formulace, význam slova, původ slova, lexikon, přesný význam, význam, kdo je Speditér?, Speditér, heslo, vysvětlení, wiki

Pojem Speditér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Speditér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Speditér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Speditér ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Speditér ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Speditér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Speditér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Speditér? Kdo to byl Speditér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speditér? Definice pojmu Speditér je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?