Kdo je to?
Kdo je to Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ježíš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ježíš?

Jaký je význam slova Ježíš? Co to znamená?

Ježíš Kristus, známý také jako Ježíš Nazaretský, byl kazatelem v oblasti dnešního Izraele a hlásal brzký příchod Božího království a vyzýval k pokání. Je ústřední postavou křeťanství. Od roku jeho údajného narození se počítá náš letopočet. Kristus byl ukřižován a křestané ho uznávají jako svatého mučedníka, který vstal z mrtvých. Ježíšova existence jakožto skutečné historické osobnosti nebývá zpochybňována.Kdo je to Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ježíš? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ježíš s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem ESP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nostalgie? Pamatujete si definici pojmu Skafocefalie? Znáte termín Lupus?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, odborný výraz, lexikon, křesťanství, etymologie, význam slova, Ježíš, přesný význam, pojem, Ježíš, křesťanství, vysvětlení, wikipedie, informace, co znamená

Pojem Ježíš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat slovo Ježíš na Google.cz

Zkusit najít výraz Ježíš ve Wikislovníku

Hledat heslo Ježíš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Ježíš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Ježíš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíš například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ježíš

Právě jste zjistili Kdo je to Ježíš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíš? Definice pojmu Ježíš je v kategorii Křesťanství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít informace pojem, výraz, termín, heslo například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Křesťanství).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.