Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ježíš?

Jaký je význam slova Ježíš? Co to znamená?

Ježíš Kristus, známý také jako Ježíš Nazaretský, byl kazatelem v oblasti dnešního Izraele a hlásal brzký příchod Božího království a vyzýval k pokání. Je ústřední postavou křeťanství. Od roku jeho údajného narození se počítá náš letopočet. Kristus byl ukřižován a křestané ho uznávají jako svatého mučedníka, který vstal z mrtvých. Ježíšova existence jakožto skutečné historické osobnosti nebývá zpochybňována.Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Tento text (Ježíš) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem ESP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Novela? Pamatujete si definici pojmu Skafocefalie? Víte co je Glosa?

Klíčová slova: přesný význam, co znamená, co je to Ježíš?, wiki, Ježíš, lexikon, původ slova, synonymum, význam, etymologie, význam slova, heslo, význam pojmu, křesťanství, slovo, odborný výraz

Pojem Ježíš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ježíš

Najít heslo Ježíš na Google.cz

Vyhledat výraz Ježíš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Ježíš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Ježíš ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíš například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Ježíš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ježíš? Kdo to byl Ježíš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíš? Definice pojmu Ježíš je v sekci křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.