Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ježíš?

Jaký je význam slova Ježíš? Co to znamená?

Ježíš Kristus, známý také jako Ježíš Nazaretský, byl kazatelem v oblasti dnešního Izraele a hlásal brzký příchod Božího království a vyzýval k pokání. Je ústřední postavou křeťanství. Od roku jeho údajného narození se počítá náš letopočet. Kristus byl ukřižován a křestané ho uznávají jako svatého mučedníka, který vstal z mrtvých. Ježíšova existence jakožto skutečné historické osobnosti nebývá zpochybňována.Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ježíš s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem ESP? Vzpomenete si na definici slova Vitráž? Pamatujete si definici pojmu Skafocefalie? Vzpomněli byste si na význam slova Elektronický recept?

Klíčová slova: křesťanství, heslo, přesný výraz, Ježíš, formulace, význam slova, definice, vysvětlení, termín, kdo je Ježíš?, pojem, co je to Ježíš?, co znamená, význam pojmu, kdo to je, přesný význam

Pojem Ježíš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ježíš zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Ježíš ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ježíš na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ježíš ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Ježíš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíš například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ježíš

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ježíš? Kdo to byl Ježíš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíš? Definice pojmu Ježíš patří do sekce křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Ježíš i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.