Kdo je to?
Kdo je to Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ježíš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ježíš?

Jaký je význam slova Ježíš? Co to znamená?

Ježíš Kristus, známý také jako Ježíš Nazaretský, byl kazatelem v oblasti dnešního Izraele a hlásal brzký příchod Božího království a vyzýval k pokání. Je ústřední postavou křeťanství. Od roku jeho údajného narození se počítá náš letopočet. Kristus byl ukřižován a křestané ho uznávají jako svatého mučedníka, který vstal z mrtvých. Ježíšova existence jakožto skutečné historické osobnosti nebývá zpochybňována.Kdo je to Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ježíš? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ježíš? s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem ESP? Pamatujete si definici pojmu Holotropní dýchání? Pamatujete si definici pojmu Skafocefalie? Vzpomněli byste si co znamená slovo BIOS?

Klíčová slova: význam, etymologie, přesný význam, co znamená, Ježíš, lexikon, původ slova, definice, pojem, přesný výraz, synonymum, informace, slovo, křesťanství, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Ježíš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Ježíš ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Ježíš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Ježíš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Ježíš ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíš například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Ježíš, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Ježíš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíš? Definice pojmu Ježíš patří do sekce Křesťanství

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.