Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ježíš?

Jaký je význam slova Ježíš? Co to znamená?

Ježíš Kristus, známý také jako Ježíš Nazaretský, byl kazatelem v oblasti dnešního Izraele a hlásal brzký příchod Božího království a vyzýval k pokání. Je ústřední postavou křeťanství. Od roku jeho údajného narození se počítá náš letopočet. Kristus byl ukřižován a křestané ho uznávají jako svatého mučedníka, který vstal z mrtvých. Ježíšova existence jakožto skutečné historické osobnosti nebývá zpochybňována.Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ježíš s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Elektrolýza? Vzpomenete si na definici slova Terorismus? Pamatujete si definici pojmu Tumor? Vzpomněli byste si na význam slova Burčák?

Klíčová slova: popis, křesťanství, pojem, termín, kdo to je, co znamená, informace, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení, formulace, význam, význam slova, přesný význam, synonymum, kdo je Ježíš?

Pojem Ježíš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Ježíš ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Ježíš ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Ježíš ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Ježíš ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíš například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Ježíš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ježíš? Kdo to byl Ježíš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíš? Definice pojmu Ježíš se nachází v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.