Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ježíš?

Jaký je význam slova Ježíš? Co to znamená?

Ježíš Kristus, známý také jako Ježíš Nazaretský, byl kazatelem v oblasti dnešního Izraele a hlásal brzký příchod Božího království a vyzýval k pokání. Je ústřední postavou křeťanství. Od roku jeho údajného narození se počítá náš letopočet. Kristus byl ukřižován a křestané ho uznávají jako svatého mučedníka, který vstal z mrtvých. Ježíšova existence jakožto skutečné historické osobnosti nebývá zpochybňována.Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Ježíš? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem ESP? Znáte termín Hřebenáč? Pamatujete si definici pojmu Tumor? Víte, co je to Šalanda?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, pojem, Ježíš, definice, kdo to je, slovo, heslo, popis, co znamená, popis, přesný význam, formulace, odborný výraz

Pojem Ježíš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ježíš doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Ježíš ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Ježíš ve Wikislovníku

Hledat heslo Ježíš ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Ježíš ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíš například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ježíš

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ježíš? Kdo to byl Ježíš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíš? Definice pojmu Ježíš je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.