Kdo je to?
Kdo je to Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ježíš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ježíš?

Jaký je význam slova Ježíš? Co to znamená?

Ježíš Kristus, známý také jako Ježíš Nazaretský, byl kazatelem v oblasti dnešního Izraele a hlásal brzký příchod Božího království a vyzýval k pokání. Je ústřední postavou křeťanství. Od roku jeho údajného narození se počítá náš letopočet. Kristus byl ukřižován a křestané ho uznávají jako svatého mučedníka, který vstal z mrtvých. Ježíšova existence jakožto skutečné historické osobnosti nebývá zpochybňována.Kdo je to Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ježíš? Lidé, křesťanství

Sdílejte tento text s heslem Ježíš s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem ESP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hemofilie? Pamatujete si definici pojmu Skafocefalie? Víte co je Snapchat?

Klíčová slova: wiki, heslo, termín, pojem, slovo, křesťanství, wikipedie, Ježíš, přesný význam, co znamená, původ slova, definice, význam pojmu, význam, synonymum, odborný výraz

Pojem Ježíš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Ježíš ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Ježíš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Ježíš ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Ježíš na Google obrázcích

Vyhledat slovo Ježíš ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíš například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Ježíš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Ježíš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíš? Definice pojmu Ježíš patří do kategorie Křesťanství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Ježíš hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.