Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ježíš?

Jaký je význam slova Ježíš? Co to znamená?

Ježíš Kristus, známý také jako Ježíš Nazaretský, byl kazatelem v oblasti dnešního Izraele a hlásal brzký příchod Božího království a vyzýval k pokání. Je ústřední postavou křeťanství. Od roku jeho údajného narození se počítá náš letopočet. Kristus byl ukřižován a křestané ho uznávají jako svatého mučedníka, který vstal z mrtvých. Ježíšova existence jakožto skutečné historické osobnosti nebývá zpochybňována.Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ježíš? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Elektrolýza? Víte, co je to Skleníkový efekt? Pamatujete si definici pojmu Tumor? Rozumíte pojmu Pogrom?

Klíčová slova: etymologie, co je to Ježíš?, Ježíš, co znamená, kdo to je, definice, pojem, slovo, přesný výraz, popis, popis, wiki, formulace, synonymum, informace, význam

Pojem Ježíš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ježíš

Najít termín Ježíš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Ježíš ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Ježíš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Ježíš na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíš například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Ježíš, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ježíš? Kdo to byl Ježíš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíš? Definice pojmu Ježíš je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.