Kdo je to?
Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ježíš?

Jaký je význam slova Ježíš? Co to znamená?

Ježíš Kristus, známý také jako Ježíš Nazaretský, byl kazatelem v oblasti dnešního Izraele a hlásal brzký příchod Božího království a vyzýval k pokání. Je ústřední postavou křeťanství. Od roku jeho údajného narození se počítá náš letopočet. Kristus byl ukřižován a křestané ho uznávají jako svatého mučedníka, který vstal z mrtvých. Ježíšova existence jakožto skutečné historické osobnosti nebývá zpochybňována.Kdo je to, byl Ježíš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ježíš? Lidé, křesťanství

Definici slova Ježíš můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem ESP? Znáte definici termínu Moruše? Pamatujete si definici pojmu Tumor? Pamatujete si definici pojmu Xantan E 415?

Klíčová slova: kdo to je, Ježíš, vysvětlení, popis, přesný výraz, význam pojmu, odborný výraz, synonymum, etymologie, význam, wiki, význam slova, původ slova, termín, popis, pojem

Pojem Ježíš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Ježíš lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Ježíš ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Ježíš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Ježíš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Ježíš ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ježíš například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Ježíš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ježíš? Kdo to byl Ježíš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ježíš? Definice pojmu Ježíš se nachází v sekci křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.