Kdo je to?
Kdo byl Elvis Presley? Životopis Elvis Presley, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Elvis Presley?

Kdo to byl Elvis Presley? Stručný životopis

Elvis Presley, americký zpěvák a herec, byl známý jako Král rock and rollu. Jeho kariéra byla delší než 20 let a návštěvnost koncertů a prodej jeho desek zlomily mnoho rekordů. Ve svých písních dokázal spojit blues, country hudbu a černošské spirituály.
Úspěch měl již jeho první singl Heartbreak Hotel. Kromě zpěvu se Elvis Presley věnoval i herectví, velmi známé jsou jeho filmy Love Me Tender nebo Jailhouse Rock.Kdo byl Elvis Presley? Životopis Elvis Presley, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Elvis Presley

Národnost: USA
Datum narození: 8. ledna 1935
Místo narození: Tupelo
Datum úmrtí: 16. srpna 1977

Líbí se stručný životopis s osobou Elvis Presley? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Autorita? Znáte termín Kleptomanie? Rozumíte pojmu Gamepad? Víte, co je to Keramika?

Klíčová slova: pojem, co znamená, přesný výraz, formulace, původ slova, význam, informace, vysvětlení, Elvis Presley, synonymum, heslo, slovo, význam slova, popis, hudba, wiki

Pojem Elvis Presley je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Elvis Presley ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elvis Presley ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Elvis Presley na Google.cz

Najít heslo Elvis Presley ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Elvis Presley například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Elvis Presley?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Elvis Presley? Kdo to byl Elvis Presley? Kdy se narodil Elvis Presley? Kde se narodil Elvis Presley? Kdy zemřel Elvis Presley? Elvis Presley je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Elvis Presley dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elvis Presley i v jiné kategorii než je hudba.