Kdo je to?
Kdo je to George Clooney? Životopis George Clooney, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to George Clooney?

Kdo je to George Clooney? Stručný životopis

George Clooney je známý herec, producent, scénárista a režisér pocházející z umělecké rodiny. Popularitu si získal rolemi v televizních seriálech, kdy byl za seriál Pohotovost nominován na řadu ocenění. Další ceny získal za film Od soumraku do úsvitu, Batman a Robin nebo Zakázané ovoce. Komerčně úspěšné byly i filmy Dannyho parťáci, kritika ocenila válečnou satiru Tři králové. Získal tři Zlaté glóby a dva Oscary, jednoho jako producent.
George Clooney se zapojuje i do veřejného života jako politický aktivista, působil jako mírový posel OSN. Pro svůj charizmatický vzhled bývá řazen do žebříčků nejpopulárnějších osobností a v roce 2005 byl nejvíce sexy hvězdou všech dob.Kdo je to George Clooney? Životopis George Clooney, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě George Clooney

Národnost: USA
Datum narození: 6. května 1961
Místo narození: Lexington

Líbí se stručný životopis s osobou George Clooney? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Žánr? Znáte pojem Velký třesk? Znáte definici termínu ADSL? Vzpomenete si na definici slova Římský klub?

Klíčová slova: slovo, původ slova, co je to George Clooney?, význam, wiki, přesný význam, lexikon, popis, heslo, pojem, formulace, význam pojmu, přesný výraz, kdo je George Clooney?, informace, odborný výraz

Pojem George Clooney je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem George Clooney na Youtube

Vyhledat výraz George Clooney v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem George Clooney na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem George Clooney ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo George Clooney například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je George Clooney? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to George Clooney? Kdo to byl George Clooney? Kdy se narodil George Clooney? Kde se narodil George Clooney? George Clooney je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka George Clooney kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Clooney i v jiné kategorii než je herectví.