Kdo je to?
Kdo je George Clooney? Životopis George Clooney, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je George Clooney?

Kdo je George Clooney? Životopis, informace, biografie, herectví

George Clooney je známý herec, producent, scénárista a režisér pocházející z umělecké rodiny. Popularitu si získal rolemi v televizních seriálech, kdy byl za seriál Pohotovost nominován na řadu ocenění. Další ceny získal za film Od soumraku do úsvitu, Batman a Robin nebo Zakázané ovoce. Komerčně úspěšné byly i filmy Dannyho parťáci, kritika ocenila válečnou satiru Tři králové. Získal tři Zlaté glóby a dva Oscary, jednoho jako producent.
George Clooney se zapojuje i do veřejného života jako politický aktivista, působil jako mírový posel OSN. Pro svůj charizmatický vzhled bývá řazen do žebříčků nejpopulárnějších osobností a v roce 2005 byl nejvíce sexy hvězdou všech dob.Kdo je George Clooney? Životopis George Clooney, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě George Clooney

Národnost: USA
Datum narození: 6. května 1961
Místo narození: Lexington

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text George Clooney s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Žánr? Rozumíte pojmu DPH? Znáte definici termínu Klinická studie? Znáte pojem Prefektura?

Klíčová slova: zajímavosti, kdo je George Clooney?, informace, vysvětlení, George Clooney, George Clooney, národnost, datum narození, popis, osobnost, herectví, biografie, wiki, herectví, kde se narodil George Clooney?, kdy se narodil George Clooney?

Pojem George Clooney je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu George Clooney lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo George Clooney ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem George Clooney ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo George Clooney na Google.cz

Zkusit najít George Clooney ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo George Clooney například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je George Clooney? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to George Clooney? Kdy se narodil George Clooney? Kde se narodil George Clooney? George Clooney se nachází v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka George Clooney třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Clooney i v jiné kategorii než je herectví.