Kdo je to?
Kdo je George Clooney? Životopis George Clooney, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je George Clooney?

Kdo je George Clooney? Životopis, informace, biografie, herectví

George Clooney je známý herec, producent, scénárista a režisér pocházející z umělecké rodiny. Popularitu si získal rolemi v televizních seriálech, kdy byl za seriál Pohotovost nominován na řadu ocenění. Další ceny získal za film Od soumraku do úsvitu, Batman a Robin nebo Zakázané ovoce. Komerčně úspěšné byly i filmy Dannyho parťáci, kritika ocenila válečnou satiru Tři králové. Získal tři Zlaté glóby a dva Oscary, jednoho jako producent.
George Clooney se zapojuje i do veřejného života jako politický aktivista, působil jako mírový posel OSN. Pro svůj charizmatický vzhled bývá řazen do žebříčků nejpopulárnějších osobností a v roce 2005 byl nejvíce sexy hvězdou všech dob.Kdo je George Clooney? Životopis George Clooney, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě George Clooney

Národnost: USA
Datum narození: 6. května 1961
Místo narození: Lexington

Tento text (George Clooney) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Žánr? Pamatujete si definici pojmu Katamarán? Znáte definici termínu Blýskavice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Praganda?

Klíčová slova: popis, George Clooney, národnost, život, osobnosti, lexikon, kdo je George Clooney?, osobnost, George Clooney, wikipedie, datum narození, wiki, narození, životopis, informace, kde se narodil George Clooney?

Pojem George Clooney je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz George Clooney v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem George Clooney na Youtube

Hledat termín George Clooney ve Wikipedii

Zkusit najít pojem George Clooney na Google.cz

Hledat výraz George Clooney ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo George Clooney ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo George Clooney například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby George Clooney

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to George Clooney? Kdy se narodil George Clooney? Kde se narodil George Clooney? George Clooney je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka George Clooney řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Clooney i v jiné kategorii než je herectví.