Kdo je to?
Kdo je George Clooney? Životopis George Clooney, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

George Clooney

Kdo je George Clooney? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

George Clooney je známý herec, producent, scénárista a režisér pocházející z umělecké rodiny. Popularitu si získal rolemi v televizních seriálech, kdy byl za seriál Pohotovost nominován na řadu ocenění. Další ceny získal za film Od soumraku do úsvitu, Batman a Robin nebo Zakázané ovoce. Komerčně úspěšné byly i filmy Dannyho parťáci, kritika ocenila válečnou satiru Tři králové. Získal tři Zlaté glóby a dva Oscary, jednoho jako producent.
George Clooney se zapojuje i do veřejného života jako politický aktivista, působil jako mírový posel OSN. Pro svůj charizmatický vzhled bývá řazen do žebříčků nejpopulárnějších osobností a v roce 2005 byl nejvíce sexy hvězdou všech dob.Kdo je George Clooney? Životopis George Clooney, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě George Clooney

Národnost: USA
Datum narození: 6. května 1961
Místo narození: Lexington

Popis osobnosti George Clooney můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Charčo? Pamatujete si definici pojmu Rovnodennost? Znáte definici termínu Bigamie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Diskriminace?

Klíčová slova: George Clooney, kdo je George Clooney?, osobnost, informace, wikipedie, osobnosti, místo narození, život, datum narození, herectví, George Clooney, biografie, herectví, životopis, popis, vysvětlení

Pojem George Clooney je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi George Clooney

Najít výraz George Clooney na Google.cz

Zkusit najít termín George Clooney v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo George Clooney ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo George Clooney ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem George Clooney na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo George Clooney například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby George Clooney

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to George Clooney? Kdy se narodil George Clooney? Kde se narodil George Clooney? George Clooney je v sekci Herectví

Kategorie herectví, herec zelené oči, george Clooney, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka George Clooney řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Clooney i v jiné kategorii než je herectví.