Kdo je to?
Kdo je to Feťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Feťák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Feťák?

Jaký je význam slova Feťák? Co to znamená?

Feťák je hanlivé označení uživatele drog, narkomana. Za feťáka považujeme uživatele tvrdých drog jako je heroin, kokain, pervitin, LSD, extáze, případně uživatele lysohlávek, čichače toluenu apod. Pravidelné užívání drog vede většinou k vážným zdravotním, sociálním (kriminalita), rodinným i finančních problémům. Proto jsou tzv. feťáci terčem opovržení většinové populace.


Kdo je to Feťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Feťák? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Feťák sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Overlock? Znáte pojem URL adresa? Víte, co je to Parketa? Vzpomenete si na definici slova Tablet?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, odborný výraz, význam slova, co znamená, popis, význam, wikipedie, pojem, wiki, vysvětlení, význam pojmu, termín, Feťák, hanlivé, přesný výraz

Pojem Feťák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Feťák zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Feťák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Feťák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Feťák ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Feťák na Google.cz

Najít slovo Feťák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Feťák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Feťák, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Feťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feťák? Definice pojmu Feťák patří do sekce Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít informace výraz, text, termín, pojem řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.