Kdo je to?
Kdo je to, byl Feťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feťák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Feťák?

Jaký je význam slova Feťák? Co to znamená?

Feťák je hanlivé označení uživatele drog, narkomana. Za feťáka považujeme uživatele tvrdých drog jako je heroin, kokain, pervitin, LSD, extáze, případně uživatele lysohlávek, čichače toluenu apod. Pravidelné užívání drog vede většinou k vážným zdravotním, sociálním (kriminalita), rodinným i finančních problémům. Proto jsou tzv. feťáci terčem opovržení většinové populace.Kdo je to, byl Feťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Feťák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Feťák s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Archa úmluvy? Víte co je Platonická láska? Víte, co je to Prostata? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pentalogie?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo to je, co znamená, přesný význam, informace, heslo, hanlivé, Feťák, pojem, slovo, přesný výraz, wiki, synonymum, kdo je Feťák?, význam, původ slova

Pojem Feťák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Feťák ve Wikislovníku

Najít výraz Feťák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Feťák ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Feťák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Feťák například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Feťák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Feťák? Kdo to byl Feťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Feťák? Definice pojmu Feťák patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Feťák hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.