Kdo je to?
Kdo je Žaneta Peřinová? Životopis Žaneta Peřinová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Žaneta Peřinová

Kdo je Žaneta Peřinová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Žaneta Peřinová je česká atletka, mistryně České republiky v chůzi, sportovní novinářka České televize a televizní moderátorka. Peřinová se narodila v Praze a mládí prožila v nedalekém městě Nymburk. V Nymburce docházela na sedmileté gymnázium. Na gymnáziu se věnovala atletice a závodila za sportovní klub Policie Nymburk. Roku 1994 skončila na druhém místě v chůzi na mistrovství republiky v kategorii starších žákyň s časem 17:43,5. V roce 1995 se dokonce stala mistryní České republiky ve stejné disciplíně. Tříkilometrovou trať zvládla ujít v čase 16:58,56. Roku 1996 skončila v dorostenecké kategorii na druhém místě v pětikilometrovém závodě s časem 27:28,86. Na druhém místě skončila i v roce 1998. Kromě atletiky se Peřinová věnovala také volejbalu, gymnastice a plavání.
Po maturitě na gymnáziu v roce 1998 začala studovat obor sportovní management na Fakultě tělesné výchovy a sportu na Karlově Univerzitě v Praze. Studium úspěšně dokončila v roce 2003 a získala magisterský titul.
Ještě během studií v roce 2001 nastoupila do redakce sportu v České televizi. V České televizi pracovala jako moderátorka sportovního zpravodajství v pořadu Studio 6. Dále se věnovala reportážím sportovních událostí na sportovním kanálu ČT sport. Později se začala věnovat především zpravodajství z atletiky.Kdo je Žaneta Peřinová? Životopis Žaneta Peřinová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní data o osobě Žaneta Peřinová

Národnost: česká
Datum narození: 7. 4. 1980
Místo narození: Praha, Československo

Sdílejte tuto stránku s osobností Žaneta Peřinová s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Alokace? Pamatujete si definici pojmu Bluetooth? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rešerše? Vzpomněli byste si co znamená slovo Steam?

Klíčová slova: wiki, Žaneta Peřinová, osobnosti, sport, datum narození, Žaneta Peřinová, zajímavosti, kdy se narodila Žaneta Peřinová?, kdo je Žaneta Peřinová?, sport, vysvětlení, životopis, wikipedie, život, místo narození, kde se narodila Žaneta Peřinová?

Pojem Žaneta Peřinová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Žaneta Peřinová

Hledat videa s názvem Žaneta Peřinová na Youtube

Zkusit najít frázi Žaneta Peřinová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Žaneta Peřinová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Žaneta Peřinová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Žaneta Peřinová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Žaneta Peřinová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Žaneta Peřinová

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Žaneta Peřinová? Kdy se narodila Žaneta Peřinová? Kde se narodila Žaneta Peřinová? Žaneta Peřinová je v sekci Sport

Kategorie sport, gymnastka, Žaneta Peřinová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Žaneta Peřinová řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Žaneta Peřinová i v jiné kategorii než je sport.