Kdo je to?
Kdo je to Meteorolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Meteorolog? Lidé, věda

Meteorolog

Jaký je význam slova Meteorolog? Co to znamená?

Meteorolog je profesionál v oboru meteorologie. Věnuje se studiu atmosféry a všem jevům, které se v ní odehrávají. Zkoumá také počasí i klima.
Meteorolog, který vytváří modely vývoje a předpovídá počasí, bývá označován také jako prognostik. Může být také odborníkem na pozorování počasí, pak se jedná o meteorologického pozorovatele. Tím se může stát i dobrovolník.



Kdo je to Meteorolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Meteorolog? Lidé, věda

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Avokádo? Znáte termín Curling? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ibišek? Víte, co je to Komunitní přenos?

Klíčová slova: Meteorolog, wikipedie, lexikon, co znamená, pojem, popis, odborný výraz, význam, přesný význam, věda, slovo, informace, etymologie, heslo, vysvětlení, původ slova

Pojem Meteorolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Meteorolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Meteorolog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Meteorolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Meteorolog ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Meteorolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Meteorolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Meteorolog

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Meteorolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Meteorolog? Definice pojmu Meteorolog se nachází v kategorii Věda

Kategorie věda, mikroskop laboratoř, meteorolog, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Meteorolog i v jiné části webu než je kategorie věda.